Декрет”Про проведення щорічних реколекцій 2017 р. Б. для священиків Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ”

Коломия, Вих. КЧЄ 17/156; 24 квітня 2017 року Божого

Згідно канону 369 § 2 ККСЦ, зобов’язую всіх священиків, приналежних до Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ пройти обов’язкові духовні вправи, котрі відбудуться в реколекційному домі отців студитів м. Яремче.

Реколекції відбудуться в наступні терміни:

1 тур: 8 – 10 травня: Яремчанський, Тисменичанський, Печеніжинський та Ланчинський протопресвітеріати. Відповідальний: о. Василь Ткачук. Реколекції розпочинаються у понеділок о 9.00 і закінчуються у середу о 12.00.
2 тур: 11 – 13 травня: Коломийський, Корницький, Пнівський, Отинійський та Верховинський протопресвітеріати. Відповідальний: о. Володимир Дрозд. Реколекції розпочинаються у четвер о 9.00 і закінчуються у суботу о 12.00.
3 тур: 15 – 17 травня: Вижницький, Чернівецький, Березівський, Надвірнянський, Снятинський та Заболотівський протопресвітеріати. Відповідальний: о. Василь Гоян. Реколекції розпочинаються у понеділок о 9.00 і закінчуються у середу о 12.00.
4 тур: 18 – 20 травня: Косівський, Городенківський, Чернелицький, Тлумацький, Обертинський протопресвітеріати. Відповідальний: о. Роман Іванюлик. Реколекції розпочинаються у четвер о 9.00 і закінчуються у суботу о 12.00.

Оплата за реколекції – 550 грн. із каси парафії.

При собі мати підрясник, епітрахиль, служебник, часослов, засоби особистої гігієни.

Правлячий Архієрей Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ
Єпископ Василь Івасюк