Коломийсько-Чернівецька єпархія УГКЦ

Молодіжні християнські організації Коломийсько-Чернівецької єпархії

Молодіжна християнська організація "Діти Світла" заснована 6 січня 2001 року. Ініціатором утворення спільноти був о. Руслан Ваврик та теперішній о.д. Олександр Волощук. Перші зустрічі проводились у приміщенні індустріально-педагогічного технікуму, пізніше – в каплиці, яка раніше знаходилась на території Катедрального собору Преображення Господнього. З 2005 року зустрічі відбуваються в приміщенні собору. Організація ділиться на три вікові групи: молодша група 6-11 років, середня – 12-14 років, старша – від 15 років. Мета діяльності організації – залучити молодь до участі у церковних громадах, благодійних справах, допомогти пізнати особливості християнського життя, поведінки християнина у сучасному суспільстві.

 

Архибратство Святого Священномученика Йосафата - молодіжна громадська організація християнської молоді, яка об’єднує юнаків віком 14-30 років. Все почалося з ідеї о. Петра Голінея, нашого незмінного провідника, який довго виношував думку про створення парафіяльної молодіжної спільноти. Саме цією ідеєю отець поділився з групою молоді під час пішої прощі до с.Гошева. Відбулась ця подія 16-17 серпня 1999 року. А вже 29 листопада 1999 р. до Архибратства Йосафата урочисто прийняли його перших членів. Знаменно те, що в тому часі відбулася свята місія в нашій парафії, яку провадив о. Василь Зінько ЧСВВ. Тому саме він дав своє благословення з побажанням плідної праці для Божої слави і добра народу.

 

Товариство українських студентів-католиків "ОБНОВА" - "Обнова" є одним з найстарших українських мирянських об'єднань. Сама назва товариства вже говорить про те, що своєю діяльністю воно охоплює академічну молодь. Організація заснована 1930 року у Львові. Основними напрямками діяльності є самоосвіта кожного і місійна робота з молоддю в цілому. Гасло Товариства - "Обновити все в Христі" спонукає нас до того, щоб, запалившись як свічка, ми стали вогником духовності на дорозі найчистіших поривань та відкриттів. Чернівецьке Товариство українських студентів-католиків "Обнова" - ще зовсім юна організація, адже утворилася лише 1998 року.

Товариство студентів-католиків "Обнова" щороку на Зелені свята проводить "ОБНОВА-ФЕСТ" у Чернівецькому музеї народної архітектури і побуту.

 

Молодіжна Християнська Організація "Діти Світла" с.Королівка почала своє існування в 2007 році при церкві Покрову Пресвятої Богородиці с. Королівка. Декілька осіб з нашої парафії були учасниками МХО "Діти Світла", яка багато років діє при Катедральному Соборі в Коломиї. Поступово зародилося бажання і в нашому селі мати зустрічі однодумців, хоча в той час мало хто з учасників розумів, що означає жити кожен день з Богом. Але ми збиралися на катехитичні зустрічі, на молодіжний хор, і поступово, як учні Христові, вчилися бути один з одним, бути з Христом. Допоміг нам згуртуватися наш священик – о. Олександр Селезінка.

 

Товариство "АГАПЕ" м.Надвірна - Товариство молоді "Агапе" (у перекладі з грецької мови – Божа Любов) було засноване 28 червня 1993 року у місті Надвірна, студентами Івано-Франківського Теологічно-Катехитичного Духовного інституту: Романом Григорашем та Іваном Загайкевичем.

 

Молодіжна християнська спільнота "Надія у Господі" заснована і діє при церкві Успіння пресвятої Богородиці Городенківського деканату з благословення отця-декана Ігора Левицького 26 травня 2007 року. Ініціатором створення спільноти і першим катехитом був о.Василь Гавриш, пізніше його замінив о.Роман Лапчинський. МХС "Надія у Господі" - це молоді, енергійні люди, які прагнуть робити добро і жити у гармонїї з Богом. Спільнотна молодь бере активну участь у парахіяльному житті, проводить різноманітні акції допомоги дітям-сиротам, інвалідам, дітям з багатодітних малозабезпечених сімей Городенківського та Снятинського району, організовує молодіжну Хресну Дорогу, проводить катихетичне навчання, організовує паломницькі поїздки до святих місць, щорічно проводить новорічно-різдвяну акцію до якої залучається все більше і більше молоді. Зустрічі МХС "Надія у Господі" відбуваються щосуботи о 16 год. в катехитичному центрі при церкві Успіння пресвятої Богородиці.
 • Правлячий Архієрей  Преосвященний Владика
  Кир Василій Івасюк
 • Канцелярія єпархії
  Протосинкел
  о. Роман Кіцелюк
  Синкели
  о.Володимир Прокіпчук
  о.Юрій Лукачик

  Канцлер
  о.Микола Горецький
  Віце-канцлер
  о. Олександр Федоришин

 • Економічний відділ
  Економ
  о. Віктор Прийдун

  Касир
  с.Вероніка Петрук

  Юрист
  п. Віра Сліпко
 • Прес-служба єпархії
  Речник
  о. Олег Гриців
  +380978131123
  Прес-секретар
  п. Діана Чавага
  e-mail: press.ugcc.ko@gmail.com
  Канцелярія єпархії
  +380662002606
  вул. І.Франка, 29, м.Коломия
  Івано-Франківської обл.
  78200 Україна
  e-mail: diocese.kolomyja@gmail.com
  Наші кнопки
 • Дизайн
  pent@gon : studio
 • Підтримка
  Коломия ВЕБ Портал
 • Розміщення
  Дата-центра ВОЛЯ