Коломийська єпархія УГКЦ
Зображення із фотогалереї

Християнський вісник

Церковний дрес-код

2017-06-22 10:51:00

Чи можна ходити до церкви в джинсах, міні-спідниці, шортах? Яким є найкращий “церковний” дрес-код для молодої людини? Своєю думкою діляться імідж-дизайнер, священик та дружина священика, в той час як молодь намагається вгадати, як краще одягнутися, коли зайдеш до храму.

БФ “Карітас” розпочав проект для вирішення проблеми спілкування між коломиянами і переселенцями

2017-06-16 20:00:37

Доволі часто з уривків приватних розмов можна почути нарікання на людей-переселенців, мовляв прийшли на все готове, “вони зовсім не трудолюбиві”, а ще смітять і не поважають чужу працю, розмовляють російською мовою та ще цілий ряд всяких неприємностей і звинувачень.

Духовно-екологічні роздуми над Знаннями як даром Святого Духа

2017-03-29 21:45:03

Знання – це дар Святого Духа, який допомагає ще більше заглибитись у таємницю Божої любові до Свого Створіння.

 

Декрет “Про створення Комісії у справі інвентаризації сакральних цінностей та дочасного майна парафій Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ”

від 28.10.2010 р.Б.

Діючи на підставі Кодексу Канонів Східних Церков:

Кан. 1020 § 1. Всяка влада має важкий обов’язок дбати про те, аби набуте дочасне майно Церкви було записане на юридичну особу, якій воно належить, з дотриманням усіх приписів цивільного права, які забезпечують права Церкви.

Кан. 1022 § 1. До єпархіяльного Єпископа належить наглядати за управлінням усього церковного майна, яке знаходиться в межах єпархії і не вилучене з-під його влади управління, зі збереженням законних підстав, які надають йому більші права.

§ 2. Беручи до уваги права, законні звичаї й обставини, Ієрархи повинні через видання відповідних інструкцій, в межах загального права і партикулярного права власної Церкви свого права старатися, щоб усе управління церковним майном було як слід налагоджене.

Кан. 1026. Один примірник інвентаря церковного майна повинен зберігатися в архіві юридичної особи, якій воно належить, другий в архіві єпархіяльної курії в обох примірниках слід відмічати кожну зміну, якої зазнає сталий майновий стан цієї юридичної особи.

та згідно з рішенням Синоду Єпископів створюю Комісію у справі інвентаризації сакральних цінностей та дочасного майна парафій Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ та призначаю Головою комісії Всечесного отця диякона Ореста Смицнюка.

В завдання діяльності Комісії входить:

1. Проведення перевірки, оцінки та обліку сакральних цінностей та дочасного майна Церкви на всіх парафіях Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ.

2. Укладення відповідних Інвентарних Актів майна та сакральних цінностей на кожній парафії, підтверджених підписами Референта, пароха (адміністратора) та представника церковного братства, які повинні належно зберігатися та доповнюватися згідно Кан. 1026.

3. Надання рекомендацій для покращення умов збереження сакральних цінностей та складення приписів для парафій у випадку неналежного зберігання церковного майна.

4. Контроль за виконанням приписів Комісії.

Оцим Декретом зобов’язую всечесних отців деканів, парохів (адміністраторів) та церковні братства всіх парафій Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ надавати повну і всебічну допомогу у справі інвентаризації сакральних цінностей та дочасного майна Церкви.

З Архієрейським благословенням
Правлячий Архієрей Коломийсько-Чернівецької єпархії
Єпископ Микола Сімкайло

Канцлер Коломийсько-Чернівецької єпархії
о.м. Василь Мельничук
Єпископ Микола Сімкайло

 • Правлячий Архієрей  Преосвященний Владика
  Кир Василій Івасюк
 • Канцелярія єпархії
  Протосинкел
  о. Роман Кіцелюк
  Синкели
  о.Володимир Прокіпчук
  о.Юрій Лукачик

  Канцлер
  о.Микола Горецький
  Віце-канцлер
  о. Олександр Федоришин

 • Економічний відділ
  Економ
  о. Віктор Прийдун

  Касир
  с.Вероніка Петрук

  Юрист
  п. Віра Сліпко
 • Прес-служба єпархії
  Речник
  о. Олег Гриців
  +380978131123
  Прес-секретар
  п. Діана Чавага
  e-mail: press.ugcc.ko@gmail.com
  Канцелярія єпархії
  +380662002606
  вул. І.Франка, 29, м.Коломия
  Івано-Франківської обл.
  78200 Україна
  e-mail: diocese.kolomyja@gmail.com
  Наші кнопки
 •  
 • Дизайн
  pent@gon : studio
 • Підтримка
  добрі люди
 • Розміщення
  добрі люди