Коломийська єпархія УГКЦ
Зображення із фотогалереї

Християнський вісник

Церковний дрес-код

2017-06-22 10:51:00

Чи можна ходити до церкви в джинсах, міні-спідниці, шортах? Яким є найкращий “церковний” дрес-код для молодої людини? Своєю думкою діляться імідж-дизайнер, священик та дружина священика, в той час як молодь намагається вгадати, як краще одягнутися, коли зайдеш до храму.

БФ “Карітас” розпочав проект для вирішення проблеми спілкування між коломиянами і переселенцями

2017-06-16 20:00:37

Доволі часто з уривків приватних розмов можна почути нарікання на людей-переселенців, мовляв прийшли на все готове, “вони зовсім не трудолюбиві”, а ще смітять і не поважають чужу працю, розмовляють російською мовою та ще цілий ряд всяких неприємностей і звинувачень.

Духовно-екологічні роздуми над Знаннями як даром Святого Духа

2017-03-29 21:45:03

Знання – це дар Святого Духа, який допомагає ще більше заглибитись у таємницю Божої любові до Свого Створіння.

 

Другий докторат захистив священик з Коломиї о.д-р Андрій Танасійчук

2010-03-08 11:56:41

4 березня 2010 при Факультеті східного канонічного права в Папському Східному Інституті (Рим, Італія) відбувся захист докторської дисертації о. Андрія Танасійчука на тему “Канонічний стан вірних в парафіяльних книгах згідно ККСЦ”.

Керівником праці був Високопреосвященний Владика Кирило Василь, ТІ, секретар Конгрегації Східних Церков (Ватикан, Італія), а також викладач канонічного права цього Інституту.Розпочинаючи дискусію Архієпископ підкреслив її особливість тим, що цей захист є винятковим, тому що за звичай перед екзаменаційною комісією є студент, який представляє свою працю, а сьогодні ми маємо не студента, але вже викладача канонічного права, який здає свій екзамен.

Ці слова власне і підтвердилися пізніше, тому що під час захисту можна було відчути, що між екзаменаційною комісією і кандидатом відбувалася швидше за все консультаційна розмова в якій були представлені різні канонічні проблеми, які торкалися вірних християн і на них шукалося практичної відповіді. Також Владика Кирило Василь, ТІ, звернув увагу на значення цієї праці для Східних Католицьких Церков і наголосив, що добре би було, щоб ця вона вийшла друком у виді книги, яка була би добрим посібником для священнослужителів задіяних в душпастирській праці.

Докторська дисертація о. Андрія Танасійчука, із східного канонічного права торкалася парафіяльних книг: хрещення, подружжя і померлих, і пов’язаними з ними проблемами, які часто виникають в життя вірних християн. Ці в свою чергу беручи участь в життя Церкви і через прийняття Св. Тайн впливають і змінюють свій канонічний стан.

Довідка: о. Андрій Танасійчук, від 2002 р. є священнослужителем Коломийсько-Чернівецької єпархії. На протязі 2002-2007 років навчався в Римі, де в 2006 р. здобув титул доктора канонічного права (Латинської Церкви), а цього року (2010), також і титул доктора із східного канонічно права.

В 2007 р. за благословенням правлячого Архієрея Кир Миколая Сімкайла розпочинає наукову працю при Факультеті Канонічного Права св. Пія Х в Венеції (Італія), де в 2009 р. очолює кафедру східного канонічного права. Крім того від 2008 р., також є професором канонічного права при Факультеті східного канонічного права в Папському Східному Інституті (Рим, Італія).

1 січня 2010 р. за душпастирську і наукову працю Єпарх Коломийсько-Чернівецький Преосвященний Владика Кир Миколай Сімкайло нагородив о. Андрія Танасійчука високою церковною нагородою – золотим нагрудним хрестом з прикрасами.


Джерело: Прес-служба Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ
Останні новини
350 pages

Парафіяни с.Воскресінці провели реколекції для молоді
2017-12-11 16:11:26
8-9 грудня в реколекційному домі сестер Мироносиць, у м. Яремче (с. Ямна), парафія Воскресіння Христового с. Воскресінці провела

Владика Василій (Івасюк) очолив похорон учасника АТО Івана Дубея
2017-12-10 17:03:15
Сьогодні, 10 грудня, відбулось поховання померлого учасника АТО Івана Дубея. Звістка про смерть сколихнула не тільки жителів с.Ворона, де мешкав боєць, а й цілу Коломийщину.

Архипастирський візит владики Василія (Івасюка) в с.Ворона
2017-12-10 16:54:09
10 грудня, Єпарх Коломийський владика Василій (Івасюк) відвідав парафію храму Успіння Пресвятої Богородиці с.Ворона. Однак Архиєрейську Літургію владика відслужив уже в новозбудованому храмі Різдва Пресвятої Богородиці.

У Городенці провели коференцію з тем окультизму та сектанства
2017-12-06 21:55:25
3 грудня в Городенківському деканаті на парафії Успіння Пресвятої Богородиці м.Городенки на запрошення о.декана Ігора Левицького відбулася конференція з тем окультизму та сектанства.

До Коломиї привезли унікальну ікону зі Сходу
2017-12-06 20:32:06
З благословення правлячого архиєрея Коломийської єпархії, кир Василія Івасюка, у Михайлівському соборі м. Коломия для загального почитання вірними виставлена ікона Христа Спасителя, що носить назву “Я рани ваші взяв на себе”.

Колиба “У вуйка Василя” організувала благодійну вечірку
2017-12-06 13:42:12
Особливе свято - для особливих людей. У Коломиї відбулася благодійна вечірка. Організовує дійство уже 6 років поспіль родина підприємців Магасів.

Владика Василій (Івасюк) відвідав с.Лючки з нагоди храмового празника
2017-12-04 18:56:43
У понеділок, 4 грудня, на празник Введення у храм Пресвятої Богородиці владика Василій (Івасюк) відвідав парафію с.Лючки. На порозі храму архиєрея зустрів парох о.прот. Михайло Дрогомирецький спільно з церковною громадою.

Духовенство Коломийської єпархії взяло участь у першому волейбольному турнірі пам’яті Михайла Вишиванюка
2017-12-04 16:53:25
2 грудня на базі районного Молодіжного центру с.П’ядики відбувся перший волейбольний турнір пам’яті голови облдержадміністрації в 1997-2005 та 2010-2013 роках, почесного члена обласної спілки НСЖУ Михайла Васильовича Вишиванюка. Ініціатором заходу виступила Івано-Франківська обласна спілка журналістів НСЖУ, голова обласної спілки Лілія Боднарчук за підтримки Почесного консула Республіки Угорщина в Івано-Франківську Василя Вишиванюка.

Владика Василій (Івасюк) нагородив о. Василя Перцовича нагрудним хрестом з прикрасами
2017-12-03 20:40:50
3 грудня Єпарх Коломийський кир Василій (Івасюк) відвідав парафію свщмч. Йосафата, що в Коломиї. Архиєрея зустрічали перед дверима храму парох о. Володимир Касіян та сотрудник о. Василь Перцович. Після теплої зустрічі владика розпочав Архиєрейську Божественну Літургію, під час якої виголосив недільну проповідь.

Католицькі єпископи України закликають до усильної молитви за мир
2017-12-02 18:24:47
Від 7 до 8 грудня 2017 року відбудеться Доба усильних молитов за мир в Україні, яку поручили провести душпастирям, настоятелям спільнот богопосвяченого життя, провідникам молитовних груп Блаженніший Святослав, Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви, Мечислав (Мокшицький), Митрополит Львівський Римсько-Католицької Церкви в Україні та Мілан (Шашік), Єпископ Мукачівський.

 • Правлячий Архієрей  Преосвященний Владика
  Кир Василій Івасюк
 • Канцелярія єпархії
  Протосинкел
  о. Роман Кіцелюк
  Синкели
  о.Володимир Прокіпчук
  о.Юрій Лукачик

  Канцлер
  о.Микола Горецький
  Віце-канцлер
  о. Олександр Федоришин

 • Економічний відділ
  Економ
  о. Віктор Прийдун

  Касир
  с.Вероніка Петрук

  Юрист
  п. Віра Сліпко
 • Прес-служба єпархії
  Речник
  о. Олег Гриців
  +380978131123
  Прес-секретар
  п. Діана Чавага
  e-mail: press.ugcc.ko@gmail.com
  Канцелярія єпархії
  +380662002606
  вул. І.Франка, 29, м.Коломия
  Івано-Франківської обл.
  78200 Україна
  e-mail: diocese.kolomyja@gmail.com
  Наші кнопки
 •  
 • Дизайн
  pent@gon : studio
 • Підтримка
  добрі люди
 • Розміщення
  добрі люди