Коломийська єпархія УГКЦ
Зображення із фотогалереї

Християнський вісник

Церковний дрес-код

2017-06-22 10:51:00

Чи можна ходити до церкви в джинсах, міні-спідниці, шортах? Яким є найкращий “церковний” дрес-код для молодої людини? Своєю думкою діляться імідж-дизайнер, священик та дружина священика, в той час як молодь намагається вгадати, як краще одягнутися, коли зайдеш до храму.

БФ “Карітас” розпочав проект для вирішення проблеми спілкування між коломиянами і переселенцями

2017-06-16 20:00:37

Доволі часто з уривків приватних розмов можна почути нарікання на людей-переселенців, мовляв прийшли на все готове, “вони зовсім не трудолюбиві”, а ще смітять і не поважають чужу працю, розмовляють російською мовою та ще цілий ряд всяких неприємностей і звинувачень.

Духовно-екологічні роздуми над Знаннями як даром Святого Духа

2017-03-29 21:45:03

Знання – це дар Святого Духа, який допомагає ще більше заглибитись у таємницю Божої любові до Свого Створіння.

 

Проповідь владики Василя (Івасюка) в день 25 річниці Незалежності УкраїниВ ступ. Дорогі брати і сестри! День незалежності - це державне свято, яке свідчить про визнання нашої Батьківщини світовим співтовариством.

І). Досвід України. Україна пройшла недовгий і важкий досвід відродження незалежності. День 24 серпня увійшов в історію України, як переломний момент у багаторічній боротьбі українського народу за право називатися самодостатньою та повноцінною нацією. Критичні погляди на нашу державність можна знайти навіть у ці святкові дні! Народ невдоволений втратами в АТО, марнуванням народного добра, підняттям цін на комунальні послуги, збагачуванням окремих родин, зубожінням мільйонів наших людей.

Говорячи про вади нашої держави, маємо на увазі матеріальні нестачі та необхідність досягти гідного економічного рівня життя. Натомість мало згадуємо про моральні втрати, невикористані духовні резерви і Слово Боже без яких неможливе економічне зростання!

ІІ). Слово Боже в Україні. Люди йшли до Христа послухати Слово Боже так, що навіть забули взяти з собою щось поїсти. Спраглі духовної науки, тобто вислухавши проповідь Спасителя, вони негайно були винагороджені чудом помноження хліба і так всі наситились. Отже, слід пам’ятати, що економічний добробут і покращення рівня життя в Україні мають свій фундамент на духовній силі людей. Іншими словами, відчувати національну солідарність, вміти пробачати і допомагати один одному, бути милосердними завжди дає силу єднати бідних і багатих та уникати ганебних масових злиднів.

Духовні надбання дають силу людям отримати достаток. І саме про них ми сьогодні молимося. Наш тисячолітній досвід християнської цивілізації, великий духовний потенціал українських конфесій і болючий досвід багатолітньої боротьби за національну незалежність дозволяє будувати нову державу. І саме тому намагаються викреслити з нашої історичної пам’яті цей досвід: забути про героїчну боротьбу Української Повстанської Армії, повстанський рух двадцятих років, що охопив цілу Україну і так вкрасти наше майбутнє і бути потопленими економічною кризою.

ІІІ). Сьогодні Україна переживає непрості часи. Війна – це завжди біда і сльози, це завжди погано і неправильно, це лихо і хаос. На цю тему важко говорити без емоцій і певного нервового напруження.

Україна – чудова країна. У нас є все! І тому правдива незалежність – це свобода, наші близькі та друзі, спортсмени в Ріо де Жанейро, незалежно від виду спорту. Так виховали нас з дитинства. З нагоди 25 річниці Незалежності України бажаю всім нам, українцям, миру, добра і щастя!

Висновки. Церква вчить нас дослухатися до Христа і виконувати Його слово. Наша місія – бути носіями образу Христа у сучасній незалежній Українській державі і розкривати здатність Божого Слова духовно наситити сучасну людину.

Нехай Пресвята Богородиця Мати Божа Неустанної Помочі оберігає наших воїнів в АТО.

Господи, благослови духовний і матеріальний розвиток незалежної України. Амінь.

Благословення Господнє на вас!

+єпископ Василій Івасюк

Правлячий Архієрей Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦм. Коломия

Катедральний собор Преображення Христового


24 серпня 2016 р. Б.

 


 • Правлячий Архієрей  Преосвященний Владика
  Кир Василій Івасюк
 • Канцелярія єпархії
  Протосинкел
  о. Роман Кіцелюк
  Синкели
  о.Володимир Прокіпчук
  о.Юрій Лукачик

  Канцлер
  о.Микола Горецький
  Віце-канцлер
  о. Олександр Федоришин

 • Економічний відділ
  Економ
  о. Віктор Прийдун

  Касир
  с.Вероніка Петрук

  Юрист
  п. Віра Сліпко
 • Прес-служба єпархії
  Речник
  о. Олег Гриців
  +380978131123
  Прес-секретар
  п. Діана Чавага
  e-mail: press.ugcc.ko@gmail.com
  Канцелярія єпархії
  +380662002606
  вул. І.Франка, 29, м.Коломия
  Івано-Франківської обл.
  78200 Україна
  e-mail: diocese.kolomyja@gmail.com
  Наші кнопки
 •  
 • Дизайн
  pent@gon : studio
 • Підтримка
  добрі люди
 • Розміщення
  добрі люди