Коломийська єпархія УГКЦ
Зображення із фотогалереї

Християнський вісник

Церковний дрес-код

2017-06-22 10:51:00

Чи можна ходити до церкви в джинсах, міні-спідниці, шортах? Яким є найкращий “церковний” дрес-код для молодої людини? Своєю думкою діляться імідж-дизайнер, священик та дружина священика, в той час як молодь намагається вгадати, як краще одягнутися, коли зайдеш до храму.

БФ “Карітас” розпочав проект для вирішення проблеми спілкування між коломиянами і переселенцями

2017-06-16 20:00:37

Доволі часто з уривків приватних розмов можна почути нарікання на людей-переселенців, мовляв прийшли на все готове, “вони зовсім не трудолюбиві”, а ще смітять і не поважають чужу працю, розмовляють російською мовою та ще цілий ряд всяких неприємностей і звинувачень.

Духовно-екологічні роздуми над Знаннями як даром Святого Духа

2017-03-29 21:45:03

Знання – це дар Святого Духа, який допомагає ще більше заглибитись у таємницю Божої любові до Свого Створіння.

 

Звернення до коломиян на день міста в свято Преображення Христового.Господи, добре нам тут бути!”
(Мт.17,4).І). Преображення Христове! Шановні Коломияни та гості міста! Дозвольте мені правлячому архиєрею УГКЦ від священиків, вірних та особисто від себе поздоровити всіх вас зі святом народження нашого міста, яке співпадає з Преображенням Христовим. Ісус узяв із собою на гору Тавор тільки трьох учнів: Петра, Якова та Івана. Вони були вибраними з вибраних. Бути вибраним апостолом чи на голову міста чи на депутатів або будь-яку іншу посаду - це не є нагородою, а тільки великою відповідальністю перед Богом і людьми. Люди вибирають, але й ще більше вимагають, а за цим негайно йдуть великі загрози спасінню вашої душі. Іван Золотоустий казав, що сребролюбіє – це початок всякого зла. А Григорій Сковорода підтвердив, що світ його ловив, але не зловив. Насправді сьогодні дуже багато на це сребролюбіє попадається!

ІІ). Ми пишаємось містом в якому живемо! Шановні городяни, дорогі мої земляки! У цей святковий день звертаюся з повагою до всіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись сюди жити і працювати, що Ви небайдужі до долі нашого міста. Рідне місто славиться талановитими, щирими і добрими людьми. Вітаючи Вас з днем міста, бажаю добра та щастя, родинного затишку у Ваших оселях, миру, благополуччя та достатку Вашим сім’ям, успіху в усіх починаннях. Нехай здійснюються мрії та надії на краще Ваше майбутнє та Нашого прекрасного рідного міста, що справляє нині іменини.

ІІІ). Коломия – це наше прекрасне місто, що барвистим килимом розкинулось на березі річки Прут. Від самого свого народження воно приваблює до себе унікальним географічним розташуванням, п’янким ароматом безлічі зелених насаджень, а саме своїми мешканцями: добрими і привітними людьми, гарними господарями, які не знаючи втоми, своїми працьовитими мозолястими руками, потужнім інтелектуальним потенціалом, високими знаннями та несамовитим ентузіазмом зробили все можливе, щоб наше місто здобуло неабияку славу - Писанкової Коломиї. Одне з найкращих міст України має свій театр збудований священиком УГКЦ Озаркевичем, Народний дім – отець Кобринський, Собор Преображення Христового на Театральній площі – владика Микола Сімкайло, музей Писанка – п.Михайло Вишиванюк, а також дерев’яний храм Благовіщення (монастирок) – пам’ятка архітектури та власність УГКЦ!

IV).Ми святкуємо, хоча сьогодні не працює добра частина багатьох підприємств, іде війна, гинуть люди і нас атакують різні кризові ситуації, але все це тимчасові труднощі і їх треба перебороти тільки не пересидіти. Влада прикладає багато зусиль, щоб місто піднялося з колін на всю постать, яким мріємо його бачити: нові робочі місця вже приходять до нашого міста, відбудовуються дороги, освітлюються вулиці, працюють фонтани, заклади відпочинку і туризму, а навіть президент України приїжджав відкривати нову поліклініку.

Висновки. Особливо звертаюся до нашої молоді. Папа сказав, що минуле є причиною майбутнього, а майбутнє є наслідком минулого. Ви виїжджаєте поза межі України для навчання і здобуття відповідного досвіду, а безвіз також всім якось допомагає, але потім якнайшвидше повертайтесь додому і з новими силами продовжуйте будувати Україну! Молоді коломияни, інтелігенціє, всі патріотичні сили! Наша спільна праця і служіння один одному ділами милосердя має перемінити життя так, щоби могли сказати з апостолом Петром “Господи добре нам тут бути у цьому прекрасному писанковому місті” (пор.Мт.17,4). Ось так таворське світло має перемінити життя християнина і Коломиї посеред теперішніх труднощів.


+Василій Івасюк

Єпарх Коломийсько-Чернівецький
м. Коломия


19 серпня 2017 року.

 


 • Правлячий Архієрей  Преосвященний Владика
  Кир Василій Івасюк
 • Канцелярія єпархії
  Протосинкел
  о. Роман Кіцелюк
  Синкели
  о.Володимир Прокіпчук
  о.Юрій Лукачик

  Канцлер
  о.Микола Горецький
  Віце-канцлер
  о. Олександр Федоришин

 • Економічний відділ
  Економ
  о. Віктор Прийдун

  Касир
  с.Вероніка Петрук

  Юрист
  п. Віра Сліпко
 • Прес-служба єпархії
  Речник
  о. Олег Гриців
  +380978131123
  Прес-секретар
  п. Діана Чавага
  e-mail: press.ugcc.ko@gmail.com
  Канцелярія єпархії
  +380662002606
  вул. І.Франка, 29, м.Коломия
  Івано-Франківської обл.
  78200 Україна
  e-mail: diocese.kolomyja@gmail.com
  Наші кнопки
 •  
 • Дизайн
  pent@gon : studio
 • Підтримка
  добрі люди
 • Розміщення
  добрі люди