Театралізована Хресна Дорога в смт.Делятині

2009-03-18 12:44:11

У неділю, 15 березня, в смт. Делятині за благословенням Правлячого Архиєрея Коломийсько-Чернівецької єпархії Кир Миколая Сімкайла відбулася театралізована Хресна Дорога, яку організовувало Товариство Українських Студентів-Католиків (ТУСК) “Обнова” м.Івано-Франківська.

Вірні цієї парафії, а також із навколишніх міст та сіл: Яремче, Дори, Добротова, Заріччя мали змогу більше зрозуміти Христові муки та смерть, які переніс Божественний Наш Спаситель за відкуплення кожного, зокрема.

Важливо зазначити, що таке духовне піднесення відбулося завдяки наполеглій праці отця-декана Богдана Іванюка, о. Петра Голінея, о. Василя Ерстенюка та о. Андрія Бойчука. Дякуючи своїм душпастирям, парафіяни отримали ту духовну поживу, яку потребує кожен християнин. І як зазначив отець-декан, що, напевно, кожен з присутніх задумався над ціллю свого життя. Адже знаємо, що Христос нас відкупив Своєю Дорогоцінною Кров’ю на Хресті, щоб ми мали життя вічне в небі.

В кінці люди зі сльозами на очах та перейняті враженнями дякували товариству за те, що вони знайшли спосіб як достукатись до їхніх сердець та подарувати спокій душі. В свою чергу о. Богдан наголосив, що з Божою допомогою - це перша, але не остання наша співпраця.

Нехай Всемилостивий Господь благословляє своїми щедротами товариство “Обнова” для подальшої їхньої праці.

Автор: Василь Нагорняк, семінарист IV курсу