Наказ № 78/1

від 31.07.2008 р.Б.

Всечесним отцям деканам, отцям-парохам, отцям-адміністраторам, настоятелям монаших чинів, згромаджень, які діють на теренах Коломийсько-Чернівецької єпархії.

На виконання Декрету № 63/1 від 20.06.2008 р.Б. "Про заходи щодо святкування 1020-ліття хрещення Русі-України в Коломийсько-Чернівецькій єпархії", п. 7, 11, 12, наказую:

1. 19 серпня духовенству та вірним усіх парафій єпархії взяти участь в Урочистій Архієрейській Святій Літургії з нагоди святкування 1020-ліття Хрещення України-Руси.

Служба Божа розпочнеться о 12.00 год. перед Катедральним собором Преображення Христового, м.Коломия.

На парафіях замовити Святі Літургії не пізніше 08.00 – 09.00.

2. Після завершення Святкової Літургії урочистим походом пройти вулицями міста Театральна – Франка – Лесі Українки до парку ім. Трильовського, де о 14.30 розпочнуться урочистості, присвячені 1020-й річниці Хрещення України-Руси та святу міста Коломия.

Всі парафії м. Коломия зобов’язую прибути на святковий похід процесійно з хоругвами.

Заохочую парафіян-гостей з усіх деканатів також мати хоругви (мінімум – одна хоругва на деканат).

3. В урочистостях, які відбудуться в парку ім. Трильовського, взяти участь хорам м. Коломия: хор "Просвіта", хор Кафедрального Собору Преображення Христового, хор церкви Св. Архистратига Михаїла.

Програму виступів до 5.08 узгодити з міським оргкомітетом по святкуванню 1020-ліття Хрещення України-Руси та Дня міста Коломия.

4. Хори з окремих парафій та деканатів єпархії мають можливість виступити з 16.30 до 19.00 біля Кафедрального Собору Преображення Христового.

Список хорів від деканату та програми виступів отцям деканам подати до Єпархіального Управління до 10 серпня.

5. Відповідальність за виконання даного Наказу покладаю на отців-деканів.

З Архієрейським благословенням,
Правлячий Архієрей Коломийсько-Чернівецької єпархії