Коломийська єпархія УГКЦ
Зображення із фотогалереї

Християнський вісник

Церковний дрес-код

2017-06-22 10:51:00

Чи можна ходити до церкви в джинсах, міні-спідниці, шортах? Яким є найкращий “церковний” дрес-код для молодої людини? Своєю думкою діляться імідж-дизайнер, священик та дружина священика, в той час як молодь намагається вгадати, як краще одягнутися, коли зайдеш до храму.

БФ “Карітас” розпочав проект для вирішення проблеми спілкування між коломиянами і переселенцями

2017-06-16 20:00:37

Доволі часто з уривків приватних розмов можна почути нарікання на людей-переселенців, мовляв прийшли на все готове, “вони зовсім не трудолюбиві”, а ще смітять і не поважають чужу працю, розмовляють російською мовою та ще цілий ряд всяких неприємностей і звинувачень.

Духовно-екологічні роздуми над Знаннями як даром Святого Духа

2017-03-29 21:45:03

Знання – це дар Святого Духа, який допомагає ще більше заглибитись у таємницю Божої любові до Свого Створіння.

 

В Отинії відбувся деканальний Соборчик

2007-06-14 14:12:4913 червня в катехитичному класі деканальної церкви Різдва Пресвятої Богородиці м. Отинія відбувся деканальний соборчик, в якому крім духовенства, взяли участь також представники церковних братств, сестринств та скарбники церков Отинійського деканату.Канцлер єпархії, декан Отинійський о.м. Василь Мельничук виступив з доповіддю „Церква в сучасному світі”, де висвітлив нові перспективи та завдання пасторально-душпастирської праці в сучасних обставинах життя Церкви і українського народу. Значну увагу декан Отинійський приділив активізації взаємодії душпастирів та мирян, зокрема церковних братств і сестринств, збільшенню ролі молоді в Церкві, розширенню пасторальної опіки дітей, молоді, проведенні нової євангелізації вірних за допомогою сучасних методик та технічних засобів, обов’язковому проведенні передшлюбної катехизації молодих людей, які мають намір прийняти Святу Тайну Подружжя та іншим пасторальним аспектам.

Також о.мітрат Василь висвітлив тему фінансово-господарського життя парафій та потребу розуміння жертовності, як дару Господеві.

Були обговорені і питання загальноцерковних збірок, забезпечення життєдіяльності парафій, а також особливостей проведення будівництва та реставрації храмів.

Після коротких дискусій та обговорення, учасники деканального Соборчику прийняли ряд важливих рішень та пропозицій, які, безперечно, сприятимуть зростанню духовності та покращенню парафіяльного життя.

Зокрема, прийнято рішення надавати повне сприяння священикам та катехитам у їхній праці з дітьми та молоддю, допомагати у проведенні різноманітних заходів на парафіяльному, деканальному, єпархіальному та загальноцерковному рівні. Крім того, вирішено на кожній парафії Отинійського деканату створити комітети по збору коштів на завершення будівництва Патріаршого собору Воскресіння Христового в м. Києві, допомагати парафіям деканату, які проводять будівництво нових храмів.

Треба зазначити, що серед учасників деканального Соборчику виявилося повне розуміння важливості всіх питань, які розглядалися, а також бажання максимально сприяти Церкві в духовному зростанні та в реалізації господарсько-пасторального життя Церкви.

На завершення всі присутні оглянули будівництво деканального храму Зіслання Святого Духа, а також зробили спільне фото.

Автор: Вл.кор.
Останні новини
356 pages

Парафіяни с.Назавизів здійснили різдвяне паломництво до святинь Тернопілля
2018-01-28 22:35:54
27 січня парафіяни с.Назавизів здійснили різдвяне паломництво до святинь Тернопілля. Однією із визначних святинь є духовний центр – Зарваниця.

Розколяда на парафії с.Хутір-Будилів
2018-01-28 22:09:06
28 січня на парафії с. Хутір-Будилів відбулась Розколяда. Перед початком дійства з вітальним словом до присутніх звернувся адміністратор храму о. Сергій Радченко. Після спільної молитви в храмі звучали найрозноманітніші колядки на прославу Божу.

Владика Василь (Івасюк) освятив іконостас у храмі с.Ліски
2018-01-28 17:05:00
28 січня на парафії в с.Ліски, що належить до Отинійського деканату відбулось освячення іконостасу. На запрошення адміністратора храму о. Андрія Гончаренка Архиєрейську Божественну Літургію та Чин освячення звершив єпископ Коломийський владика Василь (Івасюк).

Покаяння – це дерево життя, яке воскрешає багатьох духовно померлих”, - владика Василій (Івасюк) у неділю після Богоявлення.
2018-01-21 17:06:45
Сьогодні, в неділю після Богоявлення, кир Василій (Івасюк) очолив богослужіння в головному храмі єпархії.

Архиєрейське богослужіння у неділю після Богоявлення
2018-01-21 15:34:34
21 січня, у неділю після Богоявлення, єпарх Коломийський владика Василь (Івасюк) здійснив пастирський візит до парафії Святого Миколая Чудотворця, що в Коломиї.

Слово Предтечі й по сьогодні служить дороговказом у нашому житті”, - владика Василій (Івасюк)
2018-01-20 18:33:28
20 січня, у день свята собору Івана Хрестителя, правлячий архієрей Коломийської єпархії кир Василій (Івасюк) відвідав парафію Богоявлення Господнього, в м.Коломия.

Зі щедрівками до єпархії
2018-01-19 22:11:11
Сьогодні, 19 січня, до єпархіального управління з хорошим та піднесеним настроєм завітав хор Катедрального собору Преображення Христового, щоб защедрувати.

Владика Василь (Івасюк) здійснив Чин освячення води в Буковелі
2018-01-19 18:37:24
У день празника Богоявлення Господнього єпарх Коломийський здійснив Чин освячення води в гірськолижньому курорті “Буковель”.

Кожен, хто скуштує воду оцю стане чистим”, - владика Василь (Івасюк)
2018-01-19 13:48:06
Сьогодні парафіяни Катедрального собору Преображення Христового м.Коломиї урочисто відсвяткували Хрещення Господнє. З нагоди свята владика Василь (Івасюк) очолив богослужіння, які розпочались чином Великого повечіря з Литією.

У Навечір’я Богоявлення владика Василь (Івасюк) звершив святкове богослужіння та чин освячення води
2018-01-18 16:03:43
18 січня, у Навечір’я Богоявлення, владика Василь (Івасюк) молився в соборі Святого Архистратига Михаїла, що в м.Коломия. Єпископ очолив Великі Царські часи, після яких була відслужена Вечірня із Літургією Василія Великого.

 • Правлячий Архієрей  Преосвященний Владика
  Кир Василій Івасюк
 • Канцелярія єпархії
  Протосинкел
  о. Роман Кіцелюк
  Синкели
  о.Володимир Прокіпчук
  о.Юрій Лукачик

  Канцлер
  о.Микола Горецький
  Віце-канцлер
  о. Олександр Федоришин

 • Економічний відділ
  Економ
  о. Віктор Прийдун

  Касир
  с.Вероніка Петрук

  Юрист
  п. Віра Сліпко
 • Прес-служба єпархії
  Речник
  о. Олег Гриців
  +380978131123
  Прес-секретар
  п. Діана Чавага
  e-mail: press.ugcc.ko@gmail.com
  Канцелярія єпархії
  +380662002606
  вул. І.Франка, 29, м.Коломия
  Івано-Франківської обл.
  78200 Україна
  e-mail: diocese.kolomyja@gmail.com
  Наші кнопки
 •  
 • Дизайн
  pent@gon : studio
 • Підтримка
  добрі люди
 • Розміщення
  добрі люди