Декрет “Про створення Центрів Передподружнього Приготування Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ та обов’язковість проходження навчання наречених у Центрах Передподружнього Приготування”

№ 484 від 17 листопада 2015 р.Б., м. Коломия

Діючи згідно Кодексу канонічного права, бажаючи покращити рівень катехитичного приготування наречених, які бажають прийняти Святу Тайну Подружжя, засягнувши слушної думки колегії Єпархіальних Радників, оцим Декретом благословляю створення Центрів Передподружнього Приготування Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ.

Зобов’язую деканів Коломийсько-Чернівецької єпархії:

1. До 10 грудня 2015 р. Б. визначити місце діяльності деканальних Центрів Передподружнього Приготування.

2. Подати на затвердження кандидатури директорів ЦПП.

3. Забезпечити відповідний викладацький склад ЦПП.

4. Забезпечити проходження директорами та викладацьким складом Єпархіального вишколу-семінару по діяльності ЦПП.

5. До 20 грудня 2015 р. Б. затвердити розклад роботи ЦПП та довести його до відома всіх парохів (адміністраторів) свого деканату.

6. З 8 травня 2016 р. Б. зобов’язую усіх священників Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ уділяти Святу Тайну Подружжя нареченим, виключно після проходження курсу Програми Передрподружнього Приготування у будь-якому із Центрів Передподружнього Приготування УГКЦ, про що наречені повинні пред’явити відповідний сертифікат.

З Архієрейським благословенням

+ Василь Івасюк