Духовно-екологічні роздуми над Радою як даром Святого Духа

2017-03-29 21:19:04

Роблячи наступні впевнені кроки в часі Святої Чотиридесятниці назустріч Воскреслому Христові, очистивши через молитву, піст і покаяння наш внутрішній погляд, починаємо відчувати, як Господь Духом Своїм Святим провадить нас, скеровуючи наш розум і готуючи ціле наше єство до виконання Божої Волі.

Духовно-екологічні роздуми над Розумом як даром Святого Духа

2017-03-29 20:58:44

Дар мудрості дає змогу привідкрити таємницю Божого Творчого задуму і відчути присмак Вічності, закликає наш розум слідувати й надалі цією незвіданою дорогою, яка веде до Дому Отця, запевняючи нас у тому, що Господь щедро компенсує усі наші зусилля на шляху подвизання.

Звернення до всіх християн – людей доброї волі

2007-05-15 09:42:31

З приводу спорудження храму Блаженного Миколая Чарнецького в його родинному селі Семаківці на Городенківщині.

Дорогі брати і сестри! Блаженний священномученик Миколай Чарнецький, уродженець села Семаківці, що на Городенківщині, одержав від Господа Бога особливу місію – стати мучеником за віру. Земна мандрівка Праведника повна випробувань, терпіння, самопожертви, покори і щирої молитви за тих, які його зневажали.

За своє мучеництво одержав великий дар Божої благодаті – Святість. Ще за земного життя був добрим батьком для оточуючих, а при відході до вічності став нашим заступником біля Престолу Всевишнього.

Господь обдарував його даром зцілення, тому люди на протязі десятиліть йшли до його могили на Личаківському цвинтарі у Львові, щоб Владика Миколай заступився за них.

Коли мощі Святого перенесли до Церкви св. Йосафата у Львові, люди потягнулися і туди за порятунком до Господнього цілителя.

Надіємось, що вервиця паломників проляже і до родинного села Владики – Семаковець, де за Божим Провидінням засяяв світлом Святого і в скорому часі постане храм його імені.

4 липня 2004 року Єпископ-Коад’ютор Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ Преосвященний Володимир Війтишин відправив першу Архиєрейську Службу Божу і освятив наріжний камінь під будову храму Блаженного Миколая Чарнецького.

На даний час активно проводиться будівництво храму.

Дорогі брати і сестри, станьте і Ви паломниками до тої землі, яка дала нам святого. Прийдіть зі своїми переживаннями, помоліться за своїх батьків та дітей, віднайдіть той лік на свої немочі.

Запорукою того, що Святий донесе Ваші прохання до Господнього Престолу стане і Ваша лепта - та цеглина, яку пожертвуєте на будову храму Його імені у с.Семаківці.

Наш рахунок № 26006052540449 в ІФФ Приватбанку, м.Івано-Франківськ Код ЄДРПОУ 26101715, МФО 336677

Ваша ласка і доброчинність у цій святій справі знайде належне розуміння і милість Господа Бога. “І нехай воздасться Вам за діла Ваші”.

З Архієрейським благословенням,
Правлячий Архієрей Коломийсько-Чернівецької єпархії