Коломийсько-Чернівецька єпархія УГКЦ

Привітання на відкритті Собору Коломийсько-Чернівецької Єпархії УГКЦ "Жива Парафія - зустріч з Живим Христом". 09 жовтня 2014 року Коломия

Вступ.Від імені Коломийсько-Чернівецької Єпархії вітаю Високопреосвященнішого Архиєпископа Митрополита Івано-Франківського Володимира Війтишина, всесвітліших та всечесніших отців, преподобних сестер, дорогих вірних нашої Єпархії, гостей та всіх учасників Собору християнським привітом "Христос посеред нас!". Дякую Вам за живу участь у сьогоднішній праці на добро та розвиток Церкви. Головна тема дуже важливої одноденної праці "Жива парафія - зустріч з живим Христом".

І). Завдання учасникам Собору. Коломийсько-Чернівецька Єпархія покликала до участі в Соборі людей різного віку та багатогранного життєвого досвіду. Важливо є зрозуміти наскільки глибоко Слово Боже закріпилося у нашому серці та наскільки ми хочемо впустити Бога у наше життя. І ці наші думки та прийняті рішення Єпархіального Собору необхідно передати на Собор УГКЦ, який відбудеться у кінці серпня 2015 року в Івано-Франківську. Ці напрацювання є дуже важливими, бо в них будуть виражені радість і біль із життя ваших парохій. Радістю ви ділитися з іншими вірними, а на вирішення труднощів будете старатися взяти досвід від інших людей. І всі ці успіхи та невдачі будуть представлені на Всецерковний Собор "Жива парафія - зустріч з живим Христом" в Івано-Франківську Архиєпархію. Мету єпархіального Собору я би назвав іншими словами: "Як нам оживити церковне життя у наших парохіях і деканатах?".

Учасникам Собору треба застановитися щонайменше над трьома темами: "Що то є жива парафія?", "Хто то є живий Христос?" і "Як між ними має пройти зустріч?". Нехай Господь Бог щедро благословить усіх Вас і дасть наснаги, радості й нових сил для звершення важливої місії, яку Вам доручає Церква.

Хочу висловити велику вдячність всім вам за прагнення пізнати живого Бога у ближньому та у своїй парохії. Ви всі є практикуючими християнами і попереду на вас чекає ще багато роботи і труднощів. Прийміть, будь ласка, щирі вітання із початком нашого Собору і сподіваємося на плідну співпрацю! Ви є дуже важливими працівниками у Христовому винограднику - Церкві!

Нехай Пресвята Богородиця покриває вас своїм материнським Покровом, а Святий Дух дасть успіхи, радість і наснагу у сьогоднішніх слуханнях Шостої сесії Єпархіального Собору. Благословення Господа нашого Ісуса Христа нехай перебуває на всіх вас завжди нині і повсякчас і навіки вічні. Амінь!

+ Єпископ Василій Івасюк

Правлячий Архієрей Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ

 

 • Правлячий Архієрей  Преосвященний Владика
  Кир Василій Івасюк
 • Канцелярія єпархії
  Протосинкел
  о. Богдан Іванюк

  Віце-канцлер
  о. Олександр Селезінка

  Економ
  о. м. Микола Романенчук

  Юрист
  п. Віра Сліпко
 • Церковний трибунал
  Судовий вікарій
  о. Володимир Прокіпчук

  Суддя
  о. Юрій Лукачик

  Захисник вузла
  Сергій Триф'як

  Нотар Олександра Болехівська
 • Прес-секретар
  о. Василь Перцович
  e-mail: percovych@ukr.net

  Канцелярія єпархії
  вул. І.Франка, 29, м.Коломия
  Івано-Франківської обл.
  78200 Україна
  e-mail: katedra-2005@ukr.net

  Наші кнопки
 • Дизайн
  pent@gon : studio
 • Підтримка
  Коломия ВЕБ Портал
 • Розміщення
  Дата-центра ВОЛЯ