Слово на 75-річчя від дня заснування Коломийського педагогічного коледжу

Сімдесять п’ятий рік буде для вас ювілейним роком,
Бо це ювілей, це святий час для вас;
В цей ювілейний рік кожен з вас
Нехай повернеться до своєї посілості”
(Левіт25, 11-13).

Преосвященний владико, всечесні отці, шановний пане директор Валерій Іванович, педколектив, представники влади, студенти, гості, запрошені вітаю вас християнським привітом Слава Ісусу Христу!

І). “Ювілей, це святий час для вас” (Левіт25,11). Людина покликана жити в історичному часі і свідомо славити Бога, як свого Творця, віддаючи Йому честь, поклін, подяку за все добро зроблене для нас. Тому наше свято є відповідним духовним святом.

Господь Бог у книзі Левіт Старого Завіту подає нам Своє розпорядження-запрошення святкувати ювілей з урочистим настроєм та повертатися до своєї посілості. Посілістю кожного християнина є сам Господь Бог - єдине і найвище Добро.

Апостол Яків у Новому Завіті дає таке підтвердження: “Всяке добре даяння й всякий досконалий дар згори сходить від Отця світла” (Як 1,17).

У цей Ювілейний час бажаю Ангела хоронителя та його небесної опіки для викладачів і студентів. Амінь.

Благословення Господнє на Вас!

+ Єпископ Василь Івасюк
Правлячий Архієрей Коломийсько-Чернівецької єпарії УГКЦ