Духовно-екологічні роздуми над Радою як даром Святого Духа

2017-03-29 21:19:04

Роблячи наступні впевнені кроки в часі Святої Чотиридесятниці назустріч Воскреслому Христові, очистивши через молитву, піст і покаяння наш внутрішній погляд, починаємо відчувати, як Господь Духом Своїм Святим провадить нас, скеровуючи наш розум і готуючи ціле наше єство до виконання Божої Волі.

Духовно-екологічні роздуми над Розумом як даром Святого Духа

2017-03-29 20:58:44

Дар мудрості дає змогу привідкрити таємницю Божого Творчого задуму і відчути присмак Вічності, закликає наш розум слідувати й надалі цією незвіданою дорогою, яка веде до Дому Отця, запевняючи нас у тому, що Господь щедро компенсує усі наші зусилля на шляху подвизання.

Катедральний Собор Преображення Христового м.Коломия

2012-08-19 18:37:06

На свято Преображення Господнього, 19 серпня, в Коломиї відбулося освячення центральної святині Коломийсько-Чернівецької єпархії – Катедрального Собору Преображення Христового. Чин освячення та Архієрейську Божественну Літургію очолив Блаженніший Патріарх Святослав (Шевчук), Глава УГКЦ.

На освячення головного собору єпархії, який є одним із найбільших храмів на заході країни, були запрошені всі єпископи УГКЦ в Україні. “Ми забажали саме в цьому році здійснити відкриття собору і тому мусимо зробити більший об’єм праці. У наступному році ми відзначатимемо знаменні дати – 1025-ліття Хрещення Руси-України, а також буде відкриття Патріаршого собору в Києві”, – каже владика Миколай (Сімкайло), єпископ Коломийсько-Чернівецький.

дивитися відео

Звертаємося до усіх людей доброї волі допомогти у завершенні будівництва комплексу та облаштування прилеглої території Катедрального Собору Преображення Христового м.Коломия, вул.Театральна, 31.

Вкладімо частинку себе у збудування храму, для піднесення нашої душі до Бога, для освячення і очищення своєї праці. Хто жертвує на церкву – отримує Божу благодать, яка лише одна може захистити від суєти, неспокою і зла. Кожен згідно своїх можливостей відчинімося для величної справи, щоби наші нащадки знали про віру і благородність своїх батьків.

Маємо прекрасну нагоду записати свої імена у книгу доброчинців храму, за людей тут вписаних буде згадуватися на кожній Святій Літургії. Дорогі Брати і Сестри, молитва за Вас линутиме, допоки будуть сяяти куполи цього величного храму.

Любімо Істинне і Вічне, щоб пізніше ніхто із нас не був засоромленим… Пам’ятаймо, що живемо не тільки для себе, але й для Бога і Батьківщини.

З Архієрейським благословення,
Правлячий Архієрей Коломийсько-Чернівецької єпархії
Кир Миколай Сімкайло

р/р № 26006215916 у “Райффайзен Банк Аваль” м.Коломия