Коломийська єпархія УГКЦ
Зображення із фотогалереї

Християнський вісник

Церковний дрес-код

2017-06-22 10:51:00

Чи можна ходити до церкви в джинсах, міні-спідниці, шортах? Яким є найкращий “церковний” дрес-код для молодої людини? Своєю думкою діляться імідж-дизайнер, священик та дружина священика, в той час як молодь намагається вгадати, як краще одягнутися, коли зайдеш до храму.

БФ “Карітас” розпочав проект для вирішення проблеми спілкування між коломиянами і переселенцями

2017-06-16 20:00:37

Доволі часто з уривків приватних розмов можна почути нарікання на людей-переселенців, мовляв прийшли на все готове, “вони зовсім не трудолюбиві”, а ще смітять і не поважають чужу працю, розмовляють російською мовою та ще цілий ряд всяких неприємностей і звинувачень.

Духовно-екологічні роздуми над Знаннями як даром Святого Духа

2017-03-29 21:45:03

Знання – це дар Святого Духа, який допомагає ще більше заглибитись у таємницю Божої любові до Свого Створіння.

 

Презентація виставки родини Приймаків “Скарби прадавні береже душа”


” Життя іде і все без коректур,

І як напишеш, так уже і буде…”.

(Ліна Костенко)В ступ. У сучасному суспільстві матеріальне починає переважати над духовним, але у нас живуть люди для яких дух завжди переважає матерію – це сучасні митці. Вони вболівають за долю країни, народну культуру і пишаються мистецьким здобутками.

І). Виставка “Скарби прадавні береже душа” пригадує, що одні прадавні скарби намертво лежать у землі, а другі - є живими, бо вони ходять по землі та передають свої надбання від покоління до покоління. Погортайте сторінки сивих віків і почуєте голоси багатьох митців в історії України. Їхня творчість ставши народною, огортає глибинним чаром людську душу і квітує по сьогодні на нашій рідній землі. І тільки інколи, крізь тумани часу, окреслиться схожа на легенду постать творчого сівача. До таких творців безцінних скарбів сьогодення належить родина Приймаків з Косова.

ІІ). Творча душа родини Приймаків. Народ завжди високо цінує речі ручної роботи. Синонім до слова “ручне” є добротне, вишукане, виконане своєрідною технікою. Скільки праці, творчих задумів, випробувань лежить за цими представленими на виставці творами мистецтва, щоб поширити добру славу нашого художнього ткацтва, шедеврів різьбарства і бондарства та іконопису.

Людське життя є швидкоплинне і ми не маємо змоги щось викреслити чи виправити в ньому. Ліна Костенко про це пише так: “”життя іде і все без коректур, і як напишеш, так уже і буде”. Дійсно, родина Приймаків золотими руками і цілим життям пише духовні твори мистецтва, які залишає нам та передає своїм нащадкам. Їхня душа проростає у творчих роботах так урожайно, як та пшениця весною на доброму полі, і тому ми маємо зберігати цю спадщину для наступних поколінь.

Висновки. Нехай Пресвята Богородиця, Мати Божа Неустанної Помочі, допоможе родині Приймаків у пошуках нових мистецьких ідей в пам’ять Героїв Небесної Сотні. Господи поблагослови збереженими скарбами у наших душах воїнів в АТО на перемогу та повернення миру мистецькою красою. Амінь.

Благословення Господнє на вас!

+єпископ Василій Івасюк

Правлячий Архієрей Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ
4 березня 2016 р. Б.

 


 • Правлячий Архієрей  Преосвященний Владика
  Кир Василій Івасюк
 • Канцелярія єпархії
  Протосинкел
  о. Роман Кіцелюк
  Синкели
  о.Володимир Прокіпчук
  о.Юрій Лукачик

  Канцлер
  о.Микола Горецький
  Віце-канцлер
  о. Олександр Федоришин

 • Економічний відділ
  Економ
  о. Віктор Прийдун

  Касир
  с.Вероніка Петрук

  Юрист
  п. Віра Сліпко
 • Прес-служба єпархії
  Речник
  о. Олег Гриців
  +380978131123
  Прес-секретар
  п. Діана Чавага
  e-mail: press.ugcc.ko@gmail.com
  Канцелярія єпархії
  +380662002606
  вул. І.Франка, 29, м.Коломия
  Івано-Франківської обл.
  78200 Україна
  e-mail: diocese.kolomyja@gmail.com
  Наші кнопки
 •  
 • Дизайн
  pent@gon : studio
 • Підтримка
  добрі люди
 • Розміщення
  добрі люди