Коломийська єпархія УГКЦ
Зображення із фотогалереї

Християнський вісник

Церковний дрес-код

2017-06-22 10:51:00

Чи можна ходити до церкви в джинсах, міні-спідниці, шортах? Яким є найкращий “церковний” дрес-код для молодої людини? Своєю думкою діляться імідж-дизайнер, священик та дружина священика, в той час як молодь намагається вгадати, як краще одягнутися, коли зайдеш до храму.

БФ “Карітас” розпочав проект для вирішення проблеми спілкування між коломиянами і переселенцями

2017-06-16 20:00:37

Доволі часто з уривків приватних розмов можна почути нарікання на людей-переселенців, мовляв прийшли на все готове, “вони зовсім не трудолюбиві”, а ще смітять і не поважають чужу працю, розмовляють російською мовою та ще цілий ряд всяких неприємностей і звинувачень.

Духовно-екологічні роздуми над Знаннями як даром Святого Духа

2017-03-29 21:45:03

Знання – це дар Святого Духа, який допомагає ще більше заглибитись у таємницю Божої любові до Свого Створіння.

 

Послання Преосвященного Архиєпископа і Митрополита Володимира (Війтишина) на Великий Піст

Всечесні отці, преподобні монахи та монахині, дорогі семінаристи, возлюбленні брати і сестри у Христі!

В ці дні ми стоїмо на порозі Великого посту – періоду, який відзначається особливими богослужіннями, що відбуваються тільки в цей час літургійного року. Весь дух великопосних богослужінь має за мету привести нас до щирого покаяння, змінити наше попереднє життя та наблизити до Бога, від якого ми віддалилися через наші немочі та гріхи.

Час Великого Посту – це є особлива мить роздумування над метою та ціллю нашого життя. Свята Церква нагадує нам, що в період Чотиридесятниці ми маємо примиритися із нашим ближнім якого образили, скривдили чи забрали в нього добре ім’я. Це час особливої молитви, діл милосердя і духовного вдосконалення.

У цей святий час Господь дарує нам можливість піднести наші серця до Бога, подякувати Йому за Його добродійства, попросити прощення за наші гріхи, ми повинні пам’ятати, що Бог ніколи не відкидає нас, Він є люблячим батьком, який виходить і чекає на дорозі Свого блудного сина чи дочку, щоб прийняти в свої батьківські обійми як рідну дитину, не згадуючи за гріхи, упадки, провини, але що більше того, – дає золотий перстень і найкращу одіж, адже “син був мертвий і ожив; пропав був і знайшовся ”.

Тому у час посту серед усіх доріг знайдімо дорогу до дому Небесного Отця – до Святої Церкви, де Він чекає нас у Святих Тайнах Покаяння і Євхаристії, щоб вислухати і простити всі наші гріхи та упадки. Спішімо до сповіді як до Силоамської купелі, щоб очиститись, щоб освятитись, щоб уподібнитись до самого Господа, адже святеє належить святим. Будьмо носіями святості у своєму житті, покликані до добра і любові як священик, монах, монахиня, батько чи матір, юнак чи дитина. Стараймось свідчити Хреста розп’ятого і Воскреслого серед наших рідних, сусідів, друзів, приятелів по роботі і всіх тих, яких зустрінемо на нашій життєвій дорозі.

Нехай Господь благословить всі наші добрі наміри на цей благодатний час Великого Посту, щоб ми духовно укріпилися та гідно приготувалися до Світлого Торжества Христового Воскресіння.

З Архієрейським благословенням

† ВОЛОДИМИР (ВІЙТИШИН)
Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський УГКЦ


Дано при Архикатедральному Соборі Св. Воскресіння ГНІХ в м.Івано-Франківську, 24 лютого 2012 р.Б.
 • Правлячий Архієрей  Преосвященний Владика
  Кир Василій Івасюк
 • Канцелярія єпархії
  Протосинкел
  о. Роман Кіцелюк
  Синкели
  о.Володимир Прокіпчук
  о.Юрій Лукачик

  Канцлер
  о.Микола Горецький
  Віце-канцлер
  о. Олександр Федоришин

 • Економічний відділ
  Економ
  о. Віктор Прийдун

  Касир
  с.Вероніка Петрук

  Юрист
  п. Віра Сліпко
 • Прес-служба єпархії
  Речник
  о. Олег Гриців
  +380978131123
  Прес-секретар
  п. Діана Чавага
  e-mail: press.ugcc.ko@gmail.com
  Канцелярія єпархії
  +380662002606
  вул. І.Франка, 29, м.Коломия
  Івано-Франківської обл.
  78200 Україна
  e-mail: diocese.kolomyja@gmail.com
  Наші кнопки
 •  
 • Дизайн
  pent@gon : studio
 • Підтримка
  добрі люди
 • Розміщення
  добрі люди