Ректори семінарій УГКЦ випрацьовують “Програму євангелізації та місійного виховання в УГКЦ”

2009-03-20 17:55:09

12-14 травня 2009 року у Львові, в приміщенні Міжнародного благодійного фонду “Карітас України” (вул. Озаркевича, 4), відбудеться Європейська зустріч ректорів семінарій Української Греко-Католицької Церкви. Завданням засідання, згідно з рішенням Синоду Єпископів УГКЦ, буде опрацювання документу під назвою “Програма євангелізації та місійного виховання в Українській Греко-Католицькій Церкві”. Зустріч відбудеться з ініціативи Владики Кена (Новаківського), голови Патріаршої комісії УГКЦ священичого виховання в семінаріях. У ній візьмуть участь ректори єпархіальних/монаших семінарій та формаційних домів УГКЦ, які діють на європейському континенті.

На початку квітня ректори семінарій для опрацювання отримають робочий варіант Програми євангелізації та місійного виховання, над яким будуть відтак дискутувати упродовж зустрічі. За підсумками триденної роботи буде прийнято резолюції та підготовлено проект документу для розгляду і затвердження під час цьогорічного Патріаршого Синоду Єпископів УГКЦ, який відбудеться у Львові-Брюховичах від 29 листопада до 9 грудня.

Засідання у Львові є продовженням регіональних зустрічей, які регулярно проводить Патріарша комісія священичої формації у семінаріях. 4 - 6 лютого 2009 року подібне засідання ректорів і духовних директорів українських католицьких семінарій Північної і Південної Америки відбулося у Бразилії.

Джерело: Департамент інформації УГКЦ