Коломийська єпархія УГКЦ
Зображення із фотогалереї

Християнський вісник

Церковний дрес-код

2017-06-22 10:51:00

Чи можна ходити до церкви в джинсах, міні-спідниці, шортах? Яким є найкращий “церковний” дрес-код для молодої людини? Своєю думкою діляться імідж-дизайнер, священик та дружина священика, в той час як молодь намагається вгадати, як краще одягнутися, коли зайдеш до храму.

БФ “Карітас” розпочав проект для вирішення проблеми спілкування між коломиянами і переселенцями

2017-06-16 20:00:37

Доволі часто з уривків приватних розмов можна почути нарікання на людей-переселенців, мовляв прийшли на все готове, “вони зовсім не трудолюбиві”, а ще смітять і не поважають чужу працю, розмовляють російською мовою та ще цілий ряд всяких неприємностей і звинувачень.

Духовно-екологічні роздуми над Знаннями як даром Святого Духа

2017-03-29 21:45:03

Знання – це дар Святого Духа, який допомагає ще більше заглибитись у таємницю Божої любові до Свого Створіння.

 

Двадцять п’ять порад для молоді


Я - дорога правда і життя”

(Ів.17,1)В ступ. Один чоловік написав список із двадцяти п’яти нагадувань, які варто знати також кожній молодій людині.

1. Боротьба — це добре. Ніколи не кажи “Я більше не можу”. Кажи самому собі “Далі продовжуй!”.

2. Не скаржся. Скаржитися — це найбільша трата часу. Необхідно припинити скаржитися. Коли не можеш припинити скаржитися, тоді - мовчи.

3. Проводь час з людьми, яких ти любиш. Це твоя сім’я і найкращі друзі. Якщо у тебе немає рідних, створи їх. Більшість людей в нашому житті — просто гості. Сім’я — на ціле життя.

4. Не починай стосунки, якщо ти не закоханий. Ти або закоханий, або ні. Не обманюй себе. Це несправедливо стосовно іншої людини.

5. Тренуйся кожного дня. Здорове тіло — це те, з чого ти повинен все починати у житті. Якщо ти не можеш зробити його здоровим і сильним, тоді що ти взагалі можеш зробити в житті?

6. Веди щоденник. Ні, ведення щоденника — не для дітей. Це допоможе тобі краще думати і писати. Ти подумав “Я не хочу бути письменником”. Тоді пригадай собі скільки електронних листів і повідомлень ти відсилаєш протягом одного дня? Отже, всі ми письменники.

7. Будь вдячним. Кажи “дякую” кожному і всюди. “Дякую тобі за цей хороший день”, “Дякую тобі за лист”, “Дякую за те, що ти поруч”.

8. Будь байдужим до того, що думають інші. Всі ми в результаті помремо. Ти справді вважаєш, що те, що думають інші люди, важливо?

9. Більше ризикуй. Не будь слабаком.

10. Вибирай галузь, а не роботу. Якщо ти хочеш бути в чомусь вправним, ти повинен багато років це робити. Ти не можеш робити це, перестрибуючи від галузі в галузь. Вибери ту, яка тобі подобається і починай усе зі самого початку. В кінцевому результаті ти знайдеш ідеальну роль для себе.

11. Іди вперед. Коли ти опинишся в ситуації, де кожен дивиться на іншого, це той час, коли ти повинен все взяти в свої руки. Ти стаєш лідером тоді, коли сам вирішуєш ним стати.

12. Гроші не настільки й важливі. Насправді це не так. Але ти повинен навчити себе не хвилюватись через них. Не ставай залежним від речей, якими володієш — бо вони заволодіють тобою.

13. Будь милим. Я не маю на увазі, що ти маєш бути слабаком. Просто не ображай людей, не вважай себе кращим за інших та не чини як дурень.

14. Навчайся кожного дня. Ти маєш тренувати свій мозок бути завжди напоготові. Ти не повинен читати книгу за день, щоб вчитись кожен день. Вчись на своїх помилках. Вчись у людей, які тебе оточують — будь відкритим до того, чого вони можуть тебе навчити.

15. Відпочивай перед тим, як втомитись. Навіть якщо ти любиш свою роботу і кожен день видається тобі святом, ти повинен мати час для відпочинку. Ти — людина, а не андроїд, не забувай про це.

16. Не суди інших. Тільки через те, що люди роблять інший вибір, аніж ти, вони не є дурними. Також ти не знаєш всього про цих людей, тож не суди їх, а допомагай.

17. Думай про інших. Просто май це на увазі, от і все. Ми всі маємо сім’ї, рахунки і власні проблеми. Не роби завжди все лише для себе.

18. Давай, не чекаючи нічого взамін. Давай просто для того, щоб отримувати від цього задоволення. Якщо отримаєш щось взамін — це чудово, якщо ні, це теж чудово.

19. Кінця цьому всьому нема. Ми, як біологічний вид, просто є. Не намагайся зрозуміти це все. Насолоджуйся подорожжю.

20. Насолоджуйся дрібницями. Мені подобаються кліше. Тому що вони правдиві. Особливо це. Знаєш чому? Всі кажуть, що знають це, але ніхто не живе згідно з ним. Вони просто ганяються за чимось великим.

21. Не сприймай себе занадто серйозно. Так, так, ти — індивідуальність, і люди повинні сприймати тебе серйозно, я розумію це. Але в кінці дня ми всі ми купка мурашок, які намагаються переслідувати одне і те ж.

22. Не звинувачуй людей. Бо що з того? Ти хочеш покарати їх? Ти не повинен робити це. Також не потрібно винити себе — всі ми просто люди.

23. Створи щось. Не для того, щоб залишити спадок, ти не будеш тут, щоб побачити це, але будеш корисним. Напиши музику, книгу, змайструй стіл, будь-що. Ти почуватимешся добре через це, окрім того, ти даси дещо людям для користування чи насолоди.

24. Не озирайся назад. В роздумах над минулим є тільки одна хороша річ: навчання.

25. Дій. Не сиди на місці, роби щось. Без дій нема результату. Ти можеш багато знати, але як і Сократ, ти і я нічого не знаємо. Тож ми повинні продовжувати вчитись.

Благословення Господнє на вас!

+Василій Івасюк

Єпарх Коломийсько-Чернівецький08 квітня 2017 р. Б.

 


 • Правлячий Архієрей  Преосвященний Владика
  Кир Василій Івасюк
 • Канцелярія єпархії
  Протосинкел
  о. Роман Кіцелюк
  Синкели
  о.Володимир Прокіпчук
  о.Юрій Лукачик

  Канцлер
  о.Микола Горецький
  Віце-канцлер
  о. Олександр Федоришин

 • Економічний відділ
  Економ
  о. Віктор Прийдун

  Касир
  с.Вероніка Петрук

  Юрист
  п. Віра Сліпко
 • Прес-служба єпархії
  Речник
  о. Олег Гриців
  +380978131123
  Прес-секретар
  п. Діана Чавага
  e-mail: press.ugcc.ko@gmail.com
  Канцелярія єпархії
  +380662002606
  вул. І.Франка, 29, м.Коломия
  Івано-Франківської обл.
  78200 Україна
  e-mail: diocese.kolomyja@gmail.com
  Наші кнопки
 •  
 • Дизайн
  pent@gon : studio
 • Підтримка
  добрі люди
 • Розміщення
  добрі люди