Коломийсько-Чернівецька єпархія УГКЦ

Слово владики Василія Івасюка з нагоди п’ятого фестивалю
"Таланти писанкової Коломийщини"Шановні представники місцевої влади, вчителі, учні та батьки вітаю вас найкращим і благословенним привітом "Слава Ісусу Христу!".

Вже тривалий час відзначаємо найкращих учнів Коломийщини, котрі досягли особливих успіхів у навчанні, творчості і спорті.

І). В поті чола. Господь Бог сказав до людини, коли вона згрішила: "В поті лиця твого їстимеш хліб твій, доки не вернешся в землю, що з неї тебе взято; бо ти є порох і вернешся в порох" (Бут. 3,19). Іван Франко також написав збірку "В поті чола" - в якій описана важка праця українського люду Галичини, щоби вижити. Письменник показав якою дорогою ціною персонажі здобувають хліб, що є винагородою за важку працю.

ІІ). Кращі учні. Коломийщина сьогодні благословить молоді таланти-еліту і майбутнє України! Стати кращим учнем - це праця, яка здобувається також у поті чола. Нашим завданням є підтримати і стимулювати вас, дорогі діти, бути духовно здоровими, бути успішними та багатими. Євангеліє подає нам приклад багатого юнака, котрий виконав всі Заповіді Божі. Правда є та, що він хотів стати на ще вищий рівень - бути досконалим. І це бажання бути першими і кращими має бути завжди у вашому житті. Кожний солдат повинен бажати стати генералом.

Діти, ви є близьке майбутнє держави. Повірте в себе і переконайте себе в тому, що ви потрібні незалежній Україні, де б не проживали. Наш знедолений і зневажений народ несе на собі сьогодні велике нещастя - війну і неймовірний тиск неправдивої пропаганди з боку Росії. Вашим завданням є зробити все, щоби своїми знаннями й у поті чола зміцнити рідну хату, якою є Україна.

Висновки. Шановні вчителі і батьки! Любі нашому серцю школярі! Святий Дух наділив вас великими дарами мудрості, розуму, поради, кріпості, знання, побожності та страху Божого і покликав до свободи. Бажаю вам з Богом у серці і з любов’ю до України успішно здобути нові вершини знань.

Пресвята Богородице, Мати Божа Неустанної Помочі, допоможи нашій талановитій молоді у цей складний час. Господи, благослови кращих учнів Коломийщини доброю долею і любов’ю до України!

+ єпископ Василій Івасюк
Правлячий Архієрей
Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ

 

 • Правлячий Архієрей  Преосвященний Владика
  Кир Василій Івасюк
 • Канцелярія єпархії
  Протосинкел
  о. Богдан Іванюк

  Віце-канцлер
  о. Олександр Селезінка

  Економ
  о. м. Микола Романенчук

  Юрист
  п. Віра Сліпко
 • Церковний трибунал
  Судовий вікарій
  о. Володимир Прокіпчук

  Суддя
  о. Юрій Лукачик

  Захисник вузла
  Сергій Триф'як

  Нотар Олександра Болехівська
 • Прес-секретар
  о. Василь Перцович
  e-mail: percovych@ukr.net

  Канцелярія єпархії
  вул. І.Франка, 29, м.Коломия
  Івано-Франківської обл.
  78200 Україна
  e-mail: katedra-2005@ukr.net

  Наші кнопки
 • Дизайн
  pent@gon : studio
 • Підтримка
  Коломия ВЕБ Портал
 • Розміщення
  Дата-центра ВОЛЯ