Ціна любові” - великопосна вистава проходить на Надвірнянщині

2010-03-10 12:36:50

Папа Іван Павло ІІ одного разу сказав: “Молоді люди є першими протагоністами третього тисячоліття. Саме вони формуватимуть напрямні нового етапу людства”.

І справді, наше суспільство, яке ще не звільнилося від брехні, корупції, несправедливості, насильства потребує зміни, нового мислення, переоцінки цінностей. Надія одна – на нову генерацію, на справді християнську молодь.

Молодіжна спільнота “Світло вервиці” з с. Перерісль старається бути свідченням саме такого відповідального християнства, розвивати свої дари і потенціал, щоб ділитися ними з іншими. Беручи активну участь в житті парафії, часто користаючи зі святих Тайн, готуючи заходи до різних релігійних і національних свят - в такий спосіб вони стараються відповідати на поклик Ісуса йти за Ним.

Чергова великопосна постановка вистави “Ціна любові” у виконанні цієї спільноти, розкриваючи актуальні питання сьогодення, теж є своєрідним закликом стати учасником Божого життя, вибираючи дорогу любові, покаяння і прощення.

Цей захід підготувала з ними с. Єроніма СНДМ з монастиря св. Миколая в м.Надвірні, яка катехизує дану молодь, при активній співпраці пароха с. Перерісль о. Василя Панівника, за участю молодіжного хору “Феліціо” (м. Надвірна), які звеличили захід своїм чудовим співом.

7 березня, даний захід пройшов в с. Цуцилів, а ще планується виконати цю постановку в містах Делятині і Надвірні.

Джерело: Сестри СНДМ м.Надвірна для прес-служби єпархії