Розпорядження до священиків Коломийсько-Чернівецької єпархії

Всесвітліші і всечесніші отці, преподобні монахи та монахині! Коломийська-Чернівецька Єпархія наближається до своєї дати народження – 25 –ліття від дня проголошення Святішим Отцем на весь світ про її створення. За цей час тут служив світлої пам’яті ісповідник віри владика Павло Василик, коротко служив теперішний митрополит Володимир Війтишин, продовжив служіння світлої пам’яті владика Микола Сімкайло і тепер вже четвертий рік з благословення Церкви випала доля служити мені – єпарху Василію Івасюку, а також багатьом священикам та вірним, котрі за цей час відійшли з нашої єпархії до вічності.

За чверть століття у нас були успіхи і труднощі, злети і падіння, прогрішення і покаяння, але шрами на душі єпархії та окремих осіб залишилися і можуть ще довший час кровоточити. Можливо хтось помер без покаяння і тепер чекає нашої допомоги від тут живучих, котрі мають бути наповнені Божою благодаттю і любов’ю до ближнього. І тому ці рани потрібно залікувати священичим прощенням один одному, молитвою, постом і покутою. Кожна провина має бути надолужена нами священиками за себе та наших вірних. Вірні з ваших парохій можуть добровільно за власним бажанням прилучитися до цієї короткої покути.

Виходячи з вищесказаного, закликаю кожного священика, монаха і монахиню:

1). Перепросити один одного, якщо хтось іще не встиг зробити цього, а також померлим простити.

2). Постити за вчинені провини: обмови, очорнення, шемрання, брак любові до ближнього – співбрата свого.

3). За живих і мертвих, а особливо наших кривдників, молитися.

4). Задосить учинення - лікарство для себе і ближнього. І тому прошу до Воскресіння Христового 2017 року кожну духовну особу молитися один раз на день наступне:
а) Один раз “Царю Небесний…” за благодать Святого Духа для кожного священика і вірного;
б) Один раз “Отче наш…” - Господню молитву
в) Один раз “Богородице Діво” до Матері Божої Неустанної Помочі
г) Один раз Слава Отцю і Сину і Святому Духові…

Працівникам канцелярії довести до відома кожного декана.
Всім деканам терміново довести це розпорядження кожному священику до термінового виконання.

Благословення Господнє на вас!

+єпископ Василій Івасюк

Правлячий Архієрей Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ