Слово з нагоди Дня працівника освіти

Коломия 03.10.2014 р. Б.

Шановна Марія Миколаївна, директори шкіл, вчителі, працівники освіти, представники влади, наша коломийська інтелігенціє! Вітаю всіх вас християнським привітом “Христос посеред нас!”.

Урочисте свято з нагоди працівника освіти відкриває перед нами невтомну працю кожного вчителя і надію на добре виховання молодого покоління, котре вміє йти дорогами країни Знань. І на тих дорогах тільки вчитель засіває в дитячих душах зерно любові до рідної землі, до батьків і до життя.

Дійсно, найперша заповідь вчителя - любити життя. І тому головним завданням педагога є навчити дітей жити в любові та мудрості і вкласти частинку свого доброго серця в це молоде покоління. А посіяне вами зерно добра проростає у тернях і терпіннях довго, але впевнено та щедро родить дитячими талантами.

Другою заповіддю учителя є - навчати дітей любові і з натхненням крок за кроком шукати, де зійшло посіяне вами зерно добра. А кожний урок це є один крок пошуку наших прикарпатських талантів-самоцвітів.

Третя заповідь учителя - дружити зі своєю совістю, бо вся дорога педагога до Бога має бути виткана любов’ю до дитячих сердець!

Хочу висловити велику вдячність всім вчителям і працівникам освіти за допомогу нашим учням підкорити недосяжний “ЕВЕРЕСТ” у країні Знань. Освітяни - є чудовими фахівцями і попереду на вас чекає ще багато роботи і труднощів. Батьки повністю довіряють вам своїх дітей, а діти готові вчитися і здобувати знання. Прийміть, будь ласка, щирі вітання із цим чудовим святом. Бажаю вам професійних успіхів, сімейного та особистого щастя, радості у дітях і наснаги для роботи.

Любов учителя не зна кінця ні краю,

Не рветься ні на мить гаряча нить,

Любов учителя ніколи не вмирає,

Вона у серці учня пломенить

Успіхів вам!!! Зі святом!

І щедре Боже благословення прикликаємо на всіх освітян і вчителів!

+ Єпископ Василій Івасюк

Правлячий Архієрей Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ