Коломийська єпархія УГКЦ
Зображення із фотогалереї

Християнський вісник

Церковний дрес-код

2017-06-22 10:51:00

Чи можна ходити до церкви в джинсах, міні-спідниці, шортах? Яким є найкращий “церковний” дрес-код для молодої людини? Своєю думкою діляться імідж-дизайнер, священик та дружина священика, в той час як молодь намагається вгадати, як краще одягнутися, коли зайдеш до храму.

БФ “Карітас” розпочав проект для вирішення проблеми спілкування між коломиянами і переселенцями

2017-06-16 20:00:37

Доволі часто з уривків приватних розмов можна почути нарікання на людей-переселенців, мовляв прийшли на все готове, “вони зовсім не трудолюбиві”, а ще смітять і не поважають чужу працю, розмовляють російською мовою та ще цілий ряд всяких неприємностей і звинувачень.

Духовно-екологічні роздуми над Знаннями як даром Святого Духа

2017-03-29 21:45:03

Знання – це дар Святого Духа, який допомагає ще більше заглибитись у таємницю Божої любові до Свого Створіння.

 

Слово владики Василія (Івасюка) до працівників НГВУ “Надвірнанафтогаз”Всечесні отці, представники влади працівники нафтової промисловості. Вітаю вас стародавнім християнським привітом “Христос посеред нас!”. “І є, і буде!”.

І). Життя - безцінний дар Божий. Цей скарб отримуємо при народженні на короткий час і ним треба правильно розпорядитися. Його можна витратити на різні задоволення і насолоди, але на старості літ від цього є мала втіха. Саме тому, треба дорожити своїм життям навіть тоді, коли воно не складається і в ньому знаходиться більше прикрощів, аніж радощів. Прожите життя неминуче ставить перед людиною прості запитання: “Заради чого я жив?”, “Що зумів зробити?” Зробив небагато доброго, то й цінність є невелика. Усвідомлювати це дуже нелегко. Молодим людям також не слід суворо судити старших за недопрацювання, бо життєві обставини бувають різними: хтось пройшов через горнило війни, прожив важке буденне життя, був переслідуваний за правду. Навпаки, молоді люди повинні взяти приклад чесної праці від досвідчених колег, а також їм слід пам’ятати, що молодість швидко минає і переходить у старість.

ІІ). Чесна праця - дорога до неба. Книга Буття каже, що люди в поті чола трудяться, а Господь щедро помножує чесні плоди їхньої праці.

І сьогодні для України важкий час, На вас, нафтовики, покладений обов’язок: добувати нафту й газ, бо вона необхідна для потреб народу і поповнення скарбниці.

Наша країна стала на шлях європейської інтеграції, демократії і справедливості. Добре розвинута нафтова промисловість має принести сім’ям достаток, а народу добробут. Музей історії НГВУ у с.Пнів свідчить про ручну і дуже важку працю простих людей на нафтопромислах Галичини. Важкий шлях пройшло удосконалення по видобутку “чорного золота” від простих механізмів до сучасних автоматизованих систем. У музеї під відкритим небом бачимо перші механізми, а світлини переносять відвідувача у далеке і водночас так близьке минуле до нафтових свердловин. Клопітка і потрібна праця нафтовиків є основою добробуту наших сімей і краю. Ваш внесок у будівництво храмів, соціальна поміч, жертовна допомога воїнам в АТО буде сторицею винагороджена. Апостол Павло каже, що рука даючого ніколи не збідніє.

Пресвята Богородице, своїми молитвами заступайся за чесною працею нафтовиків.

Господи рятуй український народ своєю добротою і милосердям та пошли йому мир і злагоду, милість і щедроти. Як завдаток ласки Божої, уділяю вам всім Архієрейське благословення. Амінь.

+ єпископ Василій Івасюк
Правлячий Архієрей Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦВиголошено у с. Пнів,
02 липня 2015 р. Б.

 


 • Правлячий Архієрей  Преосвященний Владика
  Кир Василій Івасюк
 • Канцелярія єпархії
  Протосинкел
  о. Роман Кіцелюк
  Синкели
  о.Володимир Прокіпчук
  о.Юрій Лукачик

  Канцлер
  о.Микола Горецький
  Віце-канцлер
  о. Олександр Федоришин

 • Економічний відділ
  Економ
  о. Віктор Прийдун

  Касир
  с.Вероніка Петрук

  Юрист
  п. Віра Сліпко
 • Прес-служба єпархії
  Речник
  о. Олег Гриців
  +380978131123
  Прес-секретар
  п. Діана Чавага
  e-mail: press.ugcc.ko@gmail.com
  Канцелярія єпархії
  +380662002606
  вул. І.Франка, 29, м.Коломия
  Івано-Франківської обл.
  78200 Україна
  e-mail: diocese.kolomyja@gmail.com
  Наші кнопки
 •  
 • Дизайн
  pent@gon : studio
 • Підтримка
  добрі люди
 • Розміщення
  добрі люди