Декрет “Про проведення щорічних реколекцій для священиків Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ”

від 14.02.2012 р.Б.

Згідно канону 369  § 2, Кодексу канонів Східних Церков, зобов’язую всіх священиків, приналежних до Коломийсько-Чернівецької єпархії пройти обов’язкові духовні вправи, котрі відбудуться в реколекційному домі отців Студитів м.Яремче.

Реколекції відбудуться в наступні терміни:

1 тур: 27 – 29 лютого: Отинійський, Корницький, Березівський, Пнівський деканати. Відповідальний: о. мітрат Богдан Михайлина.

2 тур: 5 – 7 березня: Печеніжинський, Надвірнянський, Косівський, Верховинський, Вижницький деканати. Відповідальний: о. м. Григорій Юрах.

3 тур: 12 – 14 березня: Городенківський, Чернелицький, Тлумацький, Обертинський, деканати. Відповідальний: о.м. Ярослав Біляїв.

4 тур: 19 – 21 березня: Снятинський, Заболотівський, Коломийський, Чернівецький деканати. Відповідальний: о. м. Теодор Оробець.

5 тур: 26 – 28 березня: Яремчанський, Тисменичанський, Ланчинський деканати та священики всіх деканатів, які не відбули реколекцій із своїми деканатами. Відповідальний: о. м. Іван Качанюк.

Тема реколекцій: «Жива парафія – місце зустрічі із Живим Христом».

Реколектант – Протосинкел о.мітрат Василь Мельничук.

Реколекції розпочинаються в понеділок о 11.00 і закінчуються в середу о 12.00.

Отцям деканам скласти списки і забезпечити явку згідно поданих списків.

При собі мати підрясник, єпітрахіль, часослов, служебник, засоби особистої гігієни.

Декрет вступає в силу з моменту підписання.

З Архієрейським благословенням
Правлячий Архієрей Коломийсько-Чернівецької єпархії