Коломийська єпархія УГКЦ
Зображення із фотогалереї

Християнський вісник

Церковний дрес-код

2017-06-22 10:51:00

Чи можна ходити до церкви в джинсах, міні-спідниці, шортах? Яким є найкращий “церковний” дрес-код для молодої людини? Своєю думкою діляться імідж-дизайнер, священик та дружина священика, в той час як молодь намагається вгадати, як краще одягнутися, коли зайдеш до храму.

БФ “Карітас” розпочав проект для вирішення проблеми спілкування між коломиянами і переселенцями

2017-06-16 20:00:37

Доволі часто з уривків приватних розмов можна почути нарікання на людей-переселенців, мовляв прийшли на все готове, “вони зовсім не трудолюбиві”, а ще смітять і не поважають чужу працю, розмовляють російською мовою та ще цілий ряд всяких неприємностей і звинувачень.

Духовно-екологічні роздуми над Знаннями як даром Святого Духа

2017-03-29 21:45:03

Знання – це дар Святого Духа, який допомагає ще більше заглибитись у таємницю Божої любові до Свого Створіння.

 

Звернення до духовенства Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦВих. КЧЄ 17/128 04 квітня 2017 року Божого, м. Коломия

Всесвітліші і Всечесніші отці!Беручи до уваги постанови Шістдесят дев’ятої сесії Синоду Єпископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ, по єпархіях та екзархатах було призначено координаторів, відповідальних за спільноти “Вівтарна дружина” та “Марійська дружина”. Метою такого кроку є координація існуючих спільнот, вироблення спільної програми формації, організація єпархіальних і всецерковних з’їздів, а також поширення їх на інші парафії.

У Львові 22-23 листопада 2016 р. Б. в Патріаршому домі відбувся Перший Всеукраїнський з’їзд координаторів Вівтарних та Марійських дружин. Коломийсько-Чернівецьку єпархію представляв о. Ярослав Врублевський.

Продовжуючи добру ініціативу, закладену Синодом, для духовного добра дітей, молоді та мирян зрілого віку, об’єднаних у вищеназвані спільноти, а також для їхнього подальшого розвитку в Коломийсько-Чернівецькій єпархії, 29 квітня 2017 р.Б. в Катедральному Соборі Преображення Христового, м. Коломия, відбудеться І Єпархіальний з’їзд “Вівтарних дружин” та “Марійських дружин”. На цей захід запрошуються всі діючі члени цих спільнот, а також їхні духівники.

Попередній розклад:11:00 – Архієрейська Літургія, слово та благословення Владики Василя (Івасюка) єпарха Коломийсько-Чернівецького;

12:30 – реєстрація;

12:45 – обід;

13:30 – навчання (теми: “Марія – наш взір”, “Божественна Літургія – серце християнської духовності”);

14:30 – заняття в групах, банси, ігри для дітей;

16:00 – завершення.

Для організації та успішного проведення першого в історії нашої єпархії з’їзду “Вівтарних дружин” та “Марійських дружин” необхідно духівникам цих спільнот чи їхнім парохам до 14 квітня 2017 р. Б. повідомити своїх деканів, а декани - єпархіального координатора о. Ярослава Врублевського (тел. 096 688 94 38) про кількість учасників з’їзду від Вашої парафії. Поручаємо отцям-деканам проконтролювати, щоб ця інформація дійшла до священиків, на парафіях яких є такі спільноти, та подбати, щоб якнайбільша кількість членів спільнот взяла участь. Після обіду відбудуться збори духівників цих спільнот, тому їхня присутність є обов’язковою.

Просимо подбати про транспорт для учасників. Кошти рекомендуємо взяти з парафіяльної каси в рахунок 10%, які, згідно рішень Синоду, кожна парафія повинна витрачати на працю з дітьми і молоддю.


З Архієрейським благословенням

Єпископ Василь Івасюк
Єпарх Коломийсько-Чернівецький

о. Микола Горецький
Канцлер єпархії

о. Захар Михасюта
Голова Комісії у справах мирян

Щоб завантажити текст звернення натисніть тут.


 • Правлячий Архієрей  Преосвященний Владика
  Кир Василій Івасюк
 • Канцелярія єпархії
  Протосинкел
  о. Роман Кіцелюк
  Синкели
  о.Володимир Прокіпчук
  о.Юрій Лукачик

  Канцлер
  о.Микола Горецький
  Віце-канцлер
  о. Олександр Федоришин

 • Економічний відділ
  Економ
  о. Віктор Прийдун

  Касир
  с.Вероніка Петрук

  Юрист
  п. Віра Сліпко
 • Прес-служба єпархії
  Речник
  о. Олег Гриців
  +380978131123
  Прес-секретар
  п. Діана Чавага
  e-mail: press.ugcc.ko@gmail.com
  Канцелярія єпархії
  +380662002606
  вул. І.Франка, 29, м.Коломия
  Івано-Франківської обл.
  78200 Україна
  e-mail: diocese.kolomyja@gmail.com
  Наші кнопки
 •  
 • Дизайн
  pent@gon : studio
 • Підтримка
  добрі люди
 • Розміщення
  добрі люди