Постанови Сімдесятої сесії Синоду Єпископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ;

Від 3-4 лютого 2016 року Божого, Львів-Брюховичі

1. Для покращення функціонування інформаційної служби УГКЦ в Україні:

А. Просити єпархіальних єпископів звернути увагу на професійний рівень прес-секретарів та їх належне матеріально-технічне забезпечення і призначати сталих відповідальних за прес-служби.

Б. Рекомендувати єпархіальним єпископам створювати єпархіальні прес-служби, залучаючи професійних працівників.

В. Доручити Департаментові інформації УГКЦ розробити і ввести програми з медіа-грамотності та навичок журналістської роботи для cемінарій і запровадити практичні тренінги з медіа-грамотності й комунікацій у рамках курсів постійної формації духовенства.

2. Прийняти в першому читанні з внесеними поправками та доповненнями Душпастирську інструкцію «Добрий пастир» та скерувати її Патріаршій комісії УГКЦ у справах духовенства на доопрацювання до другого читання.

3. Прийняти в першому читанні із внесеними поправками та доповненнями Пасторальну програму протидії гріхові корупції та скерувати її Комісії «Справедливість і мир» на доопрацювання до другого читання.

4. Скерувати на повторне, друге читання із внесеними поправками та доповненнями Пастирський лист Синоду Єпископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства щодо гріха корупції.

5. Затвердити текст Звернення Синоду Єпископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України.

6. Для належного вшанування сумних роковин 70-річчя Львівського псевдособору (8-10 березня 1946 року):

А. 8 березня 2016 року Божого о 10:00 в архикатедральному соборі Святого Юра у Львові звершити поминальну Літургію, спогадуючи сумні події Львівського псевдособору.

Б. Поблагословити план заходів щодо спомину 70-ї річниці Львівського псевдособору.

В. Призначити в кожній єпархії та екзархаті Києво-Галицького Верховного Архиєпископства відповідального за поминання цієї річниці.

7. Задля відродження кооперативного руху в Україні:

А. Підтримати ідею відродження кооперативного руху в Україні на засадах праведного митрополита Андрея Шептицького.

Б. Доручити економам ієрархічних структур Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ опрацювання та впровадження програми відродження кооперативного руху в Україні.

В. Опрацювати та впровадити на курсах священичої формації програму навчання духовенства основ кооперативного руху.

Г. Опрацювати текст синодального послання щодо кооперативного руху в Україні відповідно до традицій Української Греко-Католицької Церкви.

8. Взяти до уваги план заходів Комітету із вшанування блаженного Омеляна Ковча в 2016 році.

9. Сімдесят першу сесію Синоду Єпископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства Української Греко-Католицької Церкви провести в квітні 2016 року Божого.

Ці постанови набирають чинності 22 лютого 2016 року Божого

Голова Синоду