Декрет №16/1
"Про проведення щорічних реколекцій для священиків Коломийсько-чернівецької єпархії УГКЦ"

від 27.02.2009 р.Б.

Згідно канону 369 § 2, Кодексу канонів Східних Церков, зобов'язую всіх священиків, приналежних до Коломийсько-Чернівецької єпархії пройти обов'язкові духовні вправи, котрі відбудуться в термін з 9 березня по 10 квітня 2009 р. Б. в реколекційному домі отців Студитів м.Яремче.

Реколекції відбудуться в п'яти турах у наступні терміни:

1 тур: 9 березня – 11 березня: Коломийський, Отинійський, Корницький, Березівський деканати. Відповідальний – о. Іван Остафійчук.

2 тур: 16 березня – 18 березня: Печеніжинський, Надвірнянський, Ланчинський, Косівський, Вижницький деканати. Відповідальний – о. Роман Іванюлик.

3 тур: 23 березня – 25 березня: Городенківський, Чернелицький, Тлумацький, Обертинський, Тисменичанський деканати. Відповідальний – о. м. Ігор Левицький.

4 тур: 30 березня – 1 квітня: Снятинський, Заболотівський, Яремчанський, Чернівецький, Пнівський деканати. Відповідальний – о. м. Богдан Михайлина.

5 тур: 8 квітня – 10 квітня: священики всіх деканатів, які не відбули реколекцій із своїми деканатами.

Реколектанти – Отці Студійського уставу.

Реколекції розпочинаються в неділю вечором о 18.00 і закінчуються в середу о 12.00.

Зобов'язую отців парохів, котрі відбувають реколекції, наперед замовляти сорокоусти в середу на вечірній час.

Отцям деканам скласти списки і забезпечити явку згідно поданих списків.

При собі мати підрясник, єпітрахіль, часослов, служебник, засоби особистої гігієни.

Декрет вступає в силу з моменту проголошення.

З Архієрейським благословенням,
Правлячий Архієрей Коломийсько-Чернівецької єпархії