Коломийська єпархія УГКЦ
Зображення із фотогалереї

Християнський вісник

Церковний дрес-код

2017-06-22 10:51:00

Чи можна ходити до церкви в джинсах, міні-спідниці, шортах? Яким є найкращий “церковний” дрес-код для молодої людини? Своєю думкою діляться імідж-дизайнер, священик та дружина священика, в той час як молодь намагається вгадати, як краще одягнутися, коли зайдеш до храму.

БФ “Карітас” розпочав проект для вирішення проблеми спілкування між коломиянами і переселенцями

2017-06-16 20:00:37

Доволі часто з уривків приватних розмов можна почути нарікання на людей-переселенців, мовляв прийшли на все готове, “вони зовсім не трудолюбиві”, а ще смітять і не поважають чужу працю, розмовляють російською мовою та ще цілий ряд всяких неприємностей і звинувачень.

Духовно-екологічні роздуми над Знаннями як даром Святого Духа

2017-03-29 21:45:03

Знання – це дар Святого Духа, який допомагає ще більше заглибитись у таємницю Божої любові до Свого Створіння.

 

Коломийський хор співав у Івано-Франківській катедрі

2009-03-03 19:41:49

Нещодавно хор Катедрального Собору Преображення Христового “Світло Тавору” міста Коломия, відсвяткував своє 10 річчя, давши святковий концерт в рідному місті. А в останню неділю перед великим постом цей колектив під керівництвом регента пані Світлани Гаргат мав чудову нагоду прикрасити своїм співом Святу Літургію в Катедральному Соборі Воскресіння Христового м.Івано-Франківська.

Правлячий Архієрей, Коломийсько-Чернівецької єпархії Кир Миколай Сімкайло, 16 років служив у цьому храмі, тому ідея відвідин катедрального собору м.Івано-Франківська коломийським хором жевріла в його задумах. І саме завдяки Владиці і з його благословення ця поїздка здійснилася.

Разом з хором до Івано-Франківська їздив і настоятель Катедрального Собору Преображення Христового м.Коломия отець мітрат Руслан Ваврик. Для нього служити в цьому храмі було особливо приємно, адже саме тут проходили його студентські роки. Отець пригадав свої студентські роки навчання в духовній семінарії, велике стремління пізнання Бога. Мабуть, будучи студентом отець не міг і мріяти, що в недалекому майбутньому приїде до цього міста з хором і буде Святу Літургію з своїм однокурсником о. Юрієм Новицьким. Але, що здається неможливим для людини, стає можливим у Бога. Під час Літургії звучали кращі перлини української духовної спадщини: твори А. Веделя, Д.Бортнянського, О.Кошиця, К.Стеценка, О.Архангелького, М.Вербицького, Д.Січинського. На Богослужінні були присутні і хористи Кафедрального Собору м. Івано-Франківська разом з регентом п. Жанною Зваричук. Вони висловили свої схвальні враження, привітали хор із 10-річчям створення і зазначили, що деякі твори прозвучали із новим оригінальним забарвленням.

Тому із радістю погодилися взяти участь у Святій Літургії в Катедральному Соборі м.Коломия. Такий творчий обмін, вже став традицією, для хору Катедрального Собору Преображення Христового “Світло Тавору”.

Хор та його керівник п. Гаргат висловлюють щиру подяку Владиці Миколаю Сімкайлу, за добрий духовний провід та підтримку в організації поїздки. Також, висловлюємо щиру вдячність старості хору та спонсору поїздки до м. Івано-Франківська п. Богдану Станіславському.

Автор: Надія Томич, учасник хору
Останні новини
356 pages

Парафіяни с.Назавизів здійснили різдвяне паломництво до святинь Тернопілля
2018-01-28 22:35:54
27 січня парафіяни с.Назавизів здійснили різдвяне паломництво до святинь Тернопілля. Однією із визначних святинь є духовний центр – Зарваниця.

Розколяда на парафії с.Хутір-Будилів
2018-01-28 22:09:06
28 січня на парафії с. Хутір-Будилів відбулась Розколяда. Перед початком дійства з вітальним словом до присутніх звернувся адміністратор храму о. Сергій Радченко. Після спільної молитви в храмі звучали найрозноманітніші колядки на прославу Божу.

Владика Василь (Івасюк) освятив іконостас у храмі с.Ліски
2018-01-28 17:05:00
28 січня на парафії в с.Ліски, що належить до Отинійського деканату відбулось освячення іконостасу. На запрошення адміністратора храму о. Андрія Гончаренка Архиєрейську Божественну Літургію та Чин освячення звершив єпископ Коломийський владика Василь (Івасюк).

Покаяння – це дерево життя, яке воскрешає багатьох духовно померлих”, - владика Василій (Івасюк) у неділю після Богоявлення.
2018-01-21 17:06:45
Сьогодні, в неділю після Богоявлення, кир Василій (Івасюк) очолив богослужіння в головному храмі єпархії.

Архиєрейське богослужіння у неділю після Богоявлення
2018-01-21 15:34:34
21 січня, у неділю після Богоявлення, єпарх Коломийський владика Василь (Івасюк) здійснив пастирський візит до парафії Святого Миколая Чудотворця, що в Коломиї.

Слово Предтечі й по сьогодні служить дороговказом у нашому житті”, - владика Василій (Івасюк)
2018-01-20 18:33:28
20 січня, у день свята собору Івана Хрестителя, правлячий архієрей Коломийської єпархії кир Василій (Івасюк) відвідав парафію Богоявлення Господнього, в м.Коломия.

Зі щедрівками до єпархії
2018-01-19 22:11:11
Сьогодні, 19 січня, до єпархіального управління з хорошим та піднесеним настроєм завітав хор Катедрального собору Преображення Христового, щоб защедрувати.

Владика Василь (Івасюк) здійснив Чин освячення води в Буковелі
2018-01-19 18:37:24
У день празника Богоявлення Господнього єпарх Коломийський здійснив Чин освячення води в гірськолижньому курорті “Буковель”.

Кожен, хто скуштує воду оцю стане чистим”, - владика Василь (Івасюк)
2018-01-19 13:48:06
Сьогодні парафіяни Катедрального собору Преображення Христового м.Коломиї урочисто відсвяткували Хрещення Господнє. З нагоди свята владика Василь (Івасюк) очолив богослужіння, які розпочались чином Великого повечіря з Литією.

У Навечір’я Богоявлення владика Василь (Івасюк) звершив святкове богослужіння та чин освячення води
2018-01-18 16:03:43
18 січня, у Навечір’я Богоявлення, владика Василь (Івасюк) молився в соборі Святого Архистратига Михаїла, що в м.Коломия. Єпископ очолив Великі Царські часи, після яких була відслужена Вечірня із Літургією Василія Великого.

 • Правлячий Архієрей  Преосвященний Владика
  Кир Василій Івасюк
 • Канцелярія єпархії
  Протосинкел
  о. Роман Кіцелюк
  Синкели
  о.Володимир Прокіпчук
  о.Юрій Лукачик

  Канцлер
  о.Микола Горецький
  Віце-канцлер
  о. Олександр Федоришин

 • Економічний відділ
  Економ
  о. Віктор Прийдун

  Касир
  с.Вероніка Петрук

  Юрист
  п. Віра Сліпко
 • Прес-служба єпархії
  Речник
  о. Олег Гриців
  +380978131123
  Прес-секретар
  п. Діана Чавага
  e-mail: press.ugcc.ko@gmail.com
  Канцелярія єпархії
  +380662002606
  вул. І.Франка, 29, м.Коломия
  Івано-Франківської обл.
  78200 Україна
  e-mail: diocese.kolomyja@gmail.com
  Наші кнопки
 •  
 • Дизайн
  pent@gon : studio
 • Підтримка
  добрі люди
 • Розміщення
  добрі люди