Коломийська єпархія УГКЦ
Зображення із фотогалереї

Християнський вісник

Церковний дрес-код

2017-06-22 10:51:00

Чи можна ходити до церкви в джинсах, міні-спідниці, шортах? Яким є найкращий “церковний” дрес-код для молодої людини? Своєю думкою діляться імідж-дизайнер, священик та дружина священика, в той час як молодь намагається вгадати, як краще одягнутися, коли зайдеш до храму.

БФ “Карітас” розпочав проект для вирішення проблеми спілкування між коломиянами і переселенцями

2017-06-16 20:00:37

Доволі часто з уривків приватних розмов можна почути нарікання на людей-переселенців, мовляв прийшли на все готове, “вони зовсім не трудолюбиві”, а ще смітять і не поважають чужу працю, розмовляють російською мовою та ще цілий ряд всяких неприємностей і звинувачень.

Духовно-екологічні роздуми над Знаннями як даром Святого Духа

2017-03-29 21:45:03

Знання – це дар Святого Духа, який допомагає ще більше заглибитись у таємницю Божої любові до Свого Створіння.

 

Слово владики Василія (Івасюка) з нагоди 95-річчя Коломийської дитячої музичної школи №1


Я живу музикою”.
(Богдан Іванчук)В ступ. Сьогодні святкуємо 95-річчя Коломийської дитячої музичної школи. Василь Сухомлинський писав: “Школа – це тонкий і чутливий музичний інструмент, який творить мелодію людської гармонії, що впливає на думку кожного вихованця, але творить лише тоді, коли цей інструмент добре настроєний”.

І). Історія. Коломия з давніх часів була центром розвитку української мистецької культури в Галичині. У 1848 році на коломийській театральній сцені було поставлено “Наталку Полтавку” Котляревського під назвою “На милування нема силування”. Іван Франко писав, що ця перша вистава була іскрою, з якої розгорілася ватра.

У 1895 році засновано музично-хорове товариство “Коломийський Боян”, організатором був Денис Січинський. Коломийська гімназія дала Україні та світові сотні видатних діячів науки, культури і мистецтва. В місті вирувало концертне життя. Виступи славетних артистів Соломії Крушельницької, Станіслава Людкевича і багатьох інших світочів збагачували життя міста.

ІІ). Музичний інститут. Важливим центром музичного життя міста стало створення філії Львівського вищого музичного інституту ім. М.Лисенка у 1921 році. Тепер це - дитяча музична школа № 1. Школа займає перше місце в області по результатах обласного конкурсу виконавської майстерності, а учні отримують звання лауреатів та дипломантів конкурсу. Тяглість музичних традицій школи і міста продовжували у різний час творчі музиканти – педагоги. Випускники школи працюють у різних професійних колективах музично-освітніх закладів України.

ІІІ). Подяка. Щиро дякуємо Богдану Ільковичу Іванчуку директорові і педагогічному колективу музичної школи №1 за гармонійний розвиток таланту кожної дитини. Це школа, гідності, любові і взаємоповаги. Творче порозуміння і професіоналізм допомагають досягати успіхів. Велике значення має участь вчителів у церковних хорах. І це є добрий приклад для молодого покоління, щоб заохотити молодь творити добро, очищуючи співом людські душі, розум і совість від злого. Шановні ювіляти, живіть музикою, вишукуйте талановитих самородків. Сьогодні коломияни та поважні гості складають вам щиру подяку за вагомий внесок у розвиток духовності, яка є окрасою сьогоднішнього свята. Достойні присутні з нетерпінням очікують концерту – звіту з нагоди 95-ліття від дня заснування школи, бо Коломия дійсно має таланти!

Висновки. Нехай чарівні звуки музичних інструментів і солов’їний спів вчителів та учнів допоможуть розігнати ворожі хмари над Україною, а гуцульські скрипалі і трембіти, подібно до сили звуку Єрихонських труб, звільнять з полону нескорену Надію Савченко.

Нехай Пресвята Богородиця Мати Божа Неустанної Помочі, провадить вас до нових творчих музичних висот.

Господи поблагослови директора Богдана Іванчука, вчителів та учнів жити музикою для подальшої плідної праці. Амінь

Благословення Господнє на вас!

+єпископ Василій Івасюк

Правлячий Архієрей Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦВиголошено в Палаці Культури, м. Коломия,


20 Березня 2016 р. Б.

 


 • Правлячий Архієрей  Преосвященний Владика
  Кир Василій Івасюк
 • Канцелярія єпархії
  Протосинкел
  о. Роман Кіцелюк
  Синкели
  о.Володимир Прокіпчук
  о.Юрій Лукачик

  Канцлер
  о.Микола Горецький
  Віце-канцлер
  о. Олександр Федоришин

 • Економічний відділ
  Економ
  о. Віктор Прийдун

  Касир
  с.Вероніка Петрук

  Юрист
  п. Віра Сліпко
 • Прес-служба єпархії
  Речник
  о. Олег Гриців
  +380978131123
  Прес-секретар
  п. Діана Чавага
  e-mail: press.ugcc.ko@gmail.com
  Канцелярія єпархії
  +380662002606
  вул. І.Франка, 29, м.Коломия
  Івано-Франківської обл.
  78200 Україна
  e-mail: diocese.kolomyja@gmail.com
  Наші кнопки
 •  
 • Дизайн
  pent@gon : studio
 • Підтримка
  добрі люди
 • Розміщення
  добрі люди