Коломийська єпархія УГКЦ
Зображення із фотогалереї

Християнський вісник

Церковний дрес-код

2017-06-22 10:51:00

Чи можна ходити до церкви в джинсах, міні-спідниці, шортах? Яким є найкращий “церковний” дрес-код для молодої людини? Своєю думкою діляться імідж-дизайнер, священик та дружина священика, в той час як молодь намагається вгадати, як краще одягнутися, коли зайдеш до храму.

БФ “Карітас” розпочав проект для вирішення проблеми спілкування між коломиянами і переселенцями

2017-06-16 20:00:37

Доволі часто з уривків приватних розмов можна почути нарікання на людей-переселенців, мовляв прийшли на все готове, “вони зовсім не трудолюбиві”, а ще смітять і не поважають чужу працю, розмовляють російською мовою та ще цілий ряд всяких неприємностей і звинувачень.

Духовно-екологічні роздуми над Знаннями як даром Святого Духа

2017-03-29 21:45:03

Знання – це дар Святого Духа, який допомагає ще більше заглибитись у таємницю Божої любові до Свого Створіння.

 

Слово владики Василія Івасюка з нагоди п’ятого фестивалю “Таланти писанкової Коломийщини”Шановні представники місцевої влади, вчителі, учні та батьки вітаю вас найкращим і благословенним привітом “Слава Ісусу Христу!”.

Вже тривалий час відзначаємо найкращих учнів Коломийщини, котрі досягли особливих успіхів у навчанні, творчості і спорті.

І). В поті чола. Господь Бог сказав до людини, коли вона згрішила: “В поті лиця твого їстимеш хліб твій, доки не вернешся в землю, що з неї тебе взято; бо ти є порох і вернешся в порох” (Бут. 3,19). Іван Франко також написав збірку “В поті чола” - в якій описана важка праця українського люду Галичини, щоби вижити. Письменник показав якою дорогою ціною персонажі здобувають хліб, що є винагородою за важку працю.

ІІ). Кращі учні. Коломийщина сьогодні благословить молоді таланти-еліту і майбутнє України! Стати кращим учнем - це праця, яка здобувається також у поті чола. Нашим завданням є підтримати і стимулювати вас, дорогі діти, бути духовно здоровими, бути успішними та багатими. Євангеліє подає нам приклад багатого юнака, котрий виконав всі Заповіді Божі. Правда є та, що він хотів стати на ще вищий рівень - бути досконалим. І це бажання бути першими і кращими має бути завжди у вашому житті. Кожний солдат повинен бажати стати генералом.

Діти, ви є близьке майбутнє держави. Повірте в себе і переконайте себе в тому, що ви потрібні незалежній Україні, де б не проживали. Наш знедолений і зневажений народ несе на собі сьогодні велике нещастя - війну і неймовірний тиск неправдивої пропаганди з боку Росії. Вашим завданням є зробити все, щоби своїми знаннями й у поті чола зміцнити рідну хату, якою є Україна.

Висновки. Шановні вчителі і батьки! Любі нашому серцю школярі! Святий Дух наділив вас великими дарами мудрості, розуму, поради, кріпості, знання, побожності та страху Божого і покликав до свободи. Бажаю вам з Богом у серці і з любов’ю до України успішно здобути нові вершини знань.

Пресвята Богородице, Мати Божа Неустанної Помочі, допоможи нашій талановитій молоді у цей складний час. Господи, благослови кращих учнів Коломийщини доброю долею і любов’ю до України!

+ єпископ Василій Івасюк
Правлячий Архієрей
Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ

 


 • Правлячий Архієрей  Преосвященний Владика
  Кир Василій Івасюк
 • Канцелярія єпархії
  Протосинкел
  о. Роман Кіцелюк
  Синкели
  о.Володимир Прокіпчук
  о.Юрій Лукачик

  Канцлер
  о.Микола Горецький
  Віце-канцлер
  о. Олександр Федоришин

 • Економічний відділ
  Економ
  о. Віктор Прийдун

  Касир
  с.Вероніка Петрук

  Юрист
  п. Віра Сліпко
 • Прес-служба єпархії
  Речник
  о. Олег Гриців
  +380978131123
  Прес-секретар
  п. Діана Чавага
  e-mail: press.ugcc.ko@gmail.com
  Канцелярія єпархії
  +380662002606
  вул. І.Франка, 29, м.Коломия
  Івано-Франківської обл.
  78200 Україна
  e-mail: diocese.kolomyja@gmail.com
  Наші кнопки
 •  
 • Дизайн
  pent@gon : studio
 • Підтримка
  добрі люди
 • Розміщення
  добрі люди