Коломийська єпархія УГКЦ
Зображення із фотогалереї

Християнський вісник

Церковний дрес-код

2017-06-22 10:51:00

Чи можна ходити до церкви в джинсах, міні-спідниці, шортах? Яким є найкращий “церковний” дрес-код для молодої людини? Своєю думкою діляться імідж-дизайнер, священик та дружина священика, в той час як молодь намагається вгадати, як краще одягнутися, коли зайдеш до храму.

БФ “Карітас” розпочав проект для вирішення проблеми спілкування між коломиянами і переселенцями

2017-06-16 20:00:37

Доволі часто з уривків приватних розмов можна почути нарікання на людей-переселенців, мовляв прийшли на все готове, “вони зовсім не трудолюбиві”, а ще смітять і не поважають чужу працю, розмовляють російською мовою та ще цілий ряд всяких неприємностей і звинувачень.

Духовно-екологічні роздуми над Знаннями як даром Святого Духа

2017-03-29 21:45:03

Знання – це дар Святого Духа, який допомагає ще більше заглибитись у таємницю Божої любові до Свого Створіння.

 

Слово владики Василія (Івасюка) у День медичного працівника
Д ень медичного працівника - професійне свято працівників галузі охорони здоров’я України, щорічно відзначається у третю неділю червня. Професія лікаря відноситься до однієї з найдавніших.

Бог перший виходить на зустріч людині, як милосердний Батько і питається: “Де ти людино?”. А лікар перший приходить на допомогу до хворої людини, як Милосердний самарянин, і питає: “Де вас болить?”. Фахова допомога медпрацівника - це милосердя і найвища соціальна справедливість, яка приносить радість і міняє світ, бо приносить свідомість присутності Живого Бога.

Важко уявити наше життя без медицини. У світі немає жодної людини, яка би хоч раз у своєму житті не зверталася до лікаря. Ви посвятили себе благородній справі рятувати життя людини і повертати здоров’я співгромадян, і тому заслуговуєте найбільшої уваги. Ви присутні у житті людини від її народження аж до її смерті. Ви не можете забрати з життя біль, страждання чи обійти смерть. Важливо інше, принести людині дар радості, що розділяєте її біль і страждання, дух солідарності, дух людської доброти, дух людського благородства.

Першою професійною клятвою лікаря стала клятва Гіппократа. Закінчення її дуже цікаве і тому хочу її зачитати: “Якщо я непохитно виконуватиму все, що засвідчив під присягою, нехай мені буде дано щастя в житті і в лікарській майстерності і слава у всіх людей на всі часи, але коли я зверну із праведної дороги, або оскверню дану клятву, нехай моя доля стане для мене протилежною”. Ці слова мені нагадують співзвучність із присягою священика.

Дорогі медики, бажаю вам бути добрими християнами і найкращими фахівцями у цей важкий час. Працюйте так, щоб кожного вечора лягаючи спати, ви могли свідомо собі сказати: Я послужив найкраще людям і зробив все те, що мені належало. Нехай ця радість наповняє ваше життя, котра є більша за терпіння, щоденні жертви і клопоти. Вона стимулює завтра встати і знову продовжувати своє життя, як суспільне діло милосердя. І саме в цей день медичного працівника, хочу побажати практичне здійснення Божої любові, особливої поваги від людей, доброї долі, сімейного благополуччя і спокійної роботи та гідної зарплати. Нехай милосердний Господь буде з вами, а наші молитви надихають вас на жертвенну працю. Дай Боже, щоб реформа не розвалила нашу медицину.

Нехай заступництво Пресвятої Богородиці і благословення Господнє завжди сходить на вас і ваших пацієнтів! Амінь.

+ єпископ Василій (Івасюк)
Правлячий Архієрей Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦВиголошено 19 червня 2015 року

 


 • Правлячий Архієрей  Преосвященний Владика
  Кир Василій Івасюк
 • Канцелярія єпархії
  Протосинкел
  о. Роман Кіцелюк
  Синкели
  о.Володимир Прокіпчук
  о.Юрій Лукачик

  Канцлер
  о.Микола Горецький
  Віце-канцлер
  о. Олександр Федоришин

 • Економічний відділ
  Економ
  о. Віктор Прийдун

  Касир
  с.Вероніка Петрук

  Юрист
  п. Віра Сліпко
 • Прес-служба єпархії
  Речник
  о. Олег Гриців
  +380978131123
  Прес-секретар
  п. Діана Чавага
  e-mail: press.ugcc.ko@gmail.com
  Канцелярія єпархії
  +380662002606
  вул. І.Франка, 29, м.Коломия
  Івано-Франківської обл.
  78200 Україна
  e-mail: diocese.kolomyja@gmail.com
  Наші кнопки
 •  
 • Дизайн
  pent@gon : studio
 • Підтримка
  добрі люди
 • Розміщення
  добрі люди