Декрет “Про обов’язок створення та діяльності катехитичних шкіл на парохіях”

від 19.07.2011 р.Б.

Протопресвітерам, Головам деканальних катехитичних рад
Парохам, адміністраторам парафій Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ

Діючи відповідно до канону 624 Кодексу Канонів Східних Церков, рішень Синодів Єпископів УГКЦ, дбаючи про розвиток катехитичного навчання, як пріоритетного напрямку діяльності Церкви, поручаю організувати катехитичні школи у всіх парафіях Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ.

постановляю:

1. До 31 грудня 2011 р.Б. організувати катехитичні школи з метою катехизації дітей, молоді та дорослих у кожній парафії Коломийсько-Чернівецької єпархії, яка налічує 200 і більше дворів;

2. Відповідальність за організацію і діяльність катехитичних шкіл, покладаю на Голову єпархіальної катехитичної комісії с. Павлю Бабій, СНДМ;

3. Зобов’язую с. Павлю Бабій, СНДМ до 1 жовтня 2011 р.Б. розробити типовий навчальний план Катехитичної парафіяльної школи та представити до виконання і впровадження в катехитичних школах єпархіальному духовенству.

4. Відповідальність за виконання даного Декрету покладаю на Голову єпархіальної катехитичної комісії і отців деканів Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ;

5. Відповідальним особам у січні 2012 р.Б. подати звітність до Канцелярії Коломийсько-Чернівецької єпархії про виконання даного Декрету.

Благословення Господнє на вас!

+ Микола Сімкайло
Єпископ Коломийсько-Чернівецької єпархії