Коломийська єпархія УГКЦ
Зображення із фотогалереї

Християнський вісник

Церковний дрес-код

2017-06-22 10:51:00

Чи можна ходити до церкви в джинсах, міні-спідниці, шортах? Яким є найкращий “церковний” дрес-код для молодої людини? Своєю думкою діляться імідж-дизайнер, священик та дружина священика, в той час як молодь намагається вгадати, як краще одягнутися, коли зайдеш до храму.

БФ “Карітас” розпочав проект для вирішення проблеми спілкування між коломиянами і переселенцями

2017-06-16 20:00:37

Доволі часто з уривків приватних розмов можна почути нарікання на людей-переселенців, мовляв прийшли на все готове, “вони зовсім не трудолюбиві”, а ще смітять і не поважають чужу працю, розмовляють російською мовою та ще цілий ряд всяких неприємностей і звинувачень.

Духовно-екологічні роздуми над Знаннями як даром Святого Духа

2017-03-29 21:45:03

Знання – це дар Святого Духа, який допомагає ще більше заглибитись у таємницю Божої любові до Свого Створіння.

 

Роль і завдання аніматора

2007-06-14 13:45:12З благословення Преосвященного Владики Миколая Сімкайла, Правлячого Архієрея Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ, та ініціативи Катехитичної комісії, 6 червня 2007 року в приміщенні ЗОШ №5 м.Коломиї відбувся науково-практичний семінар “Роль і завдання аніматора”.

Мета проведення семінару – духовно-професійний вишкіл аніматорів у здобутті знань і навичок праці в літніх відпочинково-оздоровчих таборах для дітей і молоді.У роботі семінару взяли участь священики, катехити, методисти, заступники директорів шкіл по виховній частині, педагоги-організатори, вчителі, бібліотекарі, психологи, представники молодіжних організацій.

Семінар складався з двох частин – наукової та практичної. У першій частині, що була присвячена висвітленню основних принципів організації та проведення таборів, о. Ігор Андрусяк, сотрудник церкви Успіння Пресвятої Богородиці с.Ворона Отинійського деканату, цікаво й змістовно розповів присутнім, яку велику роль у формуванні особистості дитини та підлітка відіграє участь в таборі. Потрібно тільки вміти добре організувати і провести табір.

Власне для цього і проводиться даний семінар. Також о. Ігор розглянув з присутніми не менш важливу тему спілкування, та подав напрямні у вирішенні проблем, що можуть виникати між провідниками та учасниками табору під час його проведення.Під час практичних занять о. Ігор продемонстрував перед учасниками багато цікавих вправ та ігор, які можна використовувати при праці в таборах і катехизації. До співпраці в проведенні семінару була запрошена п. Лайма Корчинська, психолог і вчитель іноземної мови, яка запропонувала присутнім цікаві вправи та ігри. Це все перепліталося мелодійним співом пісень під керівництвом п. Марії Андрусяк, яка довго працювала катехитом, була головою Катехитичної ради Коломийського деканату, а в даний час є координатором спільнот “Матері в молитві”, що існують в Коломийсько-Чернівецькій єпархії.

Під час роботи семінару панувала атмосфера добродушності, радості та взаєморозуміння. На закінчення семінару присутні щиро дякували організаторам і провідникам за чудову нагоду почерпнути духовної сили, свіжих знань та навичок у так важливій і необхідній справі виховання. Напевно жоден учасник семінару не залишився обділеним щедрими Божими дарами.

Хочеться висловити щиру подяку о. Роману Болехівському, Протопресвітеру Верховинського деканату, о. Василю Гавришу, сотруднику церкви Успіння Пресвятої Богородиці м. Городенка, о. Андрію Григораш, адміністратору церкви св. Володимира і Ольги с.Добротів Ланчинського деканату, о. Івану Шинкаруку, адміністратору церкви Різдва Пресвятої Богородиці с.Слобода Печеніжинського деканату та о. Михайлу Дрогомирецькому, адміністратору церкви св. Апостолів Петра і Павла с.Баня Березів Березівського деканату. Як голови катехитичних рад деканатів, вони були присутніми на семінарі, стараються брати участь у заходах катехитичного спрямування та активно співпрацюють з Катехитичною комісією.

Особлива подяка належиться Преосвященному Владиці Миколаю Сімкайлу, за благословення семінару, допомогу в його організації та проведенні, постійне вболівання над справою християнського виховання підростаючого покоління.Віриться, що добірні зерна, рясно засіяні в добрий ґрунт людських сердець, принесуть щедрі, стократні плоди для блага Церкви та нашого українського народу.

Автор: с. Єремія Іванишин, СНДМ
Останні новини
356 pages

Парафіяни с.Назавизів здійснили різдвяне паломництво до святинь Тернопілля
2018-01-28 22:35:54
27 січня парафіяни с.Назавизів здійснили різдвяне паломництво до святинь Тернопілля. Однією із визначних святинь є духовний центр – Зарваниця.

Розколяда на парафії с.Хутір-Будилів
2018-01-28 22:09:06
28 січня на парафії с. Хутір-Будилів відбулась Розколяда. Перед початком дійства з вітальним словом до присутніх звернувся адміністратор храму о. Сергій Радченко. Після спільної молитви в храмі звучали найрозноманітніші колядки на прославу Божу.

Владика Василь (Івасюк) освятив іконостас у храмі с.Ліски
2018-01-28 17:05:00
28 січня на парафії в с.Ліски, що належить до Отинійського деканату відбулось освячення іконостасу. На запрошення адміністратора храму о. Андрія Гончаренка Архиєрейську Божественну Літургію та Чин освячення звершив єпископ Коломийський владика Василь (Івасюк).

Покаяння – це дерево життя, яке воскрешає багатьох духовно померлих”, - владика Василій (Івасюк) у неділю після Богоявлення.
2018-01-21 17:06:45
Сьогодні, в неділю після Богоявлення, кир Василій (Івасюк) очолив богослужіння в головному храмі єпархії.

Архиєрейське богослужіння у неділю після Богоявлення
2018-01-21 15:34:34
21 січня, у неділю після Богоявлення, єпарх Коломийський владика Василь (Івасюк) здійснив пастирський візит до парафії Святого Миколая Чудотворця, що в Коломиї.

Слово Предтечі й по сьогодні служить дороговказом у нашому житті”, - владика Василій (Івасюк)
2018-01-20 18:33:28
20 січня, у день свята собору Івана Хрестителя, правлячий архієрей Коломийської єпархії кир Василій (Івасюк) відвідав парафію Богоявлення Господнього, в м.Коломия.

Зі щедрівками до єпархії
2018-01-19 22:11:11
Сьогодні, 19 січня, до єпархіального управління з хорошим та піднесеним настроєм завітав хор Катедрального собору Преображення Христового, щоб защедрувати.

Владика Василь (Івасюк) здійснив Чин освячення води в Буковелі
2018-01-19 18:37:24
У день празника Богоявлення Господнього єпарх Коломийський здійснив Чин освячення води в гірськолижньому курорті “Буковель”.

Кожен, хто скуштує воду оцю стане чистим”, - владика Василь (Івасюк)
2018-01-19 13:48:06
Сьогодні парафіяни Катедрального собору Преображення Христового м.Коломиї урочисто відсвяткували Хрещення Господнє. З нагоди свята владика Василь (Івасюк) очолив богослужіння, які розпочались чином Великого повечіря з Литією.

У Навечір’я Богоявлення владика Василь (Івасюк) звершив святкове богослужіння та чин освячення води
2018-01-18 16:03:43
18 січня, у Навечір’я Богоявлення, владика Василь (Івасюк) молився в соборі Святого Архистратига Михаїла, що в м.Коломия. Єпископ очолив Великі Царські часи, після яких була відслужена Вечірня із Літургією Василія Великого.

 • Правлячий Архієрей  Преосвященний Владика
  Кир Василій Івасюк
 • Канцелярія єпархії
  Протосинкел
  о. Роман Кіцелюк
  Синкели
  о.Володимир Прокіпчук
  о.Юрій Лукачик

  Канцлер
  о.Микола Горецький
  Віце-канцлер
  о. Олександр Федоришин

 • Економічний відділ
  Економ
  о. Віктор Прийдун

  Касир
  с.Вероніка Петрук

  Юрист
  п. Віра Сліпко
 • Прес-служба єпархії
  Речник
  о. Олег Гриців
  +380978131123
  Прес-секретар
  п. Діана Чавага
  e-mail: press.ugcc.ko@gmail.com
  Канцелярія єпархії
  +380662002606
  вул. І.Франка, 29, м.Коломия
  Івано-Франківської обл.
  78200 Україна
  e-mail: diocese.kolomyja@gmail.com
  Наші кнопки
 •  
 • Дизайн
  pent@gon : studio
 • Підтримка
  добрі люди
 • Розміщення
  добрі люди