Коломийська єпархія УГКЦ
Зображення із фотогалереї

Християнський вісник

Церковний дрес-код

2017-06-22 10:51:00

Чи можна ходити до церкви в джинсах, міні-спідниці, шортах? Яким є найкращий “церковний” дрес-код для молодої людини? Своєю думкою діляться імідж-дизайнер, священик та дружина священика, в той час як молодь намагається вгадати, як краще одягнутися, коли зайдеш до храму.

БФ “Карітас” розпочав проект для вирішення проблеми спілкування між коломиянами і переселенцями

2017-06-16 20:00:37

Доволі часто з уривків приватних розмов можна почути нарікання на людей-переселенців, мовляв прийшли на все готове, “вони зовсім не трудолюбиві”, а ще смітять і не поважають чужу працю, розмовляють російською мовою та ще цілий ряд всяких неприємностей і звинувачень.

Духовно-екологічні роздуми над Знаннями як даром Святого Духа

2017-03-29 21:45:03

Знання – це дар Святого Духа, який допомагає ще більше заглибитись у таємницю Божої любові до Свого Створіння.

 

Великоднє послання Правлячого Архієрея Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ єпископа Миколи Сімкайла

Всечесним отцям, преподобним ченцям і черницям, вірним Коломийсько-Чернівецької єпархії Української Греко-Католицької Церкви

Христос Воскрес!

“Сьогодні наш Владика Господь поставив трофей перемоги над смертю
і скинув владу диявола, через Своє Воскресіння відкрив нам дорогу до спасіння.
Тож будемо всі радіти, тріумфувати й веселитися…”
Святий Іван Золотоустий.


Д орогі у Христі брати і сестри!

“Коли ж бо Христос не воскрес, то марна проповідь наша, то марна й віра наша!” - каже апостол народів Павло у посланні до Коринтян. Всепроникаюча істина Воскресіння Сина Божого стала основою Христової Церкви, яка поширилася на всі континенти. Жоден із великих учителів і провідників людства не воскрес із мертвих. Тільки “Христос воскрес із мертвих, смертю смерть подолав і тим, що в гробах, життя дарував”. Воскресіння Христове є запевненням того, що наше життя, яке почалося на землі, після воскресіння буде вічно продовжуватися на Небі.

Саме тому Апостол Павло радісно взиває: “Смерть поглинута перемогою. Де твоя, смерте, перемога? Де твоє, смерте, жало? … Богу дяка, що дає нам перемогу через Господа нашого Ісуса Христа” (1 Кор. 15, 55-57).

Основуючись на таїнстві Христового Воскресіння Свята Церква навчає, що смерть не завершує життя людини, але продовжує дорогу душі у вічності. Тому “той, хто проникне в глибину хреста і гробу та буде посвячений у таїнство Воскресіння, пізнає кінцеву мету, заради якої Бог сотворив усі речі на початку”, - проповідує Максим Ісповідник.

В цей радісний час, вітаючись християнським привітом - “Христос Воскрес, Воістину Воскрес”, ми висловлюємо велич Божої Любові до кожного створіння. Саме у Воскресінні реалізується наше спадкоємство як Божих дітей, покликаних Небесним Отцем через Тайну Хрещення, укріплених благодаттю Святого Духа через Миропомазання і повсякчасно живлених у Пресвятій Євхаристії Тілом і Кров’ю Сина Єдиносущного.

Воскресіння Ісусове відкриває і кожному з нас дар майбутнього воскресіння із мертвих, бо Христос вислужив для кожного, хто визнає правду і дар Воскресіння цей Божий привілей Своєю смертю і запевнив його для всього людства через Своє Воскресіння. Святий Апостол Павло пише: “Як в Адамі всі помирають, так у Христі всі оживуть” (1 Кор. 15,22).

На Воскресінні Христовому базується вся віра Церкви. Цей 2013 рік наша Церква відзначає як рік Віри та рік 1025-ліття Володимирового Хрищення України-Руси. І 16-18 серпня у Києві, на Всецерковній прощі з нагоди посвячення Патріаршого Собору Воскресіння Христового, ми урочисто побачимо воскреслу Українську Греко-Католицьку Церкву, яка пройшла свою Голготу 1946-1987 років, і Божою Силою, Любов’ю і Правдою оновилася.

Вітаючи Великоднім привітом священиків, монахів і монахинь, всіх мирян Коломийсько- Чернівецької єпархії, бажаю кожному міцної віри, бо “без віри не можна подобатися Богові” (Євр. 11,6). Лучуся співчуттям до всіх хворих і терплячих у важких випробуваннях. Переконаний, що силою Пасхального таїнства і неосяжного Божого Милосердя ми краще служитимемо потребуючому ближньому, адже цього року ставимо також акцент на соціальному служінні нашої Церкви. “Ставлення до потребуючих є найкращим дзеркалом нашої духовної зрілості, тому плекаймо в собі чесноту християнського милосердя, щоб очима віри вміти розпізнати у нашому ближньому лик Христа”, - звертається до нас Блаженніший Святослав Шевчук, Глава і Отець УГКЦ.

Прикладом служіння ближньому є сиротинець Святого Миколая, який заснувала і яким опікується наша Коломийсько-Чернівецька єпархія. Через ті пожертви, які ми складаємо у своїх парафіяльних храмах, ми стаємо солідарними із дітьми-сиротами, інвалідами, знедоленими, які також знайшли розраду і реальну поміч у єпархіальній спільноті “Боже Милосердя”.

Разом із Святішим Отцем Франциском Папою Римським хочу закликати: “Приймімо благодать Христового Воскресіння! Дозвольмо, щоб нас оновило Боже милосердя, дозвольмо, щоб Ісус нас любив, дозвольмо, щоб могутність Його любові перетворила також наше життя “.

Нехай Воскреслий Христос благословить кожну українську родину, своєю благодаттю зцілить душевні та тілесні рани та допоможе всім нам радісно і гідно прийняти дар Воскресіння.

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!
Благословення Господнє на Вас, Його благодаттю і чоловіколюб’ям,
завжди, нині і повсякчас, і на віки вічні. Амінь.


Правлячий Архієрей Коломийсько-Чернівецької єпархії
єпископ Микола Сімкайло


Дано в м. Коломия при Катедральному Соборі Преображення Христового в Квітну Неділю дня 28 квітня 2013 р.б.
 • Правлячий Архієрей  Преосвященний Владика
  Кир Василій Івасюк
 • Канцелярія єпархії
  Протосинкел
  о. Роман Кіцелюк
  Синкели
  о.Володимир Прокіпчук
  о.Юрій Лукачик

  Канцлер
  о.Микола Горецький
  Віце-канцлер
  о. Олександр Федоришин

 • Економічний відділ
  Економ
  о. Віктор Прийдун

  Касир
  с.Вероніка Петрук

  Юрист
  п. Віра Сліпко
 • Прес-служба єпархії
  Речник
  о. Олег Гриців
  +380978131123
  Прес-секретар
  п. Діана Чавага
  e-mail: press.ugcc.ko@gmail.com
  Канцелярія єпархії
  +380662002606
  вул. І.Франка, 29, м.Коломия
  Івано-Франківської обл.
  78200 Україна
  e-mail: diocese.kolomyja@gmail.com
  Наші кнопки
 •  
 • Дизайн
  pent@gon : studio
 • Підтримка
  добрі люди
 • Розміщення
  добрі люди