Коломийська єпархія УГКЦ
Зображення із фотогалереї

Християнський вісник

Церковний дрес-код

2017-06-22 10:51:00

Чи можна ходити до церкви в джинсах, міні-спідниці, шортах? Яким є найкращий “церковний” дрес-код для молодої людини? Своєю думкою діляться імідж-дизайнер, священик та дружина священика, в той час як молодь намагається вгадати, як краще одягнутися, коли зайдеш до храму.

БФ “Карітас” розпочав проект для вирішення проблеми спілкування між коломиянами і переселенцями

2017-06-16 20:00:37

Доволі часто з уривків приватних розмов можна почути нарікання на людей-переселенців, мовляв прийшли на все готове, “вони зовсім не трудолюбиві”, а ще смітять і не поважають чужу працю, розмовляють російською мовою та ще цілий ряд всяких неприємностей і звинувачень.

Духовно-екологічні роздуми над Знаннями як даром Святого Духа

2017-03-29 21:45:03

Знання – це дар Святого Духа, який допомагає ще більше заглибитись у таємницю Божої любові до Свого Створіння.

 

Слово владики Василія (Івасюка) на відкритті X Всеукраїнського відкритого фольклорного фестивалю “Писанка-2017”
Христос Воскрес! Воістину Воскрес!Д есятий фольклорний фестиваль в Коломиї присвячений Писанці у 2017 році. Писанка – це розписане яйце різними символами. Кожне живе яйце несе життя, а життя приносить надію на продовження людського буття. Як життя виходить з яйця, так само Христос воскрес із закритого затверділими людськими серцями гробу. Подібно Воскресіння дарує нам надію на вихід людини з міцної шкаралупи гріха.

Україна оповита не одною шкаралупою, яку намагаються зруйнувати своєю жертвою герої небесних сотень і військовослужбовці в окопах АТО на війні та побожні християни щирою молитвою. Вони мужньо виконують свій обов’язок, захищаючи кожного дня вдів, сиріт, інвалідів, хворих, пенсіонерів, молоде покоління, а також наші святкування.

ІІ). Папа Іван Павло II про цю ситуацію писав так: “Світом, в якому ми живемо, трясуть різноманітні кризи, а серед них однією з найбільш небезпечних є загублення сенсу життя. Багато людей, які живуть сьогодні, втратило сенс життя і шукає його замінників в невгамовному споживанні наркотиків, алкоголю, еротиці. Шукають щастя і знаходять смуток, порожнечу в серці, а нерідко розпач”.

Одних патріотичних вигуків і закликів є дуже замало. Виникає логічне запитання: “Де шукати вихід?”. Жінки мироносиці дають приклад. Вони йшли з вірою до гробу Господнього намастити тіло вбитого Ісуса пахучими олійками, хоча самі камінь відкотити ніяк не могли. Сталося чудо! Завдяки мужності і вірі жінок, ангел Господній відкрив міцно запечатаний гріб, а також прогнав людьми поставлену національну гвардію і поліцію. І це сталося в безкровний спосіб. Пробити цю залізобетонну в’язницю і вивести людей та нашу державу допоможе тільки віра в Бога і надія на Воскресіння!

ІІІ). Як нам відкотити цей камінь та воскресити Україну? Поетеса Ліна Костенко своїм коротким, але влучним віршом пропонує вихід для українського народу: Звільнися від грішних думок і спокус


І серцем прилинь до Христа.
До тебе взиває Господь наш, Ісус:
- Молитву всели в уста.
Спинись, як захочеш узяти чуже…
Спинись, як злословить язик…
Хай щира молитва тебе береже,
А віра продовжує вік.Висновки. Отже, Церква пригадує всім нам, що цей фестиваль “Писанка 2017” є важливою віхою на дорозі воскресіння нашого народу! Божа мудрість і Святий Дух кличуть вас любити цей знедолений народ, до якої б нації ви не належали і з відповідальністю несли цей хрест до славного воскресіння.

Пресвята Богородице, Мати Божа Неустанної Помочі, допоможи нам забрати цю залізобетонну стіну-шкаралупу з життя України.

Господи укріпи нашу віру у Твоє воскресіння!

Благословення Господнє на вас!

+Василій Івасюк

Єпарх Коломийсько-Чернівецький
м. Коломия


22 квітня 2017 року.

 


 • Правлячий Архієрей  Преосвященний Владика
  Кир Василій Івасюк
 • Канцелярія єпархії
  Протосинкел
  о. Роман Кіцелюк
  Синкели
  о.Володимир Прокіпчук
  о.Юрій Лукачик

  Канцлер
  о.Микола Горецький
  Віце-канцлер
  о. Олександр Федоришин

 • Економічний відділ
  Економ
  о. Віктор Прийдун

  Касир
  с.Вероніка Петрук

  Юрист
  п. Віра Сліпко
 • Прес-служба єпархії
  Речник
  о. Олег Гриців
  +380978131123
  Прес-секретар
  п. Діана Чавага
  e-mail: press.ugcc.ko@gmail.com
  Канцелярія єпархії
  +380662002606
  вул. І.Франка, 29, м.Коломия
  Івано-Франківської обл.
  78200 Україна
  e-mail: diocese.kolomyja@gmail.com
  Наші кнопки
 •  
 • Дизайн
  pent@gon : studio
 • Підтримка
  добрі люди
 • Розміщення
  добрі люди