Коломийська єпархія УГКЦ
Зображення із фотогалереї

Християнський вісник

Церковний дрес-код

2017-06-22 10:51:00

Чи можна ходити до церкви в джинсах, міні-спідниці, шортах? Яким є найкращий “церковний” дрес-код для молодої людини? Своєю думкою діляться імідж-дизайнер, священик та дружина священика, в той час як молодь намагається вгадати, як краще одягнутися, коли зайдеш до храму.

БФ “Карітас” розпочав проект для вирішення проблеми спілкування між коломиянами і переселенцями

2017-06-16 20:00:37

Доволі часто з уривків приватних розмов можна почути нарікання на людей-переселенців, мовляв прийшли на все готове, “вони зовсім не трудолюбиві”, а ще смітять і не поважають чужу працю, розмовляють російською мовою та ще цілий ряд всяких неприємностей і звинувачень.

Духовно-екологічні роздуми над Знаннями як даром Святого Духа

2017-03-29 21:45:03

Знання – це дар Святого Духа, який допомагає ще більше заглибитись у таємницю Божої любові до Свого Створіння.

 

ВЕЛИКОДНЄ ПОСЛАННЯ Правлячого Архієрея Коломийсько-Чернівецької Єпархії УГКЦ Василія Івасюка


Всесвітлішим і всечеснішим отцям, преподобним ченцям і черницям,
Дорогим у Христі мирянам Коломийсько-Чернівецької Єпархії


Христос воскрес!

Воістину воскрес!І). Воскресіння – спасіння. Закінчення Великого Посту – це початок торжественного свята Воскресіння Господа нашого Ісуса Христа. Страсті і смерть завершено, натомість приходить радість вічного життя. І тому серцем сповненим вдячності Господеві за перемогу над гріхом, виголошуємо всім людям важливу, довгоочікувану і спасенну благовість: Христос Воскрес! Цим пасхальним вітанням християни свідчать про подію, яка сталася уже двохтисячолітньої давності.

Рано - вранці жінки - мироносиці прийшли до місця поховання свого Учителя і побачили порожній гріб. Христос подолав закон смерті і воскрес, даючи свідоцтво людям, що смерть перемагається тільки силою Божою. Згідно Божого плану спасіння, Воскресіння Христове стало початком нашого особистого порятунку від вічної смерті. І тому Спаситель прийшов у світ страждати, бути розіп’ятим, встати із гробу, щоб дати кожній людині можливість пройти через досвід воскресіння з мертвих. Апостол Павло говорить про це чітко: “Бог… воскресить і нас силою Своєю” (І Кор. 6,14). Ось тому свято Пасхи є святом перемоги життя над смертю.

ІІ). Воскресіння – визволення. У великодню ніч кожен із нас відчуває радість душею, бо свято Воскресіння наповнює сенсом наше земне життя. Земне життя Спасителя було сповнене звичних людських труднощів, нерозуміння, страждання і завершилося хресною смертю. Проте Христос був сильнішим за ці випробування і силою Божою воскрес. Подібно кожен християнин у своєму житті йде тим самим шляхом і всі труднощі перемагає тільки вірою у Воскресіння. Важкі обставини земного буття, випробування, страхи намагаються нас лякати, але вони не мають ніякої сили над нами, а тому події у навколишньому світі не повинні нас дуже тривожити, бо Христос воскрес!

Розмірковуючи над таємницею Воскресіння, ми дякуємо Господу за все, що Він посилав і посилає нашій Церкві і нашому боголюбивому українському народові. Багато було радощів і скорботи, багато випробувань ще попереду, але ми віримо, що Воскреслий Господь з нами. Він йде нам назустріч і простягає Свою Божественну руку допомоги у всіх обставинах. Через випробування і спокуси ми досягаємо свого воскресіння-визволення.

ІІІ). Воскресіння сьогодні. Христос смертю смерть подолав, але метастази гріховні продовжують знищувати людські долі. На жаль, продовжується війна на сході України, російське правосуддя засудило невинну українську жінку - Надію Савченко, переживаємо час реформ і початок боротьби з корупцією та згадуємо 30-ту річницю Чорнобильської трагедії. Ці та інші обставини є причиною нашого болю і переживань за майбутнє молоде покоління. Водночас маємо велику надію: Папа Франциск проголосив 2016 рік для нашої Церкви і народу - Роком Божого Милосердя. Окрім цього, Святіший Отець організовує фінансову допомогу з цілого світу для жителів Донецька і Луганська, котрі залишилися без житла і шкіл, без харчування і медичної допомоги. Українська Церква у співпраці з різними доброчинними організаціями також активно надає духовну й матеріальну допомогу потерпілим у цій неоголошеній війні.

Сьогодні закликаю вас до молитви за тих воїнів, котрі пішли з життя і хто сьогодні став жертвою цієї війни. Особливо прошу молитись за наших дітей, молодь, матерів та пенсіонерів.

Воскреслий Христос Спаситель нехай направить все на добро, благословить нашу країну, наш народ і Церкву миром, спокоєм і добробутом.

Дорогі у Христі душпастирі, преподобне чернецтво, браття і сестри! Сердечно вітаю вас зі Святом над святами — Пасхою Христовою! Бажаю вам бути стійкими у вірі Христовій, мужніми, братолюбними, молитися і трудитися на благо нашої української землі і ділами милосердя прославляти Господа. А вірш Дарії Склярик з Лондона нехай додає нам сили, надії на працю і життя задля майбутнього України:

Христос Воскрес!!! Воскресне Україна!!!
Розквітне щастям - Вільна і Єдина!!!
Єдина Духом, Діями, Добром,
Багата Світлом, Сонячним теплом,
Уквітчана розмаєм веселковим,
І щебетом пташиним колисковим,
Увінчана Любов’ю із Небес
У Вільних душах, де Христос Воскрес!!!Благодать воскреслого Господа нашого Ісуса Христа, любов Бога Отця і причастя Святого Духа нехай буде з усіма вами! Амінь!

Христос воскрес! Воістину воскрес!

+єпископ Василій Івасюк

Правлячий Архієрей Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦДано в катедральному соборі Преображення Господнього, м. Коломия,


24 квітня 2016 р. Б.

 


 • Правлячий Архієрей  Преосвященний Владика
  Кир Василій Івасюк
 • Канцелярія єпархії
  Протосинкел
  о. Роман Кіцелюк
  Синкели
  о.Володимир Прокіпчук
  о.Юрій Лукачик

  Канцлер
  о.Микола Горецький
  Віце-канцлер
  о. Олександр Федоришин

 • Економічний відділ
  Економ
  о. Віктор Прийдун

  Касир
  с.Вероніка Петрук

  Юрист
  п. Віра Сліпко
 • Прес-служба єпархії
  Речник
  о. Олег Гриців
  +380978131123
  Прес-секретар
  п. Діана Чавага
  e-mail: press.ugcc.ko@gmail.com
  Канцелярія єпархії
  +380662002606
  вул. І.Франка, 29, м.Коломия
  Івано-Франківської обл.
  78200 Україна
  e-mail: diocese.kolomyja@gmail.com
  Наші кнопки
 •  
 • Дизайн
  pent@gon : studio
 • Підтримка
  добрі люди
 • Розміщення
  добрі люди