Слово владики Василія (Івасюка) з нагоди Освячення приміщення районної ради в Коломиї

Нема бо влади, що не була б від Бога”.
(Рм.13.1)

В ступ. Кожна влада є від Бога.

І). Влада Ісуса - служіння. Бог віддав Свого Сина Єдинородного за кожну людину. Христос взяв на себе труднощі і гріхи всіх поколінь на хрест та виніс його на Голгофу. На ньому його розіп’яли, а Він воскрес для нашого виправдання. Бог хоче, щоб усі люди спаслися.

Господь покликав вас бути добрими слугами для народу у цей важкий час. Бог знає, що відбувається в Україні! Інколи разом із Псалмоспівцем нам хочеться вигукувати: “Устань! Чого спиш, Господи? Прокинься! Не відкидай навіки!” (Пс.44,24-25). Звісно ж, Бог не спить. Він бачить порядних державників і бачить порядних віруючих громадян. І вашим завдання – є зробити життя людей комфортним та зручним через вирішення соціальних, економічних та політичних питань. У цьому впевнені самі громадяни, а тому йдуть зі своїми проблемами на особистий прийом. Дійсно, завдання влади є вирішувати проблеми кожного, а правильні відповіді потрібно шукати у наступному порядку:

- Коротка, але щира молитва;

- Читання Святого Письма;

- Чинити діла милосердя;

- Людина прощає людині, депутат подає руку депутату, а Бог каже “Я благословляю вашу коаліцію!”.

Висновки. Наш обов’язок об’єднатися навколо Євангелія і направити спільні зусилля на вирішення питань, а тоді влада і люди можуть мирно жити. І така коаліція має довготривале буття, а наші діти будуть жити щасливо на рідній землі та успішно навчатися в українських вузах.

Пресвята Богородиця Мати Божа Неустанної Помочі будь покровителькою нашої влади. А Святий Дух нехай дає світло приймати правильні рішення на Божу славу і добро українського народу. Амінь.

Благословення Господнє на вас!

+єпископ Василій Івасюк

Правлячий Архієрей Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ

Виголошено в приміщенні районної ради, м. Коломия,

24 Березня 2016 р. Б.