Слово владики Василя (Івасюка) на відкритті й освяченні концертного залу “Габсбург” Мистецького Центру “Світовид”

А якщо і музика нас залишить,
що буде тоді з нашим світом”
(М.Гоголь)

В ступ. Відкриття й освячення концертного залу “Габсбург” свідчить про творчі пошуки розвитку духовності нашого міста. Щиро вдячний засновникам та організаторам за культурні заходи, що проводяться у Світовиді. Неймовірно творча атмосфера, яка дарує світло і надію!

І). Мої друзі! Музика “живе” поруч з кожним із нас і може розповісти геть про все на світі. Прослухайте і вивчіть пісні українських композиторів. Вони розкажуть нам про любов до людини, до Бога і до України.

Нехай чарівні звуки музичних інструментів і ваш солов’їний спів допоможуть розігнати ворожі хмари над Україною, а гуцульські скрипалі і трембіти, подібно до сили звуку Єрихонських труб, звільнять з полону нескорених українців.

Нехай Пресвята Богородиця Мати Божа Неустанної Помочі, провадить вас до нових творчих музичних висот.

Господи поблагослови всіх вас жити музикою для подальшої плідної праці. Амінь.

+Василій Івасюк

Єпарх Коломийсько-Чернівецький