Театралізована Хресна дорога у Карпатах (фото)

2010-03-09 14:29:43

З благословення єпарха Миколая (Сімкайла) та за сприяння о. Богдана (Іванюка), декана Яремчанського, у неділю, 7 березня, в смт. Делятині вже другий рік поспіль відбулася театралізована Хресна дорога, яку організувало Товариство українських студентів-католиків “Обнова” з м.Івано-Франківська.

Розпочалася Хресна дорога з благословення та вступного слова отця-декана Богдана. Молоді обновлята, незважаючи на мінусова температура надворі, спромоглися передати терпіння Ісуса Христа дорогою Голготи, і цим самим згуртувати багато вірних не тільки з Делятина, але також із навколишніх сіл: Дори, Заріччя, Білих Ослав, Добротова тощо.

Вірні вищезгаданих парафій пережили та закарбували в своїх душах невинний образ Христа, який добровільно йде на розп’яття, щоб показати свою велику любов до людей.

Разом із своїми парафіянами взяли участь у Хресній ході священики: о. Петро Голіней, о. Василь Ерстенюк, о. Андрій Бойчук, о. Іван Лейб’юк, о. Сергій Белдик та о. Роман Гринів.

В кінці, люди склали подяку учасникам ТУСК “Обнова” за те, що зуміли знайти спосіб достукатись до їхній сердець та допомогли їм краще пережити терпіння Ісуса Христа.

Користуючись нагодою, студенти-католики мали можливість послухати історію Делятинської церкви Різдва Пресвятої Богородиці, яку змістовно оповів сотрудник та вчитель історії о. Петро Голіней. Опісля, священик уділив благословення на щасливу дорогу і молода спільнота вирушила додому.

Автор: Василь Нагорняк, семінарист V курсу ІФДС для прес-служби єпархії