Коломийська єпархія УГКЦ
Зображення із фотогалереї

Християнський вісник

Церковний дрес-код

2017-06-22 10:51:00

Чи можна ходити до церкви в джинсах, міні-спідниці, шортах? Яким є найкращий “церковний” дрес-код для молодої людини? Своєю думкою діляться імідж-дизайнер, священик та дружина священика, в той час як молодь намагається вгадати, як краще одягнутися, коли зайдеш до храму.

БФ “Карітас” розпочав проект для вирішення проблеми спілкування між коломиянами і переселенцями

2017-06-16 20:00:37

Доволі часто з уривків приватних розмов можна почути нарікання на людей-переселенців, мовляв прийшли на все готове, “вони зовсім не трудолюбиві”, а ще смітять і не поважають чужу працю, розмовляють російською мовою та ще цілий ряд всяких неприємностей і звинувачень.

Духовно-екологічні роздуми над Знаннями як даром Святого Духа

2017-03-29 21:45:03

Знання – це дар Святого Духа, який допомагає ще більше заглибитись у таємницю Божої любові до Свого Створіння.

 

Слово владики Василія Івасюка на відкритті відновлених чотирьох ікон апостолів у Коломиї, на площі ВідродженняВсе упованіє моє на тебе мати возлагаю”
Т. ШевченкоВ ступ. Блаженніший Святослав у соборі Преображення Господнього при участі собору єпископів, духовенства та чисельно зібраних вірних освятив відновлені ікони чотирьох апостолів. Сьогодні вони знову підносяться над чарівним містом Коломиєю, благословляючи її жителів. Рівночасно ці старовинні ікони сповіщають всім мешканцями про початок фестивалю-молитви за Україну під гаслом “Все упованіє моє на тебе мати возлагаю”.

І). Ікона та іконопис. Гарну традицію плекає наш народ з прадавніх часів - благословляти людей іконами на всі важливі події. Мабуть, жоден народ не має стільки чудотворних ікон і стільки нетлінних чудотворних мощей як український. Сповняються на нас слова Євангелія: “Нехай вам станеться за вашою вірою” (Мт.9,29).

Кожна ікона для нас є Заступницею та Порадницею, а глибина Божої благодаті від кожної з них виходить однакова. Це і є одвічна тайна наших ікон. На сучасну добу ікона не втратила своєї сили й духовності, особливо там, де майстер пише її не для заробітку, а з великої душевної потреби. Така ікона нестиме в собі силу, буде позбавлена випадкових впливів. Лики святих будуть нагадувати благодушних людей та манитимуть таємничістю і благодаттю.

Вибираючи ікону для свого дому, для благословення своїх дітей, коли йдуть до шлюбу, для міста, не робімо цього поспішно, не купуймо дешевих паперових відбитків. Пам’ятаймо, що ікона не приходить до вас на “сьогодні”, тобто на один день, а входить в життя вашого роду назавжди.

Можливо, тому й зберігся наш український народ, незважаючи на голодомори і винищення, розграбування і поневолення, що крізь роки у серці України - Києві, у святій Софії, - мати Божа-Оранта, простягаючи руки до неба молить Бога за нас… Справді, кожна сім’я завжди має свій оберіг - родинну ікону, придбану або передану старшими людьми.

Нехай ці історичні відновлені та освячені ікони чотирьох апостолів, несуть до жителів міста Божу благодать, охорону кожному нашому воїну в АТО. Апостоли, благословіть з висоти молодих людей на добру долю, а батьків, владу та інтелігенцію серцем чистим і смиренним приймати від цих святих наших заступників безцінний дар Божий - покров і заступництво.

Висновки. У цей святковий день бажаємо щиро від душі міцного здоров’я, гарного настрою, радості, віри у щасливе майбутнє України!

Пресвята Богородице, Царице Карпатського краю, захорони жителів міста Коломиї, а особливо нашу молодь, від всякого лиха, бо “Все упованіє моє на тебе мати возлагаю”!

Господи, поблагослови жителів нашого міста миром та збережи нашу рідну Батьківщину! Зі святом вас дорога коломийська родино!

Благословення Господнє на вас!

+єпископ Василій Івасюк

Правлячий Архієрей Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ18 вересня 2015 р. Б.,
м. Коломия

 


 • Правлячий Архієрей  Преосвященний Владика
  Кир Василій Івасюк
 • Канцелярія єпархії
  Протосинкел
  о. Роман Кіцелюк
  Синкели
  о.Володимир Прокіпчук
  о.Юрій Лукачик

  Канцлер
  о.Микола Горецький
  Віце-канцлер
  о. Олександр Федоришин

 • Економічний відділ
  Економ
  о. Віктор Прийдун

  Касир
  с.Вероніка Петрук

  Юрист
  п. Віра Сліпко
 • Прес-служба єпархії
  Речник
  о. Олег Гриців
  +380978131123
  Прес-секретар
  п. Діана Чавага
  e-mail: press.ugcc.ko@gmail.com
  Канцелярія єпархії
  +380662002606
  вул. І.Франка, 29, м.Коломия
  Івано-Франківської обл.
  78200 Україна
  e-mail: diocese.kolomyja@gmail.com
  Наші кнопки
 •  
 • Дизайн
  pent@gon : studio
 • Підтримка
  добрі люди
 • Розміщення
  добрі люди