Коломийська єпархія УГКЦ
Зображення із фотогалереї

Християнський вісник

Церковний дрес-код

2017-06-22 10:51:00

Чи можна ходити до церкви в джинсах, міні-спідниці, шортах? Яким є найкращий “церковний” дрес-код для молодої людини? Своєю думкою діляться імідж-дизайнер, священик та дружина священика, в той час як молодь намагається вгадати, як краще одягнутися, коли зайдеш до храму.

БФ “Карітас” розпочав проект для вирішення проблеми спілкування між коломиянами і переселенцями

2017-06-16 20:00:37

Доволі часто з уривків приватних розмов можна почути нарікання на людей-переселенців, мовляв прийшли на все готове, “вони зовсім не трудолюбиві”, а ще смітять і не поважають чужу працю, розмовляють російською мовою та ще цілий ряд всяких неприємностей і звинувачень.

Духовно-екологічні роздуми над Знаннями як даром Святого Духа

2017-03-29 21:45:03

Знання – це дар Святого Духа, який допомагає ще більше заглибитись у таємницю Божої любові до Свого Створіння.

 

Посвячення церкви Вознесіння Господнього в с. Микуличин

2007-05-21 16:01:01

У мальовничому куточку села Микуличин присілку Полумистий, Правлячим Архієреєм Миколаєм Сімкайлом 13 травня була освячена чудова дерев’яна церква Вознесіння Господнього. Чин освячення відбувся при великому здвизі народу – як мешканців присілка Полумистий, так і вірних з цілого Микуличина, гостей з Яремчі, Делятина, Березовів, та інших навколишніх парафій нашої Церкви.

Владиці співслужили декан Яремчанський о. Богдан Іванюк, парох с. Микуличин о. Григорій Чиборак, о. Богдан Скірчук, який кілька років опікувався будівництвом цієї святині, о. Мирослав Бойко, о. Андрій Бойчук, о. Ілля Ступчук, о. мітрат Петро Чиборак та священики з навколишніх сіл.

Церква на цьому віддаленому присілку будувалася стараннями багатьох жертводавців з числа місцевих мешканців, і хоча будівництво велося довгих дев’ять років, однак відчувається, що парафіяни намагалися зробити все до ладу, використовуючи якнайкращі матеріали і засоби.

В часі першої Урочистої Святої Літургії Владика Миколай виголосив глибокозмістовну проповідь, в якій за торкнув багато аспектів сучасного життя – складного і розмаїтого, а також, базуючись на євангельському читанні про сліпородженого закликав кожного, зокрема дітей і молодь, широко відкривати свої духовні очі, щоби болото світу не затягнуло душі у мирську трясовину.Також цього світлого недільного дня громада села переживала ще одну урочисту подію, яка відбулася в часі Святої Літургії – Правлячий Архієрей уділив ієрейські свячення дияконові Богданові Чибораку, після чого у своєму повчанні молодому ієреєві, наголосив на важливості гідного виконання своїх душпастирських обов’язків, на активній катехитично-євангелізаційній праці з дітьми та молоддю.

На завершення Святої Літургії після многоліття церковній владі та всім, хто спричинився своїми пожертвами і працею до спорудження цього чудового храму, були зачитані Подячні Грамоти від імені Владики Миколая, а діточки з місцевої школи представили духовно-мистецьку програму для всіх гостей.Збагачені духовно присутні ще довго не розходилися від ново освяченої святині, своїми молитвами наповнюючи храм Божий, який буде вірно служити багатьом поколінням мешканців Полунистого.Автор: о. Олександр СЕЛЕЗІНКА
Останні новини
356 pages

Парафіяни с.Назавизів здійснили різдвяне паломництво до святинь Тернопілля
2018-01-28 22:35:54
27 січня парафіяни с.Назавизів здійснили різдвяне паломництво до святинь Тернопілля. Однією із визначних святинь є духовний центр – Зарваниця.

Розколяда на парафії с.Хутір-Будилів
2018-01-28 22:09:06
28 січня на парафії с. Хутір-Будилів відбулась Розколяда. Перед початком дійства з вітальним словом до присутніх звернувся адміністратор храму о. Сергій Радченко. Після спільної молитви в храмі звучали найрозноманітніші колядки на прославу Божу.

Владика Василь (Івасюк) освятив іконостас у храмі с.Ліски
2018-01-28 17:05:00
28 січня на парафії в с.Ліски, що належить до Отинійського деканату відбулось освячення іконостасу. На запрошення адміністратора храму о. Андрія Гончаренка Архиєрейську Божественну Літургію та Чин освячення звершив єпископ Коломийський владика Василь (Івасюк).

Покаяння – це дерево життя, яке воскрешає багатьох духовно померлих”, - владика Василій (Івасюк) у неділю після Богоявлення.
2018-01-21 17:06:45
Сьогодні, в неділю після Богоявлення, кир Василій (Івасюк) очолив богослужіння в головному храмі єпархії.

Архиєрейське богослужіння у неділю після Богоявлення
2018-01-21 15:34:34
21 січня, у неділю після Богоявлення, єпарх Коломийський владика Василь (Івасюк) здійснив пастирський візит до парафії Святого Миколая Чудотворця, що в Коломиї.

Слово Предтечі й по сьогодні служить дороговказом у нашому житті”, - владика Василій (Івасюк)
2018-01-20 18:33:28
20 січня, у день свята собору Івана Хрестителя, правлячий архієрей Коломийської єпархії кир Василій (Івасюк) відвідав парафію Богоявлення Господнього, в м.Коломия.

Зі щедрівками до єпархії
2018-01-19 22:11:11
Сьогодні, 19 січня, до єпархіального управління з хорошим та піднесеним настроєм завітав хор Катедрального собору Преображення Христового, щоб защедрувати.

Владика Василь (Івасюк) здійснив Чин освячення води в Буковелі
2018-01-19 18:37:24
У день празника Богоявлення Господнього єпарх Коломийський здійснив Чин освячення води в гірськолижньому курорті “Буковель”.

Кожен, хто скуштує воду оцю стане чистим”, - владика Василь (Івасюк)
2018-01-19 13:48:06
Сьогодні парафіяни Катедрального собору Преображення Христового м.Коломиї урочисто відсвяткували Хрещення Господнє. З нагоди свята владика Василь (Івасюк) очолив богослужіння, які розпочались чином Великого повечіря з Литією.

У Навечір’я Богоявлення владика Василь (Івасюк) звершив святкове богослужіння та чин освячення води
2018-01-18 16:03:43
18 січня, у Навечір’я Богоявлення, владика Василь (Івасюк) молився в соборі Святого Архистратига Михаїла, що в м.Коломия. Єпископ очолив Великі Царські часи, після яких була відслужена Вечірня із Літургією Василія Великого.

 • Правлячий Архієрей  Преосвященний Владика
  Кир Василій Івасюк
 • Канцелярія єпархії
  Протосинкел
  о. Роман Кіцелюк
  Синкели
  о.Володимир Прокіпчук
  о.Юрій Лукачик

  Канцлер
  о.Микола Горецький
  Віце-канцлер
  о. Олександр Федоришин

 • Економічний відділ
  Економ
  о. Віктор Прийдун

  Касир
  с.Вероніка Петрук

  Юрист
  п. Віра Сліпко
 • Прес-служба єпархії
  Речник
  о. Олег Гриців
  +380978131123
  Прес-секретар
  п. Діана Чавага
  e-mail: press.ugcc.ko@gmail.com
  Канцелярія єпархії
  +380662002606
  вул. І.Франка, 29, м.Коломия
  Івано-Франківської обл.
  78200 Україна
  e-mail: diocese.kolomyja@gmail.com
  Наші кнопки
 •  
 • Дизайн
  pent@gon : studio
 • Підтримка
  добрі люди
 • Розміщення
  добрі люди