Коломийсько-Чернівецька єпархія УГКЦ

Слово владики Василя (Івасюка) до залізничників у день їхнього професійного свята


"Я дорога, правда і життя… ".
(Ів.14.6)І)."Я дорога" (Ів.14.6) – каже Христос, яка приводить до Отця. Насправді є тільки дві можливі дороги: життя з Богом та існування у темряві з Люцифером. Золоте правило говорить: "Входьте вузькими дверима, бо просторі двері й розлога та дорога, що веде на погибель, і багато нею ходять. Але тісні ті двері й вузька та дорога, що веде до життя, і мало таких, що її знаходять" (Мт.7,13-14).

В одній пісні є такі слова: "Наше життя дорога. Дорога довжиною в життя". Народна мудрість говорить: "Головне не те, як ви живете, а те, в якому напрямку рухається ваше життя". Знайти напрямок руху і свою дорогу в житті – це подолати гнітючу самотність і знайти мир та спокій. Людина у вирі життя намагається знайти щастя в родині, хтось у розвагах, кар’єрі, а хтось – у праці на залізниці.

ІІ). Роздуми про життєвий шлях. Життя людини виходить від Бога і починається від зачаття в утробі матері. В день нашого народження під’їжджає потяг і ми починаємо подорож, а виходимо з нього, закінчивши життя на землі.

Поїзд є прообразом Церкви Христової. В кожному вагоні люди за час короткої подорожі стараються багато нагрішити, а потім шукати правду, куди їдуть. Ніхто не знає своєї зупинки, як і в кожному звичайному потязі, але зате всі хочуть вийти там, де їх чекає Господь разом з ангелами.

І тільки будь-хто починає проповідувати своє власне Євангеліє та свідомо встановлює свої правила поїздки, тоді обов’язково починає грішити і виходить разом з компанією там, де на них чекає Люцифер зі слугами темряви, а потяг поїхав вже далі і ніколи не повернеться назад.

Отже, маємо дві зупинки, а саме: там, де Бог, і там, де Сатана. Правильно обраний життєвий шлях кожної людини дає нам надію вийти на зупинці, де чекає нас Господь, в якого ми вірили і любили за час свого земного життя-поїздки.

Висновки. Засилаємо найкращі привітання всім працівникам з нагоди професійного свята "Дня залізничника" і 155 – річчя заснування Львівської Залізниці.

Нехай Пресвята Богородиця Мати Божа Неустанної Помочі своєю материнською опікою оберігає ваших працівників разом з родинами, а також всіх пасажирів та подасть Ангела Хоронителя, щоб знайти вузьку дорогу і щасливо вийти на правильній зупинці.

Господи, поблагослови розвиток Львівської Залізниці і допоможи успішно працювати та щасливо допроваджувати всі вантажі згідно з призначенням. Амінь.

Благословення Господнє на вас!

+єпископ Василій Івасюк

Правлячий Архієрей Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦм. Коломия


4 листопада 2016 р. Б.

 

 • Правлячий Архієрей  Преосвященний Владика
  Кир Василій Івасюк
 • Канцелярія єпархії
  Протосинкел
  о. Богдан Іванюк

  Віце-канцлер
  о. Андрій Квік

  Економ
  о. м. Микола Романенчук

  Юрист
  п. Віра Сліпко
 • Церковний трибунал
  Судовий вікарій
  о. Володимир Прокіпчук

  Суддя
  о. Юрій Лукачик

  Захисник вузла
  Сергій Триф'як

  Нотар Олександра Болехівська
 • Прес-секретар
  Микола Мотрук
  e-mail: press.ugcc.ko@gmail.com

  Канцелярія єпархії
  вул. І.Франка, 29, м.Коломия
  Івано-Франківської обл.
  78200 Україна
  e-mail: katedra-2005@ukr.net

  Наші кнопки
 • Дизайн
  pent@gon : studio
 • Підтримка
  Коломия ВЕБ Портал
 • Розміщення
  Дата-центра ВОЛЯ
ословення Господнє нехай зійде на вас та перебуває з вами завжди, нині і повсякчас і на віки вічні. Амінь!