Слово владики Василія (Івасюка) на інтронізації першого єпископа Чернівецької єпархії

Бог навідався до народу свого” (Лк.7,16).

Ваше Блаженство, Преосвященні владики, всі присутні! Заснування Чернівецької єпархії й інтронізація владики Йосафата Мощича це важлива історична подія. Отець і Глава нашої Церкви Блаженніший Святослав зробив цю вагому справу для розбудови структур Церкви й будівництва України. Дійсно, сповняються слова євангелиста Луки на Буковинській землі, “Бог навідався до народу свого” (Лк.7,16).

Владико Йосафате, беріть Євангеліє в руки, любов до Бога і людей в серце та навчайте вірних і всіх бажаючих, спрагнених Слова Божої Правди. Ваш хрест не є легким, але з Господом Ви все будете мати успіх. У катедральному храмі Успіння Пресвятої Богородиці м.Чернівці є чудотворна ікона “Надія Безнадійних”. Саме Богородиця буде давати вам надію на вирішення всіх справ.

Щиро дякую синкелу Чернівецькому о. мітрату Валерію Сиротюку за добру і мудру пасторальну плідну співпрацю. Щиро дякую всім священикам, вірним, міському голові і всій владі за все те добре, що ми зробили спільно для нашої Буковини.

Новоутвореною Чернівецькою єпархією буде керувати наймолодший правлячий Архиєрей. Він є надія нашої Церкви. Шота Руставелі казав, що все те, що ви віддали, те знайшли, а те що сховали загубили.

Нехай Пресвята Богородиця Мати Божа Неустанної Помочі допоможе подасть здійснення всіх надій молодого єпарха.

Господи прийди і поблагослови Чернівецьку єпархію.

Благословення Господнє на вас!

+Василь Івасюк

Єпарх Коломийський.