Декрет
"Про скликання Собору Коломийсько-Чернівецької єпархії"

від 31.08.2006 р.Б.

В ім’я Святої, Єдиносущної, Животворящої і Нероздільної Тройці, Отця і Сина і Святого Духа. Амінь.

Владою, нам даною Богом і Церквою, як Правлячий Єпископ Коломийсько-Чернівецький, ідучи за порадою Єпархіальної Пресвітерської Ради та збору отців деканів єпархії від 5 вересня 2006 року Божого, в апостольській турботі про духовний зріст повірених нам душ, особливо молодого покоління, оцим скликаємо всіх працівників Єпархіального управління, членів Колегії єпархіальних радників, членів Пресвітерської Ради, Голів єпархіальних комісій, делегованих викладачів Дяківсько-Катехитичного Коледжу, отців-деканів, делегованих пресвітерів та мирян від кожного деканату, ченців і черниць монаших чинів і згромаджень, котрі служать на теренах єпархії, представників молодіжних християнських організацій та представників молодого покоління на Собор Коломийсько-Чернівецької єпархії "Молодь у Церкві ІІІ тисячоліття" котрий відбудеться в місті Коломия при Катедральному Соборі Преображення Христового у днях 8-9 грудня 2006 року Божого, згідно з канонами Кодексу Канонів Східних Церков:

Кан. 235: Єпархіальний собор подає єпархіальному Єпископові допомогу в тому, що має відношення до спеціальних потреб або користі єпархії.

Кан. 236: Єпархіальний собор слід скликати кожний раз, коли, на думку єпархіального Єпископа і за порадою пресвітерської ради, цього вимагають обставини, і уставами Помісної Української Греко-Католицької Церкви.

Декрет набирає чинності з моменту підписання.

З Архієрейським благословенням,
Правлячий Архієрей Коломийсько-Чернівецької єпархії