УГКЦ запрошує на благодійні концерти “З вірою і любов’ю”

2009-04-01 16:28:05

Шановні добродії! У післяпасхальний час, 1, 2, 3, 5 і 7 травня, Українська Греко-Католицька Церква під патронатом Блаженнішого Любомира (Гузара) запрошує на концерти академічної музики “З вірою і любов’ю”.

Так, 1 травня концерт відбудеться у Івано-Франківському академічному музично–драматичному театрі, 2 травня – у Тернопільському палаці культури “Березіль”, 3 – у Львівському національному академічному театрі опери та балету, 5 – у Національній опері України у Києві і 7 – в Одеському національному академічному театрі опери та балету.

Мета цих мистецьких зібрань – оновити дух християн: щоб у ситуації загальної фінансово-економічної кризи не допустити кризи духовної. Перебіг останньої набагато складніший. Людина втрачає віру та надію. А головне – перестає боротися. Тому, за задумом, концерти для їх відвідувачів мають стати особливим місцем зустрічі з Богом, а також духовно-культурною подією у житті країни. Сьогодні, під час нових випробувань, з ініціативи духовенства та митців виник задум підтримати людину, допомогти їй не втратити своєї духовної суті.

У концерті беруть участь видатні діячі української культури: зірка світової оперної сцени Вікторія Лук’янець (Віденська опера), Тарас Штунда (Національна опера України, “Большой театр” Росії) – учасник концерту в Одесі, брати Петро та Павло Приймаки (Національна опера України), Наталія Дацько (Львівська опера), Галина Дацько (Львівський будинок органної та камерної музики), академічний камерний оркестр “Harmonia Nobile” Івано-Франківської філармонії (художній керівник – Олег Герета), піаніст, композитор Олександр Козаренко, скрипаль–віртуоз, лауреат багатьох міжнародних конкурсів Назар Пилатюк, поети Василь Герасим’юк та Іван Малкович. Ведучий – актор Євген Нищук, режисер-постановник – Сергій Архипчук. Вступне слово виголосить Глава УГКЦ Блаженніший Любомир (Гузар). У програмі прозвучать твори зі скарбниці української та світової духовної спадщини.

Проект “З вірою і любов’ю” – благодійний. Виручені кошти підуть на завершення будівництва Патріаршого собору Воскресіння Христового у столиці.

У вищезгаданих закладах культури Івано-Франківська, Тернополя, Львова, Києва та Одеси Блаженніший Любомир вручить три ексклюзивні грамоти: золоту, срібну і бронзову – тим жертводавцям, які найбільше долучаться до благодійного проекту.

5 травня у Києві відбудеться пряма трансляція телемарафону, під час якого будуть зачитані імена усіх жертводавців. Крім того, благодійну акцію транслюватимуть регіональні канали телебачення.

Стосовно усіх питань щодо реклами, складення пожертв та розповсюдження квитків просимо звертатися за телефоном: 8 050 9667059. Відповідальна особа - о. Василь Вільчик. www.kyivsobor.ugcc.org.ua

ПОЖЕРТВА У ГРИВНЯХ
р/р: 26008010973 у КФ ВАТ “КРЕДОБАНК”
Релігійне управління екзархії, 21655633

ПОЖЕРТВА У ЄВРО
р/р № 26008010973 – Kyiv-Vyshgorod Exarchate, 21655633
SWIFT: WUCBUA2X
JSCKREDOBANK”, for Kiev Branch
Банк-кореспондент:
KBC BANK N.V., Brusseles, Belgium
SWIFT: KREDBEBB

ПОЖЕРТВА У ДОЛАРАХ США
р/р № 26008010973 – Kyiv-Vyshgorod Exarchate, 21655633
SWIFT: WUCBUA2X
JSCKREDOBANK”, for Kiev Branch
Банк-кореспондент:
BANK OF NEW YORK
ONE WALL STREET, NEW YORK, N.Y. 10015 USA
SWIFT CODEIRVTUS3N

З обов’язковим зазначенням - “Добровільна пожертва на будову Собору”

Також просимо зазначати Вашу поштову адресу чи контактний телефон. Це допоможе швидко надіслати Вам відповідь-подяку за пожертвувані кошти!