Коломийська єпархія УГКЦ
Зображення із фотогалереї

Християнський вісник

Церковний дрес-код

2017-06-22 10:51:00

Чи можна ходити до церкви в джинсах, міні-спідниці, шортах? Яким є найкращий “церковний” дрес-код для молодої людини? Своєю думкою діляться імідж-дизайнер, священик та дружина священика, в той час як молодь намагається вгадати, як краще одягнутися, коли зайдеш до храму.

БФ “Карітас” розпочав проект для вирішення проблеми спілкування між коломиянами і переселенцями

2017-06-16 20:00:37

Доволі часто з уривків приватних розмов можна почути нарікання на людей-переселенців, мовляв прийшли на все готове, “вони зовсім не трудолюбиві”, а ще смітять і не поважають чужу працю, розмовляють російською мовою та ще цілий ряд всяких неприємностей і звинувачень.

Духовно-екологічні роздуми над Знаннями як даром Святого Духа

2017-03-29 21:45:03

Знання – це дар Святого Духа, який допомагає ще більше заглибитись у таємницю Божої любові до Свого Створіння.

 

Слово владики Василія (Івасюка) на відкритті виставки “Текстиль як зброя”​

В

сечесні Отці, наша українська інтелігенціє, дорогі митці витаю вас на виставці “Текстиль як зброя” християнським привітом Слава Ісусу Христу!

Вступ. Національний музей Гуцульщини та Покуття відкриває виставку “Текстиль як зброя” в Коломиї і представляє роботи львівських художників-дисидентів, майстрів художнього текстилю, учасниць національного руху опору, членів Української гельсінської групи Наталки Паук, Стефанії Шабатури та Лесі Крип’якевич. Виставку відкриває Леся Крип’якевич-Цегельська - член Національної спілки художників України.

І). Виставка “Текстиль як зброя” є дуже достойною. Творчі доробки майстринь Лесі Крип’якевич, Наталії Паук та Стефанії Шабатури відновлюють глибинний зв’язок з нашою праісторією. Зокрема, гобелени “Касандра” Стефанії Шабатури (1971) та “Вершники” Олександри Цегельської-Крип’якевич (1979), а мистецька дипломна робота “Олекса Довбуш” стала помітною в усій Україні. І тут можна перераховувати багато робіт, котрі зайняли своє мистецьке місце в нашій історії. Мистецтво у руках наших майстринь стало духовною зброєю у боротьбі за незалежність України. Незалежність нашої держави формувалася через переслідування, в’язниці, труднощі і любов української інтелігенції до свого поневоленого народу.

ІІ). Реформи продовжують будувати Україну, бо вони мають змінювати життя і думки людей. Життя людей можна покращити тільки на основі навчання Ісуса Христа, а думки про необхідність і користь перемін прийдуть з часом. Наука Ісуса примушує думати і брати особисту відповідальність перед Богом за свою родину, свою країну і за те, що залишиться після тебе. Жодна програма нічого не варта, якщо немає відповідальних людей. Любомир Гузар наголошує, що тільки вільна людина здатна взяти на себе відповідальність, а ми ще й досі не залишили рабське мислення отримане у Радянському Союзі.

Текстиль є мистецькою зброєю, яка має завдання навчити полюбити Україну подібно до наших майстринь і масово не втікати з нашої держави, шукаючи кращого матеріального життя. Матеріальний добробут необхідно шукати на духовному фундаменті, який знаходиться на Слові Божому. На жаль, Євангеліє опинилося на периферії буття людини. Успіх буття людини залежить від бажання приймати або не приймати любов до України через посіяне зерно мистецтва. Мистецтво наших майстринь - це добре євангельське зерно, яке зійшло на приготованому ґрунті української душі й дало плід у стократ.

Нехай Пресвята Богородиця Мати Божа Неустанної Помочі допоможе нашим митцям, українським майстриням вдало посіяти любов до мистецтва у душі молодого покоління.

Господи благослови збудувати українську державу через любов до Бога і Слова Божого. Амінь. 

Благословення Господнє на вас!

+Василь Івасюк

Правлячий Архиєрей

Коломийсько-Чернівецької Єпархії.

Коломия

31 жовтня


 • Правлячий Архієрей  Преосвященний Владика
  Кир Василій Івасюк
 • Канцелярія єпархії
  Протосинкел
  о. Роман Кіцелюк
  Синкели
  о.Володимир Прокіпчук
  о.Юрій Лукачик

  Канцлер
  о.Микола Горецький
  Віце-канцлер
  о. Олександр Федоришин

 • Економічний відділ
  Економ
  о. Віктор Прийдун

  Касир
  с.Вероніка Петрук

  Юрист
  п. Віра Сліпко
 • Прес-служба єпархії
  Речник
  о. Олег Гриців
  +380978131123
  Прес-секретар
  п. Діана Чавага
  e-mail: press.ugcc.ko@gmail.com
  Канцелярія єпархії
  +380662002606
  вул. І.Франка, 29, м.Коломия
  Івано-Франківської обл.
  78200 Україна
  e-mail: diocese.kolomyja@gmail.com
  Наші кнопки
 •  
 • Дизайн
  pent@gon : studio
 • Підтримка
  добрі люди
 • Розміщення
  добрі люди