Кобзар на лінії вогню

2017-03-18 13:35:29

Борітеся- поборите! Вам Бог помагає!”, - крізь віки лунають до нас слова великого Кобзаря, надихаючи на боротьбу за торжество Божої правди на нашій землі цілі покоління українського народу.

Від Крут до Донбасу

2017-03-18 13:10:33

Жертовний приклад героїв минулої доби став плідним ґрунтом на котрому відроджується дух борців за свободу в наші дні. Як говорив великий Кобзар: “Не вмирає душа наша, не вмирає Воля!”

Що можна і що не можна їсти в піст

2017-03-07 17:58:38

Більшість християн знає, що у піст не можна їсти м’яса. Та це не зовсім точне визначення. Виявляється, за деякими винятками більшу частину тижня під час Великого посту Українська Греко-Католицька Церква їсти м’ясо… дозволяє. То як тоді правильно постити? Розповідає о. Андрій Стадницький, голова Катехитичної комісії Києво-Галицького Верховного Архієпископства УГКЦ.

Звернення до всіх християн – людей доброї волі

2007-05-15 09:42:31

З приводу спорудження храму Блаженного Миколая Чарнецького в його родинному селі Семаківці на Городенківщині.

Дорогі брати і сестри! Блаженний священномученик Миколай Чарнецький, уродженець села Семаківці, що на Городенківщині, одержав від Господа Бога особливу місію – стати мучеником за віру. Земна мандрівка Праведника повна випробувань, терпіння, самопожертви, покори і щирої молитви за тих, які його зневажали.

За своє мучеництво одержав великий дар Божої благодаті – Святість. Ще за земного життя був добрим батьком для оточуючих, а при відході до вічності став нашим заступником біля Престолу Всевишнього.

Господь обдарував його даром зцілення, тому люди на протязі десятиліть йшли до його могили на Личаківському цвинтарі у Львові, щоб Владика Миколай заступився за них.

Коли мощі Святого перенесли до Церкви св. Йосафата у Львові, люди потягнулися і туди за порятунком до Господнього цілителя.

Надіємось, що вервиця паломників проляже і до родинного села Владики – Семаковець, де за Божим Провидінням засяяв світлом Святого і в скорому часі постане храм його імені.

4 липня 2004 року Єпископ-Коад’ютор Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ Преосвященний Володимир Війтишин відправив першу Архиєрейську Службу Божу і освятив наріжний камінь під будову храму Блаженного Миколая Чарнецького.

На даний час активно проводиться будівництво храму.

Дорогі брати і сестри, станьте і Ви паломниками до тої землі, яка дала нам святого. Прийдіть зі своїми переживаннями, помоліться за своїх батьків та дітей, віднайдіть той лік на свої немочі.

Запорукою того, що Святий донесе Ваші прохання до Господнього Престолу стане і Ваша лепта - та цеглина, яку пожертвуєте на будову храму Його імені у с.Семаківці.

Наш рахунок № 26006052540449 в ІФФ Приватбанку, м.Івано-Франківськ Код ЄДРПОУ 26101715, МФО 336677

Ваша ласка і доброчинність у цій святій справі знайде належне розуміння і милість Господа Бога. “І нехай воздасться Вам за діла Ваші”.

З Архієрейським благословенням,
Правлячий Архієрей Коломийсько-Чернівецької єпархії