друкувати


Храмове свято у Тростянці

Єпархія УГКЦ | 2007-05-21 15:30:55
На свято Вознесіння Господнього Преосвященний Владика Миколай Сімкайло відвідав з пастирським візитом вірних парохії села Тростянець. Владику святково зустрічали діти у вишиванках щирими віршованими рядками і піснями.Парох церкви Вознесіння Господнього отець мітрат Микола Романенчук вручив Владиці хрест та ключ від церкви і урочисто запросив відслужити Святу Літургію. Єпископові співслужили Службу Божу о. мітрат Василь Мельничук, о. мітрат Григорій Сімкайло, о. мітрат Григорій Юрах та священики навколишніх парохій.У своїй проповіді Правлячий Архієрей наголосив на відповідальності кожної людини перед Богом за всі свої справи і закликав бути ревними християнами, щоби разом протистояти злу, яке панує у світі. Єпарх привітав жителів села Тростянець із храмовим святом та відзначив пам’ятними грамотами сільського голову, педагогічний колектив школи, старшого брата і старшу сестрицю, регента хору і жертводавців.

Владика Миколай привітав отця Миколая Романенчука з 55-літнім ювілеєм та подякував за активну душпастирську працю як на доручених парохіях сіл Тростянець та Ілінці, так і на посаді Економа єпархії, та побажав міцного здоров’я та благополуччя в родині.

Дуже приємно було спостерігати пануючу у громаді атмосферу християнської любові, повагу до священика і бажання парафіян співпрацювати на благо Церкви і держави.

Автор: о.д. Василь Перцович Прес-секретар Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ