На Великдень до Коломиї вперше завітав папський нунцій архиєпископ Томас Галліксон

2012-04-18 20:00:46

У день свята над святами – Христового Воскресіння Правлячий Архієрей Миколай (Сімкайло) очолив богослужіння у катедральному соборі Преображення Христового м.Коломиї. Цього дня до єпархіального управління та катедрального собору завітали високоповажні гості серед яких папський нунцій архиєпископ Томас Галліксон та митрополит Івано-Франківський Володимир Війтишин.

Єпарх Коломийсько-Чернівецький Кир Миколай звернувся з привітанням до вірян головної святині, а також через пастирське послання до всіх вірних єпархії.

«Бажаю Вам і Вашим родинам щедрих ласк від Воскреслого Христа. Нехай Господь розвеселить тих, що сумують, скріпить сили немічних, потішить одиноких. Прошу Христа, щоб поблагословив всіх нас, щоб ми так піднесено і велично прославляли Його Воскресіння ще не один прожитий рік: “Воскресіння день! Просвітімся торжеством, і одні одних обнімімо, та скажімо: Браття! І тим, що ненавидять нас, простім все з Воскресінням…», – сказав Архієрей.

Святочна відправа завершилася торжественним і радісним посвяченням пасок і традиційних святкових страв.

Опісля владика Миколай вперше у єпархії зустрічав новопризначеного апостольського нунція архиєпископа Томаса Галліксона, якого супроводив митрополит Івано-Франківський Володимир Війтишин. Високопреосвященному гостеві Кир Томасу єпарх подарував дерев’яний різьблений хрест та великодні писанки.

Єпископ Миколай показав гостям окрасу всієї єпархії – Катедральний Собор Преображення Христового у Коломиї та ознайомив із завершальними роботами, адже 19 серпня цього року відбудеться освячення головного храму єпархії.

Під час оглядин собору були присутні: Михайло Вишиванюк, голова Івано-Франківської ОДА, Михайло Негрич, голова Коломийської РДА, Ігор Слюзар, міський голова, Богдан Гдичинський, заступник міністра юстиції України.

Автор: о. В. Перцович, прес-секретар єпархії