Коломийсько-Чернівецька єпархія УГКЦ

Звернення до духовенства

Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦВих. КЧЄ 17/128 04 квітня 2017 року Божого, м. Коломия

Всесвітліші і Всечесніші отці!Беручи до уваги постанови Шістдесят дев’ятої сесії Синоду Єпископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ, по єпархіях та екзархатах було призначено координаторів, відповідальних за спільноти "Вівтарна дружина" та "Марійська дружина". Метою такого кроку є координація існуючих спільнот, вироблення спільної програми формації, організація єпархіальних і всецерковних з’їздів, а також поширення їх на інші парафії.

У Львові 22-23 листопада 2016 р. Б. в Патріаршому домі відбувся Перший Всеукраїнський з'їзд координаторів Вівтарних та Марійських дружин. Коломийсько-Чернівецьку єпархію представляв о. Ярослав Врублевський.

Продовжуючи добру ініціативу, закладену Синодом, для духовного добра дітей, молоді та мирян зрілого віку, об’єднаних у вищеназвані спільноти, а також для їхнього подальшого розвитку в Коломийсько-Чернівецькій єпархії, 29 квітня 2017 р.Б. в Катедральному Соборі Преображення Христового, м. Коломия, відбудеться І Єпархіальний з’їзд "Вівтарних дружин" та "Марійських дружин". На цей захід запрошуються всі діючі члени цих спільнот, а також їхні духівники.

Попередній розклад:11:00 – Архієрейська Літургія, слово та благословення Владики Василя (Івасюка) єпарха Коломийсько-Чернівецького;

12:30 – реєстрація;

12:45 – обід;

13:30 – навчання (теми: "Марія – наш взір", "Божественна Літургія – серце християнської духовності");

14:30 – заняття в групах, банси, ігри для дітей;

16:00 – завершення.

Для організації та успішного проведення першого в історії нашої єпархії з’їзду "Вівтарних дружин" та "Марійських дружин" необхідно духівникам цих спільнот чи їхнім парохам до 14 квітня 2017 р. Б. повідомити своїх деканів, а декани - єпархіального координатора о. Ярослава Врублевського (тел. 096 688 94 38) про кількість учасників з’їзду від Вашої парафії. Поручаємо отцям-деканам проконтролювати, щоб ця інформація дійшла до священиків, на парафіях яких є такі спільноти, та подбати, щоб якнайбільша кількість членів спільнот взяла участь. Після обіду відбудуться збори духівників цих спільнот, тому їхня присутність є обов’язковою.

Просимо подбати про транспорт для учасників. Кошти рекомендуємо взяти з парафіяльної каси в рахунок 10%, які, згідно рішень Синоду, кожна парафія повинна витрачати на працю з дітьми і молоддю.


З Архієрейським благословенням

Єпископ Василь Івасюк
Єпарх Коломийсько-Чернівецький

о. Микола Горецький
Канцлер єпархії

о. Захар Михасюта
Голова Комісії у справах мирян

Щоб завантажити текст звернення натисніть тут.

 • Правлячий Архієрей  Преосвященний Владика
  Кир Микола Сімкайло
 • Канцелярія єпархії
  Протосинкел
  о. м. Василь Мельничук

  Віце-канцлер
  о. Олександр Селезінка

  Економ
  о. м. Микола Романенчук

  Юрист
  п. Віра Сліпко
 • Церковний трибунал
  Судовий вікарій
  о. Володимир Прокіпчук

  Суддя
  о. Юрій Лукачик

  Захисник вузла
  Сергій Триф'як

  Нотар Олександра Болехівська
 • Прес-секретар
  о. Василь Перцович
  e-mail: percovych@ukr.net

  Канцелярія єпархії
  вул. І.Франка, 29, м.Коломия
  Івано-Франківської обл.
  78200 Україна
  e-mail: katedra-2005@ukr.net

  Наші кнопки
 • Дизайн
  pent@gon : studio
 • Підтримка
  Коломия ВЕБ Портал
 • Розміщення
  Дата-центра ВОЛЯ