Коломийська єпархія УГКЦ
Зображення із фотогалереї

Християнський вісник

Церковний дрес-код

2017-06-22 10:51:00

Чи можна ходити до церкви в джинсах, міні-спідниці, шортах? Яким є найкращий “церковний” дрес-код для молодої людини? Своєю думкою діляться імідж-дизайнер, священик та дружина священика, в той час як молодь намагається вгадати, як краще одягнутися, коли зайдеш до храму.

БФ “Карітас” розпочав проект для вирішення проблеми спілкування між коломиянами і переселенцями

2017-06-16 20:00:37

Доволі часто з уривків приватних розмов можна почути нарікання на людей-переселенців, мовляв прийшли на все готове, “вони зовсім не трудолюбиві”, а ще смітять і не поважають чужу працю, розмовляють російською мовою та ще цілий ряд всяких неприємностей і звинувачень.

Духовно-екологічні роздуми над Знаннями як даром Святого Духа

2017-03-29 21:45:03

Знання – це дар Святого Духа, який допомагає ще більше заглибитись у таємницю Божої любові до Свого Створіння.

 

Владика Василь (Івасюк) вітає коломиян з Днем міста
Ваше преосвященство, всечесніші отці! Шановний міський голово, вельмишановні представники влади, дорогі мешканці нашого міста та гості! Дорогі у Христі брати і сестри! Слава Ісусу Христу!В ступ. Сердечно вітаю жителів та гостей м. Коломиї, які зібралися подякувати Господеві духовними піснями зведеним хором в кількості 775 учасників з нагоди святкування 775-річчя нашого славетного міста перед храмом Преображення Господнього УГКЦ.

І). Ювілей Коломиї – 775 років. Сьогодні ми є учасниками ювілейних святкувань 775 -річниці від дня першої писемної згадки про славне місто Коломию. Наше місто можна порівняти до євангельського виноградника, а нашого міського голову разом з депутатами та усіма керівниками до виноградарів. Ця притча допомагає жителям міста по-новому усвідомити всім: хто тут працює, вчиться, що це місто є насамперед власністю Господа. Саме Він має перший акт власності на нього і тому сотворив його, обдарував природними і людськими ресурсами та сказав наповняйте його людьми, керуйте ним та господарюйте в ньому (пор.Бт.1,28).

Місто Коломия приготоване Богом до життя людей. Він обдарував її своєю щедрою рукою талановитими людьми, котрі своїми творчими стараннями і важкою працею прославляють Україну в цілому світі. Отже, за Божим благословенням та відповідальною працею наших земляків виросла Коломия з її численними Божими храмами, міськими, культурними та житловими спорудами.

ІІ). Сьогодення. На жаль, зараз у нашому місті не все є так, як би нам хотілось. Однак славна 775-літня історія міста апелює до нашої християнської свідомості: будьте милосердними, діліться досвідом життя згідно Євангелія та виконуйте заповіді Божі, щоб Господь благословив нас праведними керівниками. Покаяння і милосердя перетворює нас із споживачів та руйнівників міської краси на чесних трудівників. Живімо з Богом у серці, щоб виховати справжню, Богом задуману повноцінну людину. Це дозволить нам сподіватися на добрих працівників Христового виноградника.

Сьогоднішній ювілей славного міста Коломиї є дає добру нагоду поглянути на історію міста, а саме: театр збудований священиком Озаркевичем, народний дім – о.Кобринським і зачерпнути зі скарбниці досвіду предків та з надією прямувати у майбутнє. Ювілейні святкування – це передусім подяка Богові за усю отриману щедру допомогу нашими городянами. Ювілей - рік свободи встановлений пророком Мойсеєм, коли продані і віддані під заставу землі поверталися до колишніх власників, раби отримували свободу, боржникам прощалися позики…. Юдеї практикували милосердя, солідарність, братерство, через що уподібнювались та ставили себе в особливу Господню благодатну присутність.

Так само і ми сьогодні під час наших ювілейних святкувань у місті Коломиї маємо бути вдячними Господеві і надалі славити нашого доброго Батька, щоб Він надалі ділився щедро своїми дарами у щоденному житті. Ми покликані належно віддячити Йому в міру своїх талантів, зусиль та праці. Задля нашого ж блага нам слід зробити усе, щоб не повторювати помилки невдячних виноградарів, помилково вважаючи, що без Господа нам дозволено робити у Його винограднику все, що заманеться. Співпрацюймо з Господом, щоб наша творча і добра праця була благословенна Богом через творення культури і плекання древніх звичаїв.

Висновки. Наш сьогоднішній ювілей має бути часом подяки Богові. У цей день бажаю Вам радості преображення і відчути у своєму житті Божу присутність. Тоді Господь даруватиме через Свого Святого Духа благодатну невидиму допомогу кожному чесному трудівнику Коломийської ниви. Зичу цьому місту і мешканцям та гостям духовного і матеріального процвітання, вічного щастя і радості у духовному преображенні. Бажаю Божої любові, злагоди і сили для долання зла на всіх рівнях: особистому, місцевому, національно-державному та світовому! Закликаю всіх якнайбільше читати Євангеліє, любити кожну людину ділами милосердя і так будувати Україну!

Нехай Пресвята Богородиця Мати Божа Неустанної допоможе нам любов’ю будувати наше місто Коломию!

Господи благослови наше місто єдністю через діла милосердя!

Благословення Господнє на вас!

+єпископ Василій Івасюк

Правлячий Архієрей Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦм. Коломия з нагоди 775 – річчя першої літописної згадки.


19 серпня 2016 р. Б.

 


 • Правлячий Архієрей  Преосвященний Владика
  Кир Василій Івасюк
 • Канцелярія єпархії
  Протосинкел
  о. Роман Кіцелюк
  Синкели
  о.Володимир Прокіпчук
  о.Юрій Лукачик

  Канцлер
  о.Микола Горецький
  Віце-канцлер
  о. Олександр Федоришин

 • Економічний відділ
  Економ
  о. Віктор Прийдун

  Касир
  с.Вероніка Петрук

  Юрист
  п. Віра Сліпко
 • Прес-служба єпархії
  Речник
  о. Олег Гриців
  +380978131123
  Прес-секретар
  п. Діана Чавага
  e-mail: press.ugcc.ko@gmail.com
  Канцелярія єпархії
  +380662002606
  вул. І.Франка, 29, м.Коломия
  Івано-Франківської обл.
  78200 Україна
  e-mail: diocese.kolomyja@gmail.com
  Наші кнопки
 •  
 • Дизайн
  pent@gon : studio
 • Підтримка
  добрі люди
 • Розміщення
  добрі люди