Декрет №98/1
"Про передачу частини праху Блаженного Священомученика Омеляна Ковча для парафії церкви Пресвятої Трійці с.Космач"

від 24.11.2009 р.Б.

Оцим Декретом, частина землі з колишнього нацистського концентраційного табору на Майданеку в Любліні (Польща), отриманої Коломийсько-Чернівецькою єпархією УГКЦ з Державного музею Майданеку (Люблін, Польща) згідно Акту передачі №109 від 25 березня 2009 р.Б., передається з Катедрального Собору Преображення Христового м.Коломия до парафії церкви Пресвятої Трійці с.Космач з метою почитання Блаженного Священомученика Омеляна Ковча в його рідному селі Космач.

В подальшому благословляю створення музею та відпустово-паломницького центру ім. Священомученика Омеляна Ковча в с.Космач.

Поручаю вірних та духовенство Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ заступництву Священомученика Омеляна Ковча – мученика української землі, який своїм життям та християнською вірою у страшних умовах 2-ї світової війни та фашистського концентраційного табору "Майданек" долав смерть.

Нехай Всемилостивий Господь через молитви Священомученика Омеляна благословить всіх Вас.

З Архієрейським благословенням
Правлячий Архієрей Коломийсько-Чернівецької єпархії