Коломийська єпархія УГКЦ
Зображення із фотогалереї

Християнський вісник

Церковний дрес-код

2017-06-22 10:51:00

Чи можна ходити до церкви в джинсах, міні-спідниці, шортах? Яким є найкращий “церковний” дрес-код для молодої людини? Своєю думкою діляться імідж-дизайнер, священик та дружина священика, в той час як молодь намагається вгадати, як краще одягнутися, коли зайдеш до храму.

БФ “Карітас” розпочав проект для вирішення проблеми спілкування між коломиянами і переселенцями

2017-06-16 20:00:37

Доволі часто з уривків приватних розмов можна почути нарікання на людей-переселенців, мовляв прийшли на все готове, “вони зовсім не трудолюбиві”, а ще смітять і не поважають чужу працю, розмовляють російською мовою та ще цілий ряд всяких неприємностей і звинувачень.

Духовно-екологічні роздуми над Знаннями як даром Святого Духа

2017-03-29 21:45:03

Знання – це дар Святого Духа, який допомагає ще більше заглибитись у таємницю Божої любові до Свого Створіння.

 

Слово владики Василя (Івасюка) на святі обдарованих дітей “Юні таланти”В ступ. Максим Рильський казав, що три дари було відпущено Шевченкові щедрою природою: дар співця, дар, художника і дар письменника (поета і прозаїка).

І). “Країна юних талантів”. Дня 01 червня 2016 року Коломия вводить батьків і всіх присутніх у “Країну юних талантів”. Талант – природні здібності людини. В усі часи головна проблема для дітей – знайти відповідь на запитання “хто я?”, “ким мені бути?” і “чим займатися?”. І єдиний вихід, це – братися до різних справ: спорту, техніки, науки, мистецтва, бізнесу. І що більшою кількістю справ володієш, тим більше шансів віднайти себе.

Юнаки ще не знають, ким будуть та вже пробують себе у дослідницькій справі. Виявляється: якщо змішати промені різних кольорів, то вийде білий колір, а от якщо різні фарби змішати – білого не буде. Через невеличкі досліди виховуються майбутні вчені і професіонали своєї справи.

ІІ). Від юного майстра – у світ дорослого професіонала. Головним є усвідомити чого саме хочеш досягти. І далі праця починається від гуртків, спортивних секцій, шкільних ансамблів.

Взірцем юного талановитого юнака для нас є молодий Андрей Шептицький. Пізніше його талант допоміг йому виростити для України багатьох талановитих людей. Він дивився на земні речі з погляду Божих законів і неземного майбутнього людини.

Сьогодні багатьох людей дивує жертовний підхід митрополита до своїх справ. В нього не було навіть думки щось робити для себе. Уся його діяльність — це примноження суспільного добра, виховання в українців любові до краси. Завдяки його наполегливості маємо національний музей у Львові, десятки збірок ікон практично з усіх закутків України.

Митрополит Шептицький бачив у людях дари Святого Духа, а в силу своїх можливостей розвивав ці таланти. Напевно, цим він відрізнявся від наших сучасників, які хочуть збагатитися на чужому таланті. Митрополит Андрей купував приміщення, організовував експедиції по віддалених галицьких селах, бо дбав про розвиток української культури й освіти в народі. Один з багатьох відомих митців, якого митрополит фінансував навчання є відомий художник Андрій Наконечний.

Висновки. Батьки, допоможіть своїм дітям відкрити таланти та покажіть справжню гордість України!

Нехай Пресвята Богородиця Мати Божа Неустанної Помочі, допоможе досягнути і підкорити найвищі висоти.

Господи поблагослови нашим дітям якнайкраще використати їхні таланти. Амінь.

Благословення Господнє на вас!

+єпископ Василій Івасюк

Правлячий Архієрей Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ


01 червня 2016 р. Б.

 


 • Правлячий Архієрей  Преосвященний Владика
  Кир Василій Івасюк
 • Канцелярія єпархії
  Протосинкел
  о. Роман Кіцелюк
  Синкели
  о.Володимир Прокіпчук
  о.Юрій Лукачик

  Канцлер
  о.Микола Горецький
  Віце-канцлер
  о. Олександр Федоришин

 • Економічний відділ
  Економ
  о. Віктор Прийдун

  Касир
  с.Вероніка Петрук

  Юрист
  п. Віра Сліпко
 • Прес-служба єпархії
  Речник
  о. Олег Гриців
  +380978131123
  Прес-секретар
  п. Діана Чавага
  e-mail: press.ugcc.ko@gmail.com
  Канцелярія єпархії
  +380662002606
  вул. І.Франка, 29, м.Коломия
  Івано-Франківської обл.
  78200 Україна
  e-mail: diocese.kolomyja@gmail.com
  Наші кнопки
 •  
 • Дизайн
  pent@gon : studio
 • Підтримка
  добрі люди
 • Розміщення
  добрі люди